Zasebnost

Strani: 1 2

anon-242092 sporočil: 5.152
[#2065938] 28.03.13 19:31 · odgovor na: anon-204194 (#2064675)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-242092 28.03.2013 19:36
[Karla1]
> [oQI23IDCN0948R]
> > [Karla1]
> > > [FIN-482270]
> > > Ni dovolj samo lastnik iz svedske. Placniki oglasov imajo tudi svoje potrebe, a ne ;-)
> > > Interes teh pa je ohraniti status quo in celo štalo samo za njih!
> >
> > Že zadnjič, ko so se razpisali o Klimi Petek, ki da posluje z državnimi podjetji, sem vprašala: koliko oglasov dobijo Finance od državnih podjetij, delež v prihodkih. Pa niso še nič napisali:)
> >
> > Latništvo šveda je manj pomembno. Samo mislim, da simone o tem nočejo kaj dosti pisat.
>
> Skupaj s Pirhovcem delim upanje, da bo franklov SZDL-jevski kokosnjak, flance imenovan, sel kmalu zu grund. Ce pretezno sluzijo z oglasi drzavnih firm, je upanje realno. Ali pa tudi ne, hehe.

Ne razumem teh na Financah. Saj bi že po piscih na forumu lahko videli, da obstaja "tržna niša" bralcev, ki jo drugi časopisarji ne pokrivajo. Pa jo očitno nočejo izkoristititi in se raje zlijejo s servilnim povprečjem. Na koncu jih pa še Kučan imenuje za pisune. A se ni za posrat.
Vsekakor je za posrat, je pa neka analogija med moralnim propadom flancarskega glasila SZDL in med propadom libertarca: oba sta mrtvorojena. Kar je popolnoma logicno, dokler kucanisticna roka zadavi vsakega otroka, ki bi lahko zivel (v kolikor ni otrok za ob spocetju kucanov pankrt - v tem primeru se ga seveda ne davi). Slovenija je propadla komunisticna kvazidrzava brez izpeljane lustracije, vsi najbolj pereci problemi Slovencev konvergirajo v to trivialno simpl tocko.

Ti, draga Karla, pa si med najbolj castivrednimi in obenem ostro inteligentnimi bitji tega foruma (pa i sire, ne dvomim). Tega seveda ne sklepam po tej kratki izmenjavi mnenj, tako mislim ze zelo dolgo: moja Karla, zenska in pol - tako si mislim, ko te berem! Ampak mi je nerodno take ven metati, saj ves, da se dedci lazje "spederiramo" (npr. "Hej, Denac, stara kljuka, kako si kaj, prijatelj moj?"), kot pa damam dajemo komplimente. Vsaj jaz, no, ki sem bolj sramezljiv, hehe.

Jaz sem pa seveda zajeban, vcasih me je skoraj sram, da sem na forumu tako brutalen in, povejmo po pravici, kar nasilen zafukanec, kajne. Evo, zadnjic me je celo nek racmanski provokator pripravil do besed, zaradi katerih me je potem crt likvidiral, hehe, jebemu... Ampak kaksen pa naj bo protikomunist, naj bo sleva z nekimi spravljivimi polmnenji o zlocinskosti komunisticnega mema? Fuck that shit, a ne.

Naj pa se ve, da si nikdar nisem zelel biti protikomunist, vedno sem si zelel le imeti svojo prislovicno delavnico in imeti mir pred socialnimi povezovalci mojega zepa z nenasitno boljsevisko-mafijsko luknjo.

