Zasebnost

Strani: 1 2 3

anon-61428 sporočil: 4.493
[#2765100] 20.03.19 14:51 · odgovor na: najobj (#2765069)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [shevchenko]
> > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, sta Istra in Dalmacija italijanski, ker je to za Tajanija zgodovinska resnica ... eh, jebiga ...

> Tajani ima prav, Istra in Dalmacija sta bili italijanski in zaradi mene si ju lahko tudi imajo.
>
> Obenem pa naj placajo trilijon eurov za vso skodo, ki so jo naredili na slovenskem ozemlju. Pa bo volk sit in koza cela.

... alzo, boste iz Kopra spet bežali v Maribor ... eh, jebiga ...

P.S.: res je, da bi brez partizanov Istra in Dalmacija bili še vedno italijanski, pa tudi Slovenija bi bila za tretjino manjša ...
Torej ti tukaj sicer P.S. priznaš da so partizani vojaško zavzeli Istro in Dalmacijo, drugače bi pripadali Italiji. Ja no z vojsko se marsikaj zavzame.
No Maribor je pa Maister zahebal tako je slišat od marsikaterega štajerca.
najobj sporočil: 31.977
[#2765102] 20.03.19 15:06 · odgovor na: mimoidoci (#2765076)
Odgovori   +    1
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [shevchenko]
> > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, sta Istra in Dalmacija italijanski, ker je to za Tajanija zgodovinska resnica ... eh, jebiga ...
>
> > Tajani ima prav, Istra in Dalmacija sta bili italijanski in zaradi mene si ju lahko tudi imajo.
> >
> > Obenem pa naj placajo trilijon eurov za vso skodo, ki so jo naredili na slovenskem ozemlju. Pa bo volk sit in koza cela.
>
> ... alzo, boste iz Kopra spet bežali v Maribor ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: res je, da bi brez partizanov Istra in Dalmacija bili še vedno italijanski, pa tudi Slovenija bi bila za tretjino manjša ...
... čuj, kako si ti dolgočasen. Saj že desetletje vemo, da je tebi vseeno, koliko Slovencev se pobije med seboj, samo da se z Ravbarkomande ne vidi Italije. Teritorij je tvoj zveličavni argument. Pristanimo na tvojo formulo. Predlagaj ponovitev suicidnega pobijanja našega naroda. Za novih 100.000 mrtvih morda ob Trstu dobimo še Udine. Ravno, ko pridemo do Milana nas ne bo več. Butelj neizživeti.

P.S.: Imaš ti kakšnega otroka, al pa vsaj ženo?
... eh, saj že desetletje vemo, da je tebi vseeno, koliko Slovencev so Italijani iztrebili na teritoriju izza Ravbarkomande, ki so ga partizani Slovencem priborili nazaj, čeprav so zato morali iti v vojno tudi proti tistim www.google.com/searc...QIXu2QY5M: , ki so terorju Hitlerja in Mussolinija nad Slovenci z orožjem pomagali ... khmm, razen če za tebe "preselitev" na desetine tisočev Slovencev s teritorija Slovenije na teritorij taborišč smrti ni teror ... čuj, saj bi ti rekel, da si spet zamudil priložnost, da bi šel mimo, ampak bi bil sam sebi dolgočasen ...

P.S.: za izživljanje tebi podobnih neizživetih butlov na totem forumu je o meni preveč vedeti že to, da sem iz Maribora ...
najobj sporočil: 31.977
[#2765105] 20.03.19 15:16 · odgovor na: anon-61428 (#2765100)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [najobj]
> > [shevchenko]
> > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, sta Istra in Dalmacija italijanski, ker je to za Tajanija zgodovinska resnica ... eh, jebiga ...
>
> > Tajani ima prav, Istra in Dalmacija sta bili italijanski in zaradi mene si ju lahko tudi imajo.
> >
> > Obenem pa naj placajo trilijon eurov za vso skodo, ki so jo naredili na slovenskem ozemlju. Pa bo volk sit in koza cela.
> ... alzo, boste iz Kopra spet bežali v Maribor ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: res je, da bi brez partizanov Istra in Dalmacija bili še vedno italijanski, pa tudi Slovenija bi bila za tretjino manjša ...
Torej ti tukaj sicer P.S. priznaš da so partizani vojaško zavzeli Istro in Dalmacijo, drugače bi pripadali Italiji. Ja no z vojsko se marsikaj zavzame.
No Maribor je pa Maister zahebal tako je slišat od marsikaterega štajerca.
... čuj, tako www.google.com/searc...duaK2hsXM: je bilo pred WWII, tako www.google.com/searc...YY2eaxdhM: po WWII, tako www.google.com/searc...BMeGW_0uM: pa je bilo med WWI ... evo, ti pa zdaj gruntaj, kdo je koga zasedel in zajebal ...
mimoidoci sporočil: 6.020
[#2765106] 20.03.19 15:16 · odgovor na: najobj (#2765102)
Odgovori   +    4
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [shevchenko]
> > > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, sta Istra in Dalmacija italijanski, ker je to za Tajanija zgodovinska resnica ... eh, jebiga ...
> >
> > > Tajani ima prav, Istra in Dalmacija sta bili italijanski in zaradi mene si ju lahko tudi imajo.
> > >
> > > Obenem pa naj placajo trilijon eurov za vso skodo, ki so jo naredili na slovenskem ozemlju. Pa bo volk sit in koza cela.
> >
> > ... alzo, boste iz Kopra spet bežali v Maribor ... eh, jebiga ...
> >
> > P.S.: res je, da bi brez partizanov Istra in Dalmacija bili še vedno italijanski, pa tudi Slovenija bi bila za tretjino manjša ...

