Zasebnost

Strani: 1 2

anon-323577 sporočil: 16
[#2263394] 07.11.13 18:29
Odgovori   +    0
čas vnosa: 07.11.13 17:09
Predlagam celotni GZS , da preide kot krizni manegement v gospodarstvo in pokaže svojo sposobnost,strokovnost,poslovno etiko in moralo.
Če imajo res tudi v praksi in operativi takšno voljo, bomo vsi veseli in jim čestitali.Čas za rezultate je 16 mesecev.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2263428] 07.11.13 19:13 · odgovor na: pcs (#2263005)
Odgovori   +    0
[pcs]
> [NemirniTujec]
> > [pcs]
> > Peticija je BS, ker bo blokirana s fiskalnim pravilom, ki ga je uvedel JJ.
> >
> > Lahko nehate zbirat podpise.
> >
> > Lp,
> > M
>
> Vsega se pa tudi ne da blokirati s fiskalnim pravilom.
>
> Če bi država npr. sprejela zakon, da je davek na vožnjo avtomobila starejšega od treh let 500 eur na leto, pa bi se uprli s peticijami za referendum, bi to tudi lahko gladko zavrnili "ker je davek nujen, sicer ne bomo izpolnjevali fiskalnega pravila"?
>
> Okej - lahko se zavrne - tako teoretično kot praktično s surovo silo oblasti.
>
> Tako izstiskanje vode iz kamna lahko ima zanimive volilne posledice.

Jaz nikakor ne zagovarjam nepremičninskega davka niti nobenega drugega davka, pravim samo, da je mogoče ta referendum zlahka zavrniti. Tako pač je.

Ene par nas je opozarjalo, da bo fiskalno pravilo najlepše darilo levici, pa niste poslušali... rezultati so zdaj tu. Lep primer kam pripelje slepa nekritična vera v maziljenega izbranca.

Če zato zaslužim minus, tudi prav, be my guest. Ampak plačevali boste kljub temu...

Lp,
M
Čuješ, nekam si se razpištolil :-)

Zdaj če meni pripisuješ vero v maziljenega izbranca JJ, potem me slabo ocenjuješ. Razen če si mislil v piksno guinnessa... v tega verjamem do smrti :-)
pcs sporočil: 5.471
[#2263598] 08.11.13 00:33 · odgovor na: anon-207617 (#2263428)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Čuješ, nekam si se razpištolil :-)

Zdaj če meni pripisuješ vero v maziljenega izbranca JJ, potem me slabo ocenjuješ. Razen če si mislil v piksno guinnessa... v tega verjamem do smrti :-)
Je bilo mišljeno za tiste, ki se prepoznajo, oni že vejo kdo so, ne vzeti osebno.

Vabljen na Guinness, če boš kdaj hodil na gorenjsko :)

Lp,
M

Strani: 1 2