Zasebnost

Strani: 1 2

anon-194065 sporočil: 966
[#1912438] 06.12.12 14:23 · odgovor na: anon-200682 (#1912253)
Odgovori   +    0
[mocah1]
> [Blbec]
> > [urossab]
> > Zoki ma vas rad. To je več kot letna vinjeta.
>
> Ma prav je tako. Več kot letna vinjeta... Wtf? In manj kot kasko, al kaj?
> Glede na to, da stane parkiranje v parkirni hiši v Centru 100 EUR na mesec (ekskluzivna ponudba Parkiraj-a za stanovalce v Centra!) ali pa najem garaže 100 EUR+ na mesec, je 100 EUR na leto za dovolilnico kar ok. Midva jo z užitkom uporabljava. Pa še horde migrantov ti gredo tako manj na živce. Cheers!

Prosim povej mi kaj z dovolilnico dobiš? Če hočejo nam vsiljevati dovolilnice naj nam jih dajo zastonj, ker že tako plačujemo davke v Ljubljani. Drugače pa kako je 100EUR sploh prišel šerif? Kako je to zračunal od oka? Pizda kaj je občina naredila za 100 EUR ? Drugače ne maram zmerjati ljudi samo če si ovca ki rad plačuje za usluge ki jih ni si pač bedak.
Lej, nikjer še nisem videl, da bi lahko v centru mesta parkiral zastonj. Nekje ti že samo za to, da se lahko zapelješ (!) v center, zaračunajo. Nenazadnje bi lahko po tej logiki zahteval tudi, da zgradi garažo, kjer bo parkiranje zastonj, ne? Tolk o tem. Kaj sem dobil za 100 EUR? No, nekaj je Zoki v Lj. že naredil. Vse mi sicer ni všeč, mogoče pa komu drugemu tudi ni všeč kaj, kar je meni. V glavnem, blagajno mora napolnit. In če plačam 100 EUR za dovolilnico, dobim prvič parkirni prostor (ki je brez dovolilnice dražji šport), poleg tega lahko oddajam svojo garažo recimo, in si z enomesečno najemnino pokrijem celoletno parkiranje. Tudi to je Zoki naredil zame recimo. Btw, ko smo že pri tem, le kako mi uspe pobirati najemnino 100 EUR na mesec (=zakaj jo nekdo sploh plačuje; najbrž zato, ker ni prostora za parkirat na pretek oz. je drugje dražji. Evo ti laissez-faire v praksi ;-).
anon-97339 sporočil: 531
[#1912461] 06.12.12 14:35
Odgovori   +    4
Jankoviča boli k**** za prometno politiko zmanjševanja števila parkiranih vozil na območju parkirnih površin, predvsem na območjih za pešce. On dobro ve, da v LJ primanjkuje parkirišč in sedaj lupi nesrečne stanovalce s clioti vrednimi 200 EUR.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#1912477] 06.12.12 14:43 · odgovor na: anon-97339 (#1912461)
Odgovori   +    6
[bgdv]
Jankoviča boli k**** za prometno politiko zmanjševanja števila parkiranih vozil na območju parkirnih površin, predvsem na območjih za pešce. On dobro ve, da v LJ primanjkuje parkirišč in sedaj lupi nesrečne stanovalce s clioti vrednimi 200 EUR.
Saj je prav. To so njegovi volilci, v glavnem.
anon-200682 sporočil: 2.095
[#1912841] 06.12.12 18:34 · odgovor na: anon-194065 (#1912438)
Odgovori   +    2
[Blbec]
> [mocah1]
> > [Blbec]
> > > [urossab]
> > > Zoki ma vas rad. To je več kot letna vinjeta.
> >
> > Ma prav je tako. Več kot letna vinjeta... Wtf? In manj kot kasko, al kaj?
> > Glede na to, da stane parkiranje v parkirni hiši v Centru 100 EUR na mesec (ekskluzivna ponudba Parkiraj-a za stanovalce v Centra!) ali pa najem garaže 100 EUR+ na mesec, je 100 EUR na leto za dovolilnico kar ok. Midva jo z užitkom uporabljava. Pa še horde migrantov ti gredo tako manj na živce. Cheers!
>
> Prosim povej mi kaj z dovolilnico dobiš? Če hočejo nam vsiljevati dovolilnice naj nam jih dajo zastonj, ker že tako plačujemo davke v Ljubljani. Drugače pa kako je 100EUR sploh prišel šerif? Kako je to zračunal od oka? Pizda kaj je občina naredila za 100 EUR ? Drugače ne maram zmerjati ljudi samo če si ovca ki rad plačuje za usluge ki jih ni si pač bedak.