> ... čuj, kako si ti dolgočasen. Saj že desetletje vemo, da je tebi vseeno, koliko Slovencev se pobije med seboj, samo da se z Ravbarkomande ne vidi Italije. Teritorij je tvoj zveličavni argument. Pristanimo na tvojo formulo. Predlagaj ponovitev suicidnega pobijanja našega naroda. Za novih 100.000 mrtvih morda ob Trstu dobimo še Udine. Ravno, ko pridemo do Milana nas ne bo več. Butelj neizživeti.
>
> P.S.: Imaš ti kakšnega otroka, al pa vsaj ženo?

... eh, saj že desetletje vemo, da je tebi vseeno, koliko Slovencev so Italijani iztrebili na teritoriju izza Ravbarkomande, ki so ga partizani Slovencem priborili nazaj, čeprav so zato morali iti v vojno tudi proti tistim www.google.com/searc...QIXu2QY5M: , ki so terorju Hitlerja in Mussolinija nad Slovenci z orožjem pomagali ... khmm, razen če za tebe "preselitev" na desetine tisočev Slovencev s teritorija Slovenije na teritorij taborišč smrti ni teror ... čuj, saj bi ti rekel, da si spet zamudil priložnost, da bi šel mimo, ampak bi bil sam sebi dolgočasen ...

P.S.: za izživljanje tebi podobnih neizživetih butlov na totem forumu je o meni preveč vedeti že to, da sem iz Maribora ...

čuj, vprašanje o otrocih je bilo zgolj retorično. O tebi večina, vključno z menoj, ne želi vedeti nič, zato so te tudi uvrstili na ignore. Če želiš lahko to storim tudi jaz - v sekundi. Imaš vse predispozicije, da utoneš v pozabo. Jaz sem samo tako prijazen, da delno opravičujem tvoje plačevanje naročnine na Finance.
najobj sporočil: 31.977
[#2765109] 20.03.19 15:23 · odgovor na: mimoidoci (#2765106)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: najobj 20.03.2019 15:27
> P.S.: za izživljanje tebi podobnih neizživetih butlov na totem forumu je o meni preveč vedeti že to, da sem iz Maribora ...
čuj, vprašanje o otrocih je bilo zgolj retorično. O tebi večina, vključno z menoj, ne želi vedeti nič, zato so te tudi uvrstili na ignore. Če želiš lahko to storim tudi jaz - v sekundi. Imaš vse predispozicije, da utoneš v pozabo. Jaz sem samo tako prijazen, da delno opravičujem tvoje plačevanje naročnine na Finance.
... čuj, hvala lepa za prijaznost ...

P.S.: če se prav spomnim, si mi z ignorom že grozil, potem si za nekaj cajta svojo grožnjo uresničil, potem si si spet premislil, zdaj pa se sam odloči, kaj bi rad, ker meni se sladko jebe za tebe in tebi podobnih 165 komadov, ki me v tem trenutku ignorirajo, karkoli že to pomeni ... khmm, čeprav moram vseeno priznati, da te bom po svoje pogrešal, ker takšnega mojstra za premikanje tarče na totem forumu res težko najdeš ...
mimoidoci sporočil: 6.020
[#2765120] 20.03.19 16:10 · odgovor na: najobj (#2765109)
Odgovori   +    0
[najobj]
> > P.S.: za izživljanje tebi podobnih neizživetih butlov na totem forumu je o meni preveč vedeti že to, da sem iz Maribora ...

> čuj, vprašanje o otrocih je bilo zgolj retorično. O tebi večina, vključno z menoj, ne želi vedeti nič, zato so te tudi uvrstili na ignore. Če želiš lahko to storim tudi jaz - v sekundi. Imaš vse predispozicije, da utoneš v pozabo. Jaz sem samo tako prijazen, da delno opravičujem tvoje plačevanje naročnine na Finance.

... čuj, hvala lepa za prijaznost ...