Pa tudi sicer imam svojo prislovicno delavnico in imam svoje delo rad; ce bi bilo vse moje notranje zivljenje zreducirano na pizdanje po forumih in po sankih, bi se ze davno zapil.
anon-204194 sporočil: 1.513
[#2065988] 28.03.13 20:32 · odgovor na: anon-242092 (#2065938)
Odgovori   +    4
[oQI23IDCN0948R]
> [Karla1]
> > [oQI23IDCN0948R]
> > > [Karla1]
> > > > [FIN-482270]
> > > > Ni dovolj samo lastnik iz svedske. Placniki oglasov imajo tudi svoje potrebe, a ne ;-)
> > > > Interes teh pa je ohraniti status quo in celo štalo samo za njih!
> > >
> > > Že zadnjič, ko so se razpisali o Klimi Petek, ki da posluje z državnimi podjetji, sem vprašala: koliko oglasov dobijo Finance od državnih podjetij, delež v prihodkih. Pa niso še nič napisali:)
> > >
> > > Latništvo šveda je manj pomembno. Samo mislim, da simone o tem nočejo kaj dosti pisat.
> >
> > Skupaj s Pirhovcem delim upanje, da bo franklov SZDL-jevski kokosnjak, flance imenovan, sel kmalu zu grund. Ce pretezno sluzijo z oglasi drzavnih firm, je upanje realno. Ali pa tudi ne, hehe.
>
> Ne razumem teh na Financah. Saj bi že po piscih na forumu lahko videli, da obstaja "tržna niša" bralcev, ki jo drugi časopisarji ne pokrivajo. Pa jo očitno nočejo izkoristititi in se raje zlijejo s servilnim povprečjem. Na koncu jih pa še Kučan imenuje za pisune. A se ni za posrat.

Vsekakor je za posrat, je pa neka analogija med moralnim propadom flancarskega glasila SZDL in med propadom libertarca: oba sta mrtvorojena. Kar je popolnoma logicno, dokler kucanisticna roka zadavi vsakega otroka, ki bi lahko zivel (v kolikor ni otrok za ob spocetju kucanov pankrt - v tem primeru se ga seveda ne davi). Slovenija je propadla komunisticna kvazidrzava brez izpeljane lustracije, vsi najbolj pereci problemi Slovencev konvergirajo v to trivialno simpl tocko.

Ti, draga Karla, pa si med najbolj castivrednimi in obenem ostro inteligentnimi bitji tega foruma (pa i sire, ne dvomim). Tega seveda ne sklepam po tej kratki izmenjavi mnenj, tako mislim ze zelo dolgo: moja Karla, zenska in pol - tako si mislim, ko te berem! Ampak mi je nerodno take ven metati, saj ves, da se dedci lazje "spederiramo" (npr. "Hej, Denac, stara kljuka, kako si kaj, prijatelj moj?"), kot pa damam dajemo komplimente. Vsaj jaz, no, ki sem bolj sramezljiv, hehe.

Jaz sem pa seveda zajeban, vcasih me je skoraj sram, da sem na forumu tako brutalen in, povejmo po pravici, kar nasilen zafukanec, kajne. Evo, zadnjic me je celo nek racmanski provokator pripravil do besed, zaradi katerih me je potem crt likvidiral, hehe, jebemu... Ampak kaksen pa naj bo protikomunist, naj bo sleva z nekimi spravljivimi polmnenji o zlocinskosti komunisticnega mema? Fuck that shit, a ne.

Naj pa se ve, da si nikdar nisem zelel biti protikomunist, vedno sem si zelel le imeti svojo prislovicno delavnico in imeti mir pred socialnimi povezovalci mojega zepa z nenasitno boljsevisko-mafijsko luknjo.

Pa tudi sicer imam svojo prislovicno delavnico in imam svoje delo rad; ce bi bilo vse moje notranje zivljenje zreducirano na pizdanje po forumih in po sankih, bi se ze davno zapil.
Lej ga, ti, fant, spravil si me v zadrego. Pa še tvojega imena tukaj na forumu ne znam prebrat, da bi se obrnila nate tako, ad personam, virtualno seveda:)

Jaz gledam na življenje relativno preprosto: rodila sem se na veliki kmetiji, tam sem preživela otroštvo. V naravi, veliko sem morala delati in morala sem biti v svojih zahtevah zelo skromna. Naučila sem se, da pšenica ne zraste 5 metrov v višino, torej moje želje in pričakovanja v življenju ne smejo biti nenormalne oziroma bizarne, če hočeš.

Od takrat ta zoprna navada, da nenehno diham kot davkoplačevalka.

Mrzim parazite, četudi so po letih že stari in bi jih morala spoštovati. Tudi ne maram sanjačev. Še najmanj maram prodane ku.be, ki mi ukazujejo in nalagajo, da pomagam preživljati parazite in sanjače.

Kot te razumem, ti v tvoji delavnici tudi ne maraš imeti takšnih. Zato sva se zavohala:)

Strani: 1 2