Zasebnost

Strani: 1 2 3

1357 sporočil: 7.095
[#1223637] 26.05.11 12:18
Odgovori   +    6
A tedva bedaka ( Bavčar in Janša ) res mislita, da sta si z delom v Demosovi vladi za vse večne čase zagotovila pravico, da javno razsojata o vsem in vsakomur. Pojdita raje na kako psihiatrični pregled in zdravljenje ( in avtor tega pamfleta z njima), bo bolj koristno za vse;za vas in za nas, ki moramo že vsa ta leta prenašati vaše blodnje.
anon-257738 sporočil: 1.942
[#1223657] 26.05.11 12:29
Odgovori   +    5
A je bil avtor pijan in zadrogiran al pa sam zadrogiran?
anon-253288 sporočil: 275
[#1223667] 26.05.11 12:35 · odgovor na: peterfrankl (#1223553)
Odgovori   +    10
[peterfrankl]
Bulat, ne vem, zakaj tako dojemaš, da se zajebavam. Človek je pač napisal odgovor na članek, kolegi so mu ga objavili. Kaj je problem? Bulat, ti si naš cenjen kupec, čeprav ničesar ne plačuješ z denarjem (seveda ne, saj si velikokrat zelo jasno povedal, kaj si misliš o nas), temveč s svojo pozornostjo, in zato nikakor se ne zajebavam, Bulat. Je pa tako: ko greš v trgovino, kupiš tisto, kar želiš. Če zate tam ni ničesar, kar bi kupil, pač ne zaideš v trgovino. Očitno pa je v tej trgovini nekaj je, kar te zanima, in za to, Bulat, sem ti kot kupcu, ki plačuješ s pozornostjo, hvaležen. Moje priporočilo je: če ti v trgovini kaj ni všeč, tega ne kupi, preskoči, morda zanima koga drugega. Torej če ti ni všeč, ne preberi, in pojdi na članke, ki so ti všeč. Na malo grob način pa ti pišem zato, ker si neotesan, Bulat. :-)
Frankl
Never argue with a fool; onlookers may not be able to tell the difference. - www.shrani.si/f/2T/q...darko3.jpg
0831ER1 sporočil: 48
[#1223691] 26.05.11 12:48
Odgovori   +    3
Otroški vrtec.Vsi.
anon-54454 sporočil: 4.098
[#1223693] 26.05.11 12:49 · odgovor na: (#1223676)
Odgovori   +    1
[janezpizdek]
Moja nona bi Bojanu, če je res rdeči talibanček f srčki, rekla: "Tako pameten, čeden in luciden pob, zraven pa to sez totim lopovskim levičarstvom. Kaj ti je tega treba, pob, da iz sebe delaš mono?!"
Ma dobro, od kje je tvoja nona??? :)))
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1223694] 26.05.11 12:50 · odgovor na: peterfrankl (#1223596)
Odgovori   +    2
[peterfrankl]
Darko, tebe nič ne briga, ali je Korsika dobil honorar ali ne. Prosim razloži mi pravni temelj za tvoje vprašanje. Do you have a court order, detective Bulat?
Lahko na vljudno vprašanje dobim vljuden odgovor? Ali je oz. ali bo Korsika dobil izplačan avtorski honorar za svoj zadnji prispevek?
Lahko pa ti povem takole: prispevkov, ki jih uredništvo ni naročilo, ne honoriramo. Odgovorov uredništvo ne naroča. Pa tudi marsikateri komentar nam pošljejo ne da bi ga uredništvo naročilo.
Peter
Hvala za izčrpno razlago splošnega pravila.
anon-217703 sporočil: 874
[#1223706] 26.05.11 12:55
Odgovori   +    1
Res ni dodane vrednosti v reševanju politično gospodarske krize v Sloveniji. Ja pa dodana vrednost na bralnem področju.
anon-214372 sporočil: 3.048
[#1223713] 26.05.11 13:00 · odgovor na: anon-9939 (#1223694)
Odgovori   +    9
Mora biti pa trd ta detektivski kruh, če enostopenjska dedukcija dela težave :D
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1223722] 26.05.11 13:01 · odgovor na: anon-214372 (#1223713)
Odgovori   +    0
[naporen]
Mora biti pa trd ta detektivski kruh, če enostopenjska dedukcija dela težave :D
Ti se ukvarjaj z dedukcijo, jaz bi pa rad odgovor na neposredno zastavljeno vprašanje.
peterfrankl sporočil: 436
[#1223723] 26.05.11 13:01 · odgovor na: anon-9939 (#1223694)
Odgovori   +    24
Spoštovani gospod Bulat,
dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
Peter Frankl, direktor in urednik
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1223724] 26.05.11 13:02 · odgovor na: peterfrankl (#1223723)
Odgovori   +    3
[peterfrankl]
Spoštovani gospod Bulat,
dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
Peter Frankl, direktor in urednik
Hvala obema za prijazen odgovor.