P.S.: če se prav spomnim, si mi z ignorom že grozil, potem si za nekaj cajta svojo grožnjo uresničil, potem si si spet premislil, zdaj pa se sam odloči, kaj bi rad, ker meni se sladko jebe za tebe in tebi podobnih 165 komadov, ki me v tem trenutku ignorirajo, karkoli že to pomeni ... khmm, čeprav moram vseeno priznati, da te bom po svoje pogrešal, ker takšnega mojstra za premikanje tarče na totem forumu res težko najdeš ...

Me vesli, da si spremenil domnevo, da informacije o tebi nekaj veljajo.
mimoidoci sporočil: 6.020
[#2765128] 20.03.19 16:28 · odgovor na: shevchenko (#2765089)
Odgovori   +    3
[shevchenko]
> ... čuj, kako si ti dolgočasen. Saj že desetletje vemo, da je tebi vseeno, koliko Slovencev se pobije med seboj, samo da se z Ravbarkomande ne vidi Italije. Teritorij je tvoj zveličavni argument. Pristanimo na tvojo formulo. Predlagaj ponovitev suicidnega pobijanja našega naroda. Za novih 100.000 mrtvih morda ob Trstu dobimo še Udine. Ravno, ko pridemo do Milana nas ne bo več. Butelj neizživeti.

lol moron, kdaj pa smo mi sli na Italijo, se vedno so oni prisli na nas. seveda, ti bi jim teritorij kar podaril, potem pa lizal italijansko rit. ali pa nemsko, karkoli bi pac prislo mimo. uzivaj!
Ko sem bil majhen sem tudi jaz mislil, da je bil Tartini Slovenec. Pa da so Piran gradili slovenski arhitekti. Potem sem pa odrastel. Priporočam tudi tebi.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2765131] 20.03.19 16:42 · odgovor na: mimoidoci (#2765128)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: shevchenko 20.03.2019 16:59
Res si bumbar če si tako mislil. A Postojno so tudi gradili beneski arhitekti? Kaj pa Ljubljano? Aja niso imeli cajta, ker so jo okupirali samo par let. Potem pa benevolentno odšli domov, ne. Odrasti odrasti...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2765135] 20.03.19 17:10 · odgovor na: najobj (#2765105)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Inside]
> > [najobj]
> > > [shevchenko]
> > > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, sta Istra in Dalmacija italijanski, ker je to za Tajanija zgodovinska resnica ... eh, jebiga ...
> >
> > > Tajani ima prav, Istra in Dalmacija sta bili italijanski in zaradi mene si ju lahko tudi imajo.
> > >
> > > Obenem pa naj placajo trilijon eurov za vso skodo, ki so jo naredili na slovenskem ozemlju. Pa bo volk sit in koza cela.

> > ... alzo, boste iz Kopra spet bežali v Maribor ... eh, jebiga ...
> >
> > P.S.: res je, da bi brez partizanov Istra in Dalmacija bili še vedno italijanski, pa tudi Slovenija bi bila za tretjino manjša ...

> Torej ti tukaj sicer P.S. priznaš da so partizani vojaško zavzeli Istro in Dalmacijo, drugače bi pripadali Italiji. Ja no z vojsko se marsikaj zavzame.
> No Maribor je pa Maister zahebal tako je slišat od marsikaterega štajerca.

... čuj, tako www.google.com/searc...duaK2hsXM: je bilo pred WWII, tako www.google.com/searc...YY2eaxdhM: po WWII, tako www.google.com/searc...BMeGW_0uM: pa je bilo med WWI ... evo, ti pa zdaj gruntaj, kdo je koga zasedel in zajebal ...
Ja tako kot so gruntali tisti birokrati po vojni ko so mejo na novo postavljali komu bi kaj dali, kdo mora kaj vrnit in komu ne smejo necesa dat tudi ce ga je okupiral. Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.
mimoidoci sporočil: 6.020
[#2765151] 20.03.19 18:59 · odgovor na: shevchenko (#2765131)
Odgovori   +    4
[shevchenko]
Res si bumbar če si tako mislil. A Postojno so tudi gradili beneski arhitekti? Kaj pa Ljubljano? Aja niso imeli cajta, ker so jo okupirali samo par let. Potem pa benevolentno odšli domov, ne. Odrasti odrasti...

