Zasebnost

Strani: 1 2

anon-207617 sporočil: 6.899
[#2766592] 28.03.19 12:00 · odgovor na: robi2107 (#2766569)
Odgovori   +    2
[robi2107]
> [NemirniTujec]
> En skrajno preprost vir, ki bo morda dovolj da bo takih izpadov manj:
>
> sl.m.wikipedia.org/w..._Sloveniji

OK, sem presegel mejo dobrega okusa, priznam. Mea culpa. V osnovi me židi ne motijo, celo enega poznam osebno. Ni pristaš tega, kar se tam dol dogaja, kakor tudi ne marsikateri drug tam dol. Ampak žal so takšni v manjšini, sicer na volitvah ne bi vsakokrat zmagala rasistična opcija, ki zagovarja vse tisto, kar sem že opisal. In ti slednji me vsekakor motijo. Kakor me moti en takle primerek, ki na argumente odgovarja s floskulami, sprenevedanjem in žalitvami.
Nobenemu priblizno zdravemu ni kul, kar se dogaja na bliznjem vzhodu. Zakaj zavezniki po ww2 niso izraela nardil nekje med poljsko in nemcijo ali poljsko in ukrajino... jah zato ker so tok preudarni in posteni, seveda :-)

Petnajst i kusur zidov v sloveniji pa za to ni nic krivo.

Ce se pomotoma znajdes v svinjski debati, priporocam sledeco drzo: ostani izven svinjaka, mahaj s srpom in kladivom (lahko tudi s pnevmatsko pistolo), na palico z vrvico privezi podpisano edicijo otroske povesti Norisko kraljestvo in govori "pridi pujsek pridi, bos sunkica al bos prsut?"

Pomembno je da ostanes clovek, in tudi ce si vegan, ne sodelujes v svinjski blatoborbi.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2766594] 28.03.19 12:12 · odgovor na: anon-207617 (#2766592)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: robi2107 28.03.2019 12:12
[NemirniTujec]
Petnajst i kusur zidov v sloveniji pa za to ni nic krivo.
Na moje veliko razočaranje, jih je velika večina tu živečih enakega mnenja, kot tista rasistična večina tam dol, ki je na oblast pripeljala rasista.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2766599] 28.03.19 12:23 · odgovor na: robi2107 (#2766594)
Odgovori   +    1
[robi2107]
> [NemirniTujec]
> Petnajst i kusur zidov v sloveniji pa za to ni nic krivo.

Na moje veliko razočaranje, jih je velika večina tu živečih enakega mnenja, kot tista rasistična večina tam dol, ki je na oblast pripeljala rasista.
Ja, ampak se vedno niso nic krivi za vse skupaj. Ne vem kako dobro se poznate in koliko se druzite, ampak razumi vendar da so samo ljudje z neznosno potrebo po pripadnosti, in drugega izraela kot tega prfuknjenega nimajo, in si ne morejo pomagati.

Tako kot si slovenski zivelj ne more pomagati pri svoji vecni ljubezni do "polpretekle" zgodovine, ne glede na to koliko kosti neki nebodigatrebe izrujejo iz nedotakljive slovenske zemljice. In to se ne pomeni, da je mehanik francl s titovo sliko v delavnici kriv za povojne poboje. Ne, samo navadna zabita zgonjena bestija je. Imenovana clovek.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2766613] 28.03.19 13:06 · odgovor na: anon-207617 (#2766599)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: robi2107 28.03.2019 13:23
[NemirniTujec]
Ja, ampak se vedno niso nic krivi za vse skupaj. Ne vem kako dobro se poznate in koliko se druzite, ampak razumi vendar da so samo ljudje z neznosno potrebo po pripadnosti, in drugega izraela kot tega prfuknjenega nimajo, in si ne morejo pomagati.
Vseeno je treba imeti vsaj nekaj elementarnega čuta za pravičnost. In nekateri ga imajo. Tako, kot ga ima tista židovska odvetnica, ki brani Palestince, in še precej drugih. Mar oni ne čutijo potrebe po pripadnosti? Jo, ampak se za razliko od rasistične večine ne sprenevedajo, so pripravljeni pogledati resnici v oči in se postaviti na stran tistega, ki se mu v tem primeru godi krivica. Četudi v njihovi sredini veljajo za črne ovce. Katera je ta stran, pri poštenem in informiranem človeku ne more biti dvoma.
Tako kot si slovenski zivelj ne more pomagati pri svoji vecni ljubezni do "polpretekle" zgodovine, ne glede na to koliko kosti neki nebodigatrebe izrujejo iz nedotakljive slovenske zemljice. In to se ne pomeni, da je mehanik francl s titovo sliko v delavnici kriv za povojne poboje. Ne, samo navadna zabita zgonjena bestija je. Imenovana clovek.
Povojni poboji so se dogajali 70 let nazaj, okupacija in preganjanje Palestincev pa trajata še danes. In se dogajata vsak dan znova in znova. Medtem, ko žrtev povojnih pobojev ni več moč obuditi od mrtvih, je tam dol še vedno možno doseči pravično rešitev. Ne, kar se tiče mrtvih židov v arabskih bombnih in raketnih napadih, kakor tudi ne Arabcev, pobitih s strani židovske vojske in njihovih terorističnih skupun (Irgun, Haganah). Pač pa glede ozemlja. Vendar se to ne zgodi, ker tega noče rasistična večina. Ki pravi: Izrael do Tokija, če malo karikiram. Zdaj že posegajo po ozemlju, ki nikoli ni bilo njigovo (Golan). Še malo, pa jih bomo imeli na domačem dvorišču.