Humbly yours...
anon-43477 sporočil: 982
[#1223727] 26.05.11 13:03 · odgovor na: anon-217703 (#1223706)
Odgovori   +    7
Prebrati je naravnost čudovito. Ravno pravi nivo sarkazma. Tako do sebe kot do okolice.
Je pa res, da bodo levo in desnosučni komsomolci brez podnapisov in komentarjev (ali pa posvetovanja z matično celico) to težko prebavili.
bigl sporočil: 18.363
[#1223737] 26.05.11 13:11
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: bigl 26.05.2011 13:15
Tole pisanje je pa sadomazo. Včasih se je reklo: poglej pomočnika, pa takoj veš kakšen je direktor:-). Lep dan.
RTM sporočil: 4.799
[#1223740] 26.05.11 13:13 · odgovor na: anon-9939 (#1223564)
Odgovori   +    14
[0219K21]
> [peterfrankl]
> Bulat, ne vem, zakaj tako dojemaš, da se zajebavam. Človek je pač napisal odgovor na članek, kolegi so mu ga objavili. Kaj je problem? Bulat, ti si naš cenjen kupec, čeprav ničesar ne plačuješ z denarjem (seveda ne, saj si velikokrat zelo jasno povedal, kaj si misliš o nas), temveč s svojo pozornostjo, in zato nikakor se ne zajebavam, Bulat. Je pa tako: ko greš v trgovino, kupiš tisto, kar želiš. Če zate tam ni ničesar, kar bi kupil, pač ne zaideš v trgovino. Očitno pa je v tej trgovini nekaj je, kar te zanima, in za to, Bulat, sem ti kot kupcu, ki plačuješ s pozornostjo, hvaležen. Moje priporočilo je: če ti v trgovini kaj ni všeč, tega ne kupi, preskoči, morda zanima koga drugega. Torej če ti ni všeč, ne preberi, in pojdi na članke, ki so ti všeč. Na malo grob način pa ti pišem zato, ker si neotesan, Bulat. :-)
> Frankl

Saj ni grob, ali pa nič bolj kot se ga poslužujejo tudi nekateri drugi člani tega foruma. Res pa je, da tvoja funkcija ima svojo težo.

Me pa zanima nekaj. Ali je Korsika za svoj "odgovor" dobil avtorski honorar?
Bulat, zblojeni oranževec !

Se sploh zavedaš kakšen avtorski honorar pokasiraš kot javni birokrat vsak mesec, ko med delovnim časom nakladaš po forumih, frisbukih in podobnem sranju ?
anon-198985 sporočil: 113
[#1223755] 26.05.11 13:17
Odgovori   +    0
Njuna poguba !!!!!
anon-10372 sporočil: 99
[#1223760] 26.05.11 13:20
Odgovori   +    4
Glede na to, da so fantje, ki se igrajo v peskovniku Slovenija ugotovili, da nam, prebivalcem, lahko mirno sirjejo po glavi in nato še z lopatko vse to "potučkajo", je jasno, da se nam v prihodnji vladavini obeta vse možno, ne izključujem tudi vedno trše diktature. Jebiga Slovenci smo pokazali, da veliko prenesemo.
anon-253288 sporočil: 275
[#1223767] 26.05.11 13:22 · odgovor na: anon-9939 (#1223724)
Odgovori   +    16
[0219K21]
> [peterfrankl]
> Spoštovani gospod Bulat,
> dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
> Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
> Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
> Peter Frankl, direktor in urednik

Hvala obema za prijazen odgovor.