Lej, nikjer še nisem videl, da bi lahko v centru mesta parkiral zastonj. Nekje ti že samo za to, da se lahko zapelješ (!) v center, zaračunajo. Nenazadnje bi lahko po tej logiki zahteval tudi, da zgradi garažo, kjer bo parkiranje zastonj, ne? Tolk o tem. Kaj sem dobil za 100 EUR? No, nekaj je Zoki v Lj. že naredil. Vse mi sicer ni všeč, mogoče pa komu drugemu tudi ni všeč kaj, kar je meni. V glavnem, blagajno mora napolnit. In če plačam 100 EUR za dovolilnico, dobim prvič parkirni prostor (ki je brez dovolilnice dražji šport), poleg tega lahko oddajam svojo garažo recimo, in si z enomesečno najemnino pokrijem celoletno parkiranje. Tudi to je Zoki naredil zame recimo. Btw, ko smo že pri tem, le kako mi uspe pobirati najemnino 100 EUR na mesec (=zakaj jo nekdo sploh plačuje; najbrž zato, ker ni prostora za parkirat na pretek oz. je drugje dražji. Evo ti laissez-faire v praksi ;-).

Dovolilica za parkiranje pred stanovansjkim blokom je nekaj drugega, kot začasno parkiranje v centru.

Če misliš da je polnenje blagajne za projekte Mafijankovića OK si pač zblojen.
anon-194065 sporočil: 966
[#1913113] 06.12.12 21:31 · odgovor na: anon-200682 (#1912841)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-194065 06.12.2012 21:42
[mocah1]
Dovolilica za parkiranje pred stanovansjkim blokom je nekaj drugega, kot začasno parkiranje v centru.

Če misliš da je polnenje blagajne za projekte Mafijankovića OK si pač zblojen.
Ja, to se mi zdi nekaj najbolj normalnega. Janković je župan, župani imajo projekte, za projekte rabijo denar. Bil je izvoljen, izvedel je projekte, bil je (kljub temu ali prav zaradi tega?) ponovno izvoljen (obakrat z veliko večino) in popolnoma legitimno lahko zahteva denar za (nove) projekte. Ampak glej, če nisi mogel razumeti mojega prejšnjega teksta, če si nisi na jasnem niti glede tega ali rad žališ ljudi ali ne, ne pričakujem, da boš razumel tole zgoraj, prej kakšno novo psovko. Tako da zaključujem tole, tebi pa predlagam, da vsakič, ko boš hotel kaj imeti, napišeš protestno pismo, zakaj da pa to ni zastonj in zakaj tvoja pamet ni dovolj cenjena in zakaj tvoj glas na volitvah ne šteje več kot od ostalih. Ter ne jočeš, ker živiš v demokraciji, kapitalizmu, ne v Indiji Koromandiji. Čao!
anon-200682 sporočil: 2.095
[#1913469] 07.12.12 08:58 · odgovor na: anon-194065 (#1913113)
Odgovori   +    2
Lej ti očitno ne razumeš! Eno je dovolilnica v centru mesta, kjer imaš očitno še garažo, drugo je spalno naselje na obrobju mesta! Veš nikjer ni parkiranje v centru zastojn in ravno tako nijker se ne plačujejo dovolilnice za parkiranje v spalnih naseljih na mestnih obrobjih!NIKJER!
Sploh pa naj Zoki ("Uspešni manadžer") začne že biti uspešen pri
pridobivanju denarja za investicije v mestu od investitorjev, ne samo z lupljenjem meščanov! Ampak ups, nihče si več ne želi delati posla z kriminalcem, lažnivcem, lopovom najnižje vrste! Za 100 EUR ne dobim NIČESAR, naša parkirišča niso nikoli polno zasedena in parkiramo samo stanovalci, se pravi kdo je tuki nor? Ta parkirišča so tukaj že 30 let in več in spadajo k bloku in kdo je ta inbecil, da bo sedaj določil 100 EUR (po kateri logiki a ker je lepo okroglo število?)
Če ti želiš plačevai projekte kleptomanu, kriminalcu, utajevalcu davkov (ki se izogiba plačevanju davkov v Sloveniji, ker so na Cipru ugodnejši) ja jebemu boga, kdo je tuki nore gobe jedu? On ne plačuje davkov, sam pa jih pobira od vsega kar leze in gre!?!

Strani: 1 2