Da razčistiva. Danes ne more biti bumbar nekdo samo zato, ker so ga kot malega nategovali in indoktrinirali (tukaj zgoraj ti to direktno zapišeš). Danes je bumbar nekdo, ki je ostal indoktriniran in natega niti ni opazil ali zameril (to se vidi pa iz nadaljevanja zapisa).
anon-96546 sporočil: 1.682
[#2765177] 20.03.19 21:17 · odgovor na: anon-61428 (#2765100)
Odgovori   +    1
Sam zahodna meja bi res morala biti pri izlivu Soče! In vsi vi vrli gospodarstveniki, ki pišete tu po forumu in oni iz tujine, ki se kopljete v denarju, bi to ozemlje enostavno pokupili, pa mirna bosna...
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2765200] 21.03.19 00:38 · odgovor na: anon-96546 (#2765177)
Odgovori   +    1
Z A K A J ?
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2765208] 21.03.19 06:36 · odgovor na: anon-96546 (#2765177)
Odgovori   +    0
[helena45]
Sam zahodna meja bi res morala biti pri izlivu Soče! In vsi vi vrli gospodarstveniki, ki pišete tu po forumu in oni iz tujine, ki se kopljete v denarju, bi to ozemlje enostavno pokupili, pa mirna bosna...
Prav tega ne bi naredili, saj zasebna lastnina, gospodarstvo in podjetništvo ne pozna meja, zato mi je popolnoma vseeno, če bi trščanska luka kupila koprsko ali koprska trščansko ali če bi nas vozile avstrijske železnice ali če bi zagrebški klinični center kupil ljubljanskega kot je Tedesci kupil Kolinsko in Drogo...Nisem napisal nič unikatnega in modrega, saj bi tudi EU želela biti skupnost brez meja, da ne bi bilo potrebe, da bi nekaj bilo naše, naše, moje, moje in bom to z orožjem varoval. Meje pozna le državna lastnina, pozna jih slovenski javni sektor, ki izven slovenskih meja ne pomeni nič.
anon-96546 sporočil: 1.682
[#2765212] 21.03.19 07:04 · odgovor na: anon-317028 (#2765208)
Odgovori   +    0
Ta predlog sem napisala provokativno, glede na debato prej, kaj je italijansko in kaj slovensko in čigavo je bilo prej in čigavo bi moralo biti zdaj. Kot predlog, da pristopijo od besed k dejanjem.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2765215] 21.03.19 07:24 · odgovor na: anon-96546 (#2765212)
Odgovori   +    0
[helena45]
Ta predlog sem napisala provokativno, glede na debato prej, kaj je italijansko in kaj slovensko in čigavo je bilo prej in čigavo bi moralo biti zdaj. Kot predlog, da pristopijo od besed k dejanjem.
V življenju je tako in tako preveč mej, preveč delitev na moje in tvoje ali naše in vaše. Poglej le slovensko zdravstvo, predvsem zdravnike, ki si lastijo vsa sredstva za zdravstvo izplenjenja z davki, ki jim rečejo prispevki, in z dodatnim zavarovanjem. Ta sredstva so naša, samo naša, kričijo kuštrini in ne dovolijo, da bi se s temi sredstvi plačevali obiski zdravnikov v tujini, operacije v tujini, po domače zdravljenja v tujini, ki so prav tako kakovostna in velikokrat cenejša.
anon-96546 sporočil: 1.682
[#2765221] 21.03.19 08:07 · odgovor na: anon-317028 (#2765215)
Odgovori   +    0
V življenju je tako in tako preveč mej, preveč delitev na moje in tvoje ali naše in vaše. Poglej le slovensko zdravstvo, predvsem zdravnike, ki si lastijo vsa sredstva za zdravstvo izplenjenja z davki, ki jim rečejo prispevki, in z dodatnim zavarovanjem. Ta sredstva so naša, samo naša, kričijo kuštrini in ne dovolijo, da bi se s temi sredstvi plačevali obiski zdravnikov v tujini, operacije v tujini, po domače zdravljenja v tujini, ki so prav tako kakovostna in velikokrat cenejša.
Imaš prav. Že pri otroški srčni kirurgiji se mi je zdelo čudno, zakaj hudiča, če se doma ne moremo zmenit, ne bi otroke poslali v Zagreb ali pa na Dunaj. Ziher bi bilo ceneje, kot da se doma grebejo okoli korita, otroci pa umirajo.
najobj sporočil: 31.977
[#2765336] 21.03.19 13:39 · odgovor na: anon-61428 (#2765135)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.03.2019 13:41
[Inside]
> [najobj]
> > [Inside]
> > > [najobj]
> > > > [shevchenko]
> > > > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, sta Istra in Dalmacija italijanski, ker je to za Tajanija zgodovinska resnica ... eh, jebiga ...
> > >
> > > > Tajani ima prav, Istra in Dalmacija sta bili italijanski in zaradi mene si ju lahko tudi imajo.
> > > >
> > > > Obenem pa naj placajo trilijon eurov za vso skodo, ki so jo naredili na slovenskem ozemlju. Pa bo volk sit in koza cela.
> > > ... alzo, boste iz Kopra spet bežali v Maribor ... eh, jebiga ...
> > >
> > > P.S.: res je, da bi brez partizanov Istra in Dalmacija bili še vedno italijanski, pa tudi Slovenija bi bila za tretjino manjša ...
> > Torej ti tukaj sicer P.S. priznaš da so partizani vojaško zavzeli Istro in Dalmacijo, drugače bi pripadali Italiji. Ja no z vojsko se marsikaj zavzame.
> > No Maribor je pa Maister zahebal tako je slišat od marsikaterega štajerca.
> ... čuj, tako www.google.com/searc...duaK2hsXM: je bilo pred WWII, tako www.google.com/searc...YY2eaxdhM: po WWII, tako www.google.com/searc...BMeGW_0uM: pa je bilo med WWI ... evo, ti pa zdaj gruntaj, kdo je koga zasedel in zajebal ...
Ja tako kot so gruntali tisti birokrati po vojni ko so mejo na novo postavljali komu bi kaj dali, kdo mora kaj vrnit in komu ne smejo necesa dat tudi ce ga je okupiral. Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.
... OK, zdaj pa idi ti lepo na Notranjsko in Primorsko, pa tam ljudem razlagaj, da so oni okupirali Italijo in da si bo zato Italija ob prvi priliki svoje ozemlje vzela nazaj, njih pa nagnala, potem pa na totem forumu povej, kaj so ti tisti ljudje rekli ... khmm, če boš ostal cel, se razume ...