P.S.: Zato je pozicija ZDA tako problematična. Vsaka druga država, ki bi počela to, kar danes počnejo židi tam dol, bi kasirala sankcije mednarodne skupnosti. Tako, kot jih je kasirala JAR. In je zaleglo. Pa je to, kar židi danes počnejo s Palestinci huje, kar je JAR počela tam s črnci. Pa vseeno do mednarodnih sankcij ne pride, ker to vsakič blokira Amerika. Ta blokira celo sprejem ene usrane resolucije ZN, ki bi obsodila njihovo početje. In ki bi žide končno prisilila, da začnejo upoštevati mednarodno pravo in že sprejete resolucije ZN. Ni nobena skrivnost, zakaj. Ker AIPAC korumpiranim ameriškim politikom zmečejo gore denarja. No, Amerika je zdaj vsaj snela masko in se nehala pretvarjati, da je nevtralna. Itak smo to že dolgo vedeli.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2766620] 28.03.19 13:23 · odgovor na: robi2107 (#2766613)
Odgovori   +    2
[robi2107]
hehehehehe.... jaz neumnez pa sem mislil da so zgornje debate v svinjaku bile pomota :-) najprej:
Vseeno je treba imeti vsaj nekaj elementarnega čuta za pravičnost.
Nato pa
Medtem, ko žrtev povojnih pobojev ni več moč obuditi od mrtvih, je tam dol še vedno možno doseči pravično rešitev.
Kleni slovenec z "elementarnim cutom za pravicnost" od glave do pet, mojster za presojanje pravicnosti 1000 kilometrov od svojega praga (ker pri nas je prepozno, seveda, kajcmo, takle mamo, hehe, saj nam nic ne manjka etc.). Pa kar veselo se naprej!
robi2107 sporočil: 4.272
[#2766624] 28.03.19 13:40 · odgovor na: anon-207617 (#2766620)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: robi2107 28.03.2019 13:45
[NemirniTujec]
hehehehehe.... jaz neumnez pa sem mislil da so zgornje debate v svinjaku bile pomota :-) najprej:

> Vseeno je treba imeti vsaj nekaj elementarnega čuta za pravičnost.

Nato pa

> Medtem, ko žrtev povojnih pobojev ni več moč obuditi od mrtvih, je tam dol še vedno možno doseči pravično rešitev.

Kleni slovenec z "elementarnim cutom za pravicnost" od glave do pet, mojster za presojanje pravicnosti 1000 kilometrov od svojega praga (ker pri nas je prepozno, seveda, kajcmo, takle mamo, hehe, saj nam nic ne manjka etc.). Pa kar veselo se naprej!
Izpustil pa si nadaljevanje: "Ne, kar se tiče mrtvih židov v arabskih bombnih in raketnih napadih, kakor tudi ne Arabcev, pobitih s strani židovske vojske in njihovih terorističnih skupin (Irgun, Haganah). Pač pa glede ozemlja." Ti zdaj to interpretiraš, kot da jaz zagovarjam povojne poboje, kar je daleč od resnice. Tisto, kar sem hotel povedati je, da mrtvih pač ne moreš obuditi, ne tukaj, ne tam dol. Pika. Lahko obsodiš zločince in s tem nimam nobenih težav. Tako tu kot tam dol. Moralo bi se jih obsoditi, ker to tudi pripomore k spravi. Mrtvih pa to vseeno ne bo vrnilo v življenje. Tako ali tako pa so tukajšnji krvniki v glavnem že davno pod rušo. Tudi tam jih je že precej na drugem svetu in jih pravična kazen ne bo nikoli zadela. Lahko pa dosežeš rešitev, ko bo prinesla trajen mir. Ampak ta mora biti pravična, sicer miru nikoli ne bo. Ne moreš skleniti miru z nekom, ki te vrže iz bajte in si zdaj ti na cesti, on se pa šopiri v tvoji bajti. Karikirano povedano se točno to dogaja tam dol. Jasno, da miru ne bo. Ga tudi ne more biti.

Strani: 1 2