Zasebnost

Strani: 1 2

anon-253659 sporočil: 71
[#2614507] 02.09.16 00:19 · odgovor na: anon-17583 (#2614175)
Odgovori   +    0
G. Simic, brala sem vas blog v katerim ste razkrili nelegalno delovanje davcne inspektorice. Kot ste navedli v blogu je to bila ga. Lidija Mihelčič Jarc . Kaksen je bil epilog ? Je inspektorica dobila odpoved, mogoce odgovarjala za povzroceno skodo ali še vedno deluje kot prej in dela na Fursu ? . Hvala. M.
anon-17583 sporočil: 140
[#2614523] 02.09.16 07:15 · odgovor na: anon-253659 (#2614507)
Odgovori   +    5
[matejanew]
G. Simic, brala sem vas blog v katerim ste razkrili nelegalno delovanje davcne inspektorice. Kot ste navedli v blogu je to bila ga. Lidija Mihelčič Jarc . Kaksen je bil epilog ? Je inspektorica dobila odpoved, mogoce odgovarjala za povzroceno skodo ali še vedno deluje kot prej in dela na Fursu ? . Hvala. M.
Spoštovana!

Višja finančna inšpektorica mag. Lidija Mihelčič Jarc, ki me je krivo kazensko ovadila za zadeve, ki jih nisem storil (grozilo mi je 13 let zapora) je pomojih informacijah še zmeraj zaposlena v Furs in fizično sedi na Finančnem uradu Novo mesto. Po informacijah, katere imam, niti zoper njo, niti zoper tistega, ki ji je očitno zvišal plačo zato, da mi je vse to storila, ni uveden nobeden postopek, kar mi daje vedeti, da je to najverjetneje ena od oblik dela nekaterih v Furs. Poleg tega, če so to počeli meni kot nekdanjemu generalnemu direktorju davčne uprave, si lahko predstavljate, kaj se lahko dogaja šele drugim. Vedo, da se jim ne more zgoditi nič in zaradi tega si upajo privoščiti marsikaj. Ko bo Furs razčistil z njo glede te zadeve in ko bodo vsi udeleženci v tej zadevi kaznovani oziroma bodo dobili odpoved, bomo lahko govorili o tem, da je Furs čist. Do takrat, pa bo zmeraj obstajal sum, da je to praksa v določenih primerih in pri določenih osebah.

V tej zadevi, ki za mene predstavlja kadrovsko korupcijo v davčni upravi, sem podal prijavo tudi na KPK toda očitno se ne dogaja nič. Vse to kaže na to, da je to očitno dovoljeno v državni upravi, bojim se celo, da je to lahko praksa v primeru želje po uničenju določenih posameznikov.

Dejstvo pa je tudi, da če bi se vse to zgodilo kakšnemu novinarju bi bil vik in krik, ker pa se je to zgodilo meni, katerega so mediji nekaj let linčali za izmišljene zadeve in pisali laži, pa je vse tiho. Za mene je zastrašujoče dejstvo, da lahko nekomu zvišaš plačo v davčni upravi, da se potem loti določne osebe z namenom, da jo uniči in mnogim naj bi se to zdelo normalno.

V povezavi s to krivo kazensko ovadbo zoper mene sem zadnjič celo doživel, da sta podpredsednik in član upravnega odbora Društva novinarjev Slovenije Primož Cirman, nekdanji novinar Dnevnika in sedaj novinar siol.net ter njegova kolegica nekdanja novinarka Dnevnika in sedaj novinarka siol.net Vesna Vuković, kot priči lagala na sodišču, o čemer imam tudi zvočni zapis. Oba sta o meni spisala dve strani laži v Dnevniku in kar je zanimivo, šlo je tudi za informacije iz krive kazenske ovadbe Lidije Mihelčič Jarc. Pripisala sta mi zadeve, ki jih nisem storil in ob tem krepko lagala. Zato menim, da taki dve osebi ne moreta biti novinarja in me čudi, da so ju sprejeli na siol.net.

S spoštovanjem.

Ivan Simič
Gustl sporočil: 13.632
[#2614933] 06.09.16 06:43 · odgovor na: 0513ANITO (#2614249)
Odgovori   +    0
[0513ANITO]
Zakaj ne omogočite, da sponzor odklene članek za vse (recimo da to stane 100€).
Trenutno je zunaj ponudba, da sponzor odklene en dan. Imamo sponzorirane in odklenjene cele sklope, recimo Izvozniki, Agro, Startaj...

Ce te zanima zakup posameznega clanka, javi pa razmislimo in pripravimo ponudbo.

Sistemsko tega ne bomo ponujali, nas core biznis so narocnine. Oglasi pridejo in gredo, zato ne bomo sli prav dalec v to smer.
anon-96090 sporočil: 1.218
[#2623319] 27.10.16 08:09 · odgovor na: anon-17583 (#2614315)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 26.10.16 16:48
[1219SI1]! Čustva počasi hladim in lahko se zgodi marsikaj. Problem je samo ta, da jaz ne bi šel v koalicijo z nikomer, kajti tehtnic in preskakovalcev ne maram in potrebujem, kar pomeni, da bi na volitvah moral dobiti več kot 50 % glasov.
A rabite kakšnega body guarda za tak odstotek?

Strani: 1 2