P.S.: sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine ...
shevchenko sporočil: 21.898
[#2765346] 21.03.19 13:53 · odgovor na: najobj (#2765336)
Odgovori   +    2
... OK, zdaj pa idi ti lepo na Notranjsko in Primorsko, pa tam ljudem razlagaj, da so oni okupirali Italijo in da si bo zato Italija ob prvi priliki svoje ozemlje vzela nazaj, njih pa nagnala, potem pa na totem forumu povej, kaj so ti tisti ljudje rekli ... khmm, če boš ostal cel, se razume ...
se ena stvar, ki se pozablja, ja, res so obalna mesta bila tradicionalno italijanska. zato pa je bilo pol trsta in vse vasi okoli njega ter se precej vise proti gorici in se cez v bistvu slovensko narodnostno ozemlje. to je sedaj vse v italiji. torej teritorialno gledano smo pusnili precej vec, kot smo dobili.

so pa zato hrvati na boljsem, ker zgubili niso nic, dobili pa ogromno. torej ce ze, naj se fasist tajani obrne na hrvasko in od njih zahteva nazaj ozemlja.

v slovenijo pa lahko pride samo, ce ima namen izplacati reparacije.
mimoidoci sporočil: 6.020
[#2765347] 21.03.19 13:54 · odgovor na: najobj (#2765336)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [Inside]
> > [najobj]
> > > [Inside]
> > > > [najobj]
> > > > > [shevchenko]
> > > > > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, sta Istra in Dalmacija italijanski, ker je to za Tajanija zgodovinska resnica ... eh, jebiga ...
> > > >
> > > > > Tajani ima prav, Istra in Dalmacija sta bili italijanski in zaradi mene si ju lahko tudi imajo.
> > > > >
> > > > > Obenem pa naj placajo trilijon eurov za vso skodo, ki so jo naredili na slovenskem ozemlju. Pa bo volk sit in koza cela.

> > > > ... alzo, boste iz Kopra spet bežali v Maribor ... eh, jebiga ...
> > > >
> > > > P.S.: res je, da bi brez partizanov Istra in Dalmacija bili še vedno italijanski, pa tudi Slovenija bi bila za tretjino manjša ...

> > > Torej ti tukaj sicer P.S. priznaš da so partizani vojaško zavzeli Istro in Dalmacijo, drugače bi pripadali Italiji. Ja no z vojsko se marsikaj zavzame.
> > > No Maribor je pa Maister zahebal tako je slišat od marsikaterega štajerca.

> > ... čuj, tako www.google.com/searc...duaK2hsXM: je bilo pred WWII, tako www.google.com/searc...YY2eaxdhM: po WWII, tako www.google.com/searc...BMeGW_0uM: pa je bilo med WWI ... evo, ti pa zdaj gruntaj, kdo je koga zasedel in zajebal ...

> Ja tako kot so gruntali tisti birokrati po vojni ko so mejo na novo postavljali komu bi kaj dali, kdo mora kaj vrnit in komu ne smejo necesa dat tudi ce ga je okupiral. Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.

... OK, zdaj pa idi ti lepo na Notranjsko in Primorsko, pa tam ljudem razlagaj, da so oni okupirali Italijo in da si bo zato Italija ob prvi priliki svoje ozemlje vzela nazaj, njih pa nagnala, potem pa na totem forumu povej, kaj so ti tisti ljudje rekli ... khmm, če boš ostal cel, se razume ...

P.S.: sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine ...

K mam glih dopust in cajt zate. A zmoreš en preprost odgovor na tvoje lastne blodnje? S čim se po tvoje izmeri jebivetrski odnos do lastnega naroda?
najobj sporočil: 31.977
[#2765353] 21.03.19 14:02 · odgovor na: mimoidoci (#2765347)
Odgovori   +    0
> > Ja tako kot so gruntali tisti birokrati po vojni ko so mejo na novo postavljali komu bi kaj dali, kdo mora kaj vrnit in komu ne smejo necesa dat tudi ce ga je okupiral. Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.
> ... OK, zdaj pa idi ti lepo na Notranjsko in Primorsko, pa tam ljudem razlagaj, da so oni okupirali Italijo in da si bo zato Italija ob prvi priliki svoje ozemlje vzela nazaj, njih pa nagnala, potem pa na totem forumu povej, kaj so ti tisti ljudje rekli ... khmm, če boš ostal cel, se razume ...
>
> P.S.: sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine ...
K mam glih dopust in cajt zate. A zmoreš en preprost odgovor na tvoje lastne blodnje? S čim se po tvoje izmeri jebivetrski odnos do lastnega naroda?
... OK, ker sem navajen na tvoj stil, ga bom ignoriral, zato preberi boldano in povej, kaj je za tebe blodnja ...
mimoidoci sporočil: 6.020
[#2765355] 21.03.19 14:07 · odgovor na: najobj (#2765353)
Odgovori   +    2
[najobj]
> > > Ja tako kot so gruntali tisti birokrati po vojni ko so mejo na novo postavljali komu bi kaj dali, kdo mora kaj vrnit in komu ne smejo necesa dat tudi ce ga je okupiral. Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.

> > ... OK, zdaj pa idi ti lepo na Notranjsko in Primorsko, pa tam ljudem razlagaj, da so oni okupirali Italijo in da si bo zato Italija ob prvi priliki svoje ozemlje vzela nazaj, njih pa nagnala, potem pa na totem forumu povej, kaj so ti tisti ljudje rekli ... khmm, če boš ostal cel, se razume ...
> >
> > P.S.: sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine ...

> K mam glih dopust in cajt zate. A zmoreš en preprost odgovor na tvoje lastne blodnje? S čim se po tvoje izmeri jebivetrski odnos do lastnega naroda?

... OK, ker sem navajen na tvoj stil, ga bom ignoriral, zato preberi boldano in povej, kaj je za tebe blodnja ...

Če ne znaš odgovoriti in razložiti lastne izjave, sva to debato končala.
najobj sporočil: 31.977
[#2765358] 21.03.19 14:11 · odgovor na: mimoidoci (#2765355)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 21.03.2019 14:15
[mimoidoci]
> [najobj]
> > > > Ja tako kot so gruntali tisti birokrati po vojni ko so mejo na novo postavljali komu bi kaj dali, kdo mora kaj vrnit in komu ne smejo necesa dat tudi ce ga je okupiral. Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.
> > > ... OK, zdaj pa idi ti lepo na Notranjsko in Primorsko, pa tam ljudem razlagaj, da so oni okupirali Italijo in da si bo zato Italija ob prvi priliki svoje ozemlje vzela nazaj, njih pa nagnala, potem pa na totem forumu povej, kaj so ti tisti ljudje rekli ... khmm, če boš ostal cel, se razume ...
> > >
> > > P.S.: sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine ...
> > K mam glih dopust in cajt zate. A zmoreš en preprost odgovor na tvoje lastne blodnje? S čim se po tvoje izmeri jebivetrski odnos do lastnega naroda?
> ... OK, ker sem navajen na tvoj stil, ga bom ignoriral, zato preberi boldano in povej, kaj je za tebe blodnja ...
Če ne znaš odgovoriti in razložiti lastne izjave, sva to debato končala.
... čuj, če ti ne razumeš, da je inside napisal, da so Notranjci in Primorci okupirali Italijo in rabiš dodatno razlago njegove totalne gluposti, potem je res boljše, da to debato končava ...
mimoidoci sporočil: 6.020
[#2765380] 21.03.19 15:35 · odgovor na: najobj (#2765358)
Odgovori   +    4
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > > > Ja tako kot so gruntali tisti birokrati po vojni ko so mejo na novo postavljali komu bi kaj dali, kdo mora kaj vrnit in komu ne smejo necesa dat tudi ce ga je okupiral. Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.

> > > > ... OK, zdaj pa idi ti lepo na Notranjsko in Primorsko, pa tam ljudem razlagaj, da so oni okupirali Italijo in da si bo zato Italija ob prvi priliki svoje ozemlje vzela nazaj, njih pa nagnala, potem pa na totem forumu povej, kaj so ti tisti ljudje rekli ... khmm, če boš ostal cel, se razume ...
> > > >
> > > > P.S.: sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine ...

> > > K mam glih dopust in cajt zate. A zmoreš en preprost odgovor na tvoje lastne blodnje? S čim se po tvoje izmeri jebivetrski odnos do lastnega naroda?

> > ... OK, ker sem navajen na tvoj stil, ga bom ignoriral, zato preberi boldano in povej, kaj je za tebe blodnja ...

> Če ne znaš odgovoriti in razložiti lastne izjave, sva to debato končala.

... čuj, če ti ne razumeš, da je inside napisal, da so Notranjci in Primorci okupirali Italijo in rabiš dodatno razlago njegove totalne gluposti, potem je res boljše, da to debato končava ...

Poglej kaj in kako sploh pišeš. Inside nima veze, če ti v svojih eskapadah nasloviš cel narod z:

"sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine" ...

in potem te jaz vprašam (tebe, ne insida) kaj pomeni:

"S čim se po tvoje izmeri jebivetrski odnos do lastnega naroda?"

in potem ti premakneš tarčo, kar si ravno včeraj očital meni.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2765386] 21.03.19 15:45 · odgovor na: (#2765349)
Odgovori   +    1
The Lexus and the Olive Tree - Wikipedia

Danes je vredno znanje, inovativnost, nizki davki, kapital, nizka regulacija, NE ozemlje.
Gornja knjiga to lepo razloži.

PS
Sem ugotovil da mi pravzaprav nimamo nobene od naštetih potrebnih stvari. Ups! ;)))

Se pa ob brutalnih davkih JS počuti EXTRA varne.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2765406] 21.03.19 18:18 · odgovor na: (#2765392)
Odgovori   +    2
culling
/ˈkʌlɪŋ/
noun
noun: culling

reduction of a wild animal population by selective slaughter.

Evo rešitve! Še kakšen miljonček inženirčkov z delovnimi izkušnjami iz Sirije, pa lahko začnemo...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2765410] 21.03.19 18:42 · odgovor na: najobj (#2765336)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [Inside]
> > [najobj]
> > > [Inside]
> > > > [najobj]
> > > > > [shevchenko]
> > > > > > ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, sta Istra in Dalmacija italijanski, ker je to za Tajanija zgodovinska resnica ... eh, jebiga ...
> > > >
> > > > > Tajani ima prav, Istra in Dalmacija sta bili italijanski in zaradi mene si ju lahko tudi imajo.
> > > > >
> > > > > Obenem pa naj placajo trilijon eurov za vso skodo, ki so jo naredili na slovenskem ozemlju. Pa bo volk sit in koza cela.

> > > > ... alzo, boste iz Kopra spet bežali v Maribor ... eh, jebiga ...
> > > >
> > > > P.S.: res je, da bi brez partizanov Istra in Dalmacija bili še vedno italijanski, pa tudi Slovenija bi bila za tretjino manjša ...

> > > Torej ti tukaj sicer P.S. priznaš da so partizani vojaško zavzeli Istro in Dalmacijo, drugače bi pripadali Italiji. Ja no z vojsko se marsikaj zavzame.
> > > No Maribor je pa Maister zahebal tako je slišat od marsikaterega štajerca.

> > ... čuj, tako www.google.com/searc...duaK2hsXM: je bilo pred WWII, tako www.google.com/searc...YY2eaxdhM: po WWII, tako www.google.com/searc...BMeGW_0uM: pa je bilo med WWI ... evo, ti pa zdaj gruntaj, kdo je koga zasedel in zajebal ...

> Ja tako kot so gruntali tisti birokrati po vojni ko so mejo na novo postavljali komu bi kaj dali, kdo mora kaj vrnit in komu ne smejo necesa dat tudi ce ga je okupiral. Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.

... OK, zdaj pa idi ti lepo na Notranjsko in Primorsko, pa tam ljudem razlagaj, da so oni okupirali Italijo in da si bo zato Italija ob prvi priliki svoje ozemlje vzela nazaj, njih pa nagnala, potem pa na totem forumu povej, kaj so ti tisti ljudje rekli ... khmm, če boš ostal cel, se razume ...

P.S.: sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine ...
Ker sem na notranjsko primorski meji trenutno vem kaj bi se zgodilo ob tem vprasanju in tudi vem da za te kraje partizanstvo pomeni vec kot za dolenjce, stajerce ipd. Ker meja je bila dolocena prej z rapalsko pogodbo. Pol so fasisti potujcevali in premikali meje, zazigali vasi ipd tako da ni cudno da ljudje slavijo partizane. S to rapalsko mejo so Italjani mahali se po vojni, tako da za veliko njih zivecih meja ni prava.
Hebivetrski odnos do vsega ima kvecjemu Ljubljana in vrh nase politike.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2765415] 21.03.19 19:00 · odgovor na: shevchenko (#2765346)
Odgovori   +    0
[shevchenko]
so pa zato hrvati na boljsem, ker zgubili niso nic, dobili pa ogromno. torej ce ze, naj se fasist tajani obrne na hrvasko in od njih zahteva nazaj ozemlja.

v slovenijo pa lahko pride samo, ce ima namen izplacati reparacije.
No lepo da si povedal, da bi se na tajanija morali spravit v prvi vrsti hrvati ne pa mi saj dalmacije nimamo istre pa samo koscek. Kako hitro smo priskocili na pomoc hrvatom po drugi strani pa za lavor morja. A mislis da to balkansko kuhinjo bruselj ne vidi?
Izplacali so italjani penzije in dobil si poceni robo v trstu.
najobj sporočil: 31.977
[#2765421] 21.03.19 19:51 · odgovor na: mimoidoci (#2765380)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 21.03.2019 19:54
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [najobj]
> > > > > > Ja tako kot so gruntali tisti birokrati po vojni ko so mejo na novo postavljali komu bi kaj dali, kdo mora kaj vrnit in komu ne smejo necesa dat tudi ce ga je okupiral. Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.
> > > > > ... OK, zdaj pa idi ti lepo na Notranjsko in Primorsko, pa tam ljudem razlagaj, da so oni okupirali Italijo in da si bo zato Italija ob prvi priliki svoje ozemlje vzela nazaj, njih pa nagnala, potem pa na totem forumu povej, kaj so ti tisti ljudje rekli ... khmm, če boš ostal cel, se razume ...
> > > > >
> > > > > P.S.: sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine ...
> > > > K mam glih dopust in cajt zate. A zmoreš en preprost odgovor na tvoje lastne blodnje? S čim se po tvoje izmeri jebivetrski odnos do lastnega naroda?
> > > ... OK, ker sem navajen na tvoj stil, ga bom ignoriral, zato preberi boldano in povej, kaj je za tebe blodnja ...
>
> > Če ne znaš odgovoriti in razložiti lastne izjave, sva to debato končala.
>
> ... čuj, če ti ne razumeš, da je inside napisal, da so Notranjci in Primorci okupirali Italijo in rabiš dodatno razlago njegove totalne gluposti, potem je res boljše, da to debato končava ...
Poglej kaj in kako sploh pišeš. Inside nima veze, če ti v svojih eskapadah nasloviš cel narod z:

"sploh se ne čudim, da je Slovenija v takem kurcu, če imate ljudje takšen jebivetrski odnos do svojega naroda in svoje zgodovine" ...

in potem te jaz vprašam (tebe, ne insida) kaj pomeni:

"S čim se po tvoje izmeri jebivetrski odnos do lastnega naroda?"

in potem ti premakneš tarčo, kar si ravno včeraj očital meni.
... OK, ker očitno nisi sposoben odnehat, ampak si na mene spet navalil kot mutavi na telefon, bom sprejel tudi tvojo novo premaknjeno tarčo, zato si preberi boldano in mi povej, od kdaj v slovenskem jeziku (nekateri) ljudje pomeni enako kot cel narod ...

P.S.: nobene tarče jaz ne premikam, ker je v tej debati moja tarča bila in bo "Ne mislit da je tvoje kar na silo nekomu vzames, tako postanes sam okupator.", kar je - ne da bi o pomenu preveč premislil - napisal inside, ker namreč od samega začetka govorim o za tretjini večjem ozemlju Slovenije, zaradi katerega si ti po svoji navadi popizdil, ker so Notranjsko in Primorsko priborili partizani, ne pa tvoji od župnikov napumpani luzerski domobranci, ki so "branili" svoj dom tako, da so z orožjem pomagali terorju Hitlerja in Mussolinija nad Slovenci, ki se s tem terorjem niso strinjali ... alzo, s tem se meri jebivetrski odnos do lastnega naroda ljudi izpred tričetrt stoletja in s tem se meri jebivetrski odnos do lastnega naroda domobrancoljubcev danes ...
najobj sporočil: 31.977
[#2765422] 21.03.19 19:57 · odgovor na: anon-61428 (#2765410)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 21.03.2019 19:59
Ker sem na notranjsko primorski meji trenutno vem kaj bi se zgodilo ob tem vprasanju in tudi vem da za te kraje partizanstvo pomeni vec kot za dolenjce, stajerce ipd. Ker meja je bila dolocena prej z rapalsko pogodbo. Pol so fasisti potujcevali in premikali meje, zazigali vasi ipd tako da ni cudno da ljudje slavijo partizane. S to rapalsko mejo so Italjani mahali se po vojni, tako da za veliko njih zivecih meja ni prava.
Hebivetrski odnos do vsega ima kvecjemu Ljubljana in vrh nase politike.
... čuj, pustimo zdaj partizane in domobrance slovenski zgodovini, pa gremo raje v slovenskem fuzbalu s Kekom pisat novo zgodovino ...
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2765434] 21.03.19 20:47 · odgovor na: najobj (#2765422)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, pustimo zdaj partizane in domobrance slovenski zgodovini, pa gremo raje v slovenskem fuzbalu s Kekom pisat novo zgodovino ...
Evo sem preklopil iz tarce ravno med himno. Kek me je presenetil da ni bolj prenovil ekipo in pustil te strune, krhine in jokice saj so svoje ze pokazali. Mislim da z njim na klopi nismo zgresili, razen ce nima motivacije in bo samo pobral in sel.

Strani: 1 2 3