Humbly yours...

Kar gre okoli, pride okoli 2. - www.shrani.si/f/Z/zt...areja4.jpg
anon-178479 sporočil: 18.832
[#1223775] 26.05.11 13:26
Odgovori   +    10
Ja. Mene si prepičal. Zadaj je zopet Kučan, ki hoče, da bo Bavčar njegov novi mandatar. Dokaz na videlu je bilo 19 prascev + Kučan + Bavčar = F-21. To je to. Matematika vse razkrinka.
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1223778] 26.05.11 13:28 · odgovor na: anon-253288 (#1223767)
Odgovori   +    3
[tenstankrompir]
> [0219K21]
> > [peterfrankl]
> > Spoštovani gospod Bulat,
> > dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
> > Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
> > Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
> > Peter Frankl, direktor in urednik
>
> Hvala obema za prijazen odgovor.
>
> Humbly yours...


Kar gre okoli, pride okoli 2.
To bi mogel nasloviti ali vprašati SDS-ove "guruje spletnega komuniciranja".

Tukaj jih kar mrgoli, pa imajo po več uporabniških imen, prepoznaš jih po orgazmiranju ob omembi teoretične možnosti, da Ivan Janša nekoč postane predsednik vlade.
anon-241238 sporočil: 75
[#1223792] 26.05.11 13:36 · odgovor na: anon-9939 (#1223778)
Odgovori   +    10
[0219K21]
> [tenstankrompir]
> > [0219K21]
> > > [peterfrankl]
> > > Spoštovani gospod Bulat,
> > > dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
> > > Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
> > > Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
> > > Peter Frankl, direktor in urednik
> >
> > Hvala obema za prijazen odgovor.
> >
> > Humbly yours...
>
>
> Kar gre okoli, pride okoli 2.

To bi mogel nasloviti ali vprašati SDS-ove "guruje spletnega komuniciranja".

Tukaj jih kar mrgoli, pa imajo po več uporabniških imen, prepoznaš jih po orgazmiranju ob omembi teoretične možnosti, da Ivan Janša nekoč postane predsednik vlade.
hahaha
nisem sicer nek pristaš JJ-ja
ampak tebi stopi na trdo samo še ob tem imenu
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1223807] 26.05.11 13:41 · odgovor na: anon-241238 (#1223792)
Odgovori   +    1
[avgustdrho]
> [0219K21]
> > [tenstankrompir]
> > > [0219K21]
> > > > [peterfrankl]
> > > > Spoštovani gospod Bulat,
> > > > dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
> > > > Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
> > > > Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
> > > > Peter Frankl, direktor in urednik
> > >
> > > Hvala obema za prijazen odgovor.
> > >
> > > Humbly yours...
> >
> >
> > Kar gre okoli, pride okoli 2.
>
> To bi mogel nasloviti ali vprašati SDS-ove "guruje spletnega komuniciranja".
>
> Tukaj jih kar mrgoli, pa imajo po več uporabniških imen, prepoznaš jih po orgazmiranju ob omembi teoretične možnosti, da Ivan Janša nekoč postane predsednik vlade.

hahaha
nisem sicer nek pristaš JJ-ja
ampak tebi stopi na trdo samo še ob tem imenu
Čakaj malo, kaj bi pa naj?! Impotentno in bledo gledal ob njegoven naskoku na oblast (in to z 50+), ki je zame podoben tistemu, ki ga je storil Mussolini leta 1922 v Italiji.

"Naš program je enostaven. Želimo oblast!"
najobj sporočil: 32.035
[#1223831] 26.05.11 13:52 · odgovor na: anon-9939 (#1223807)
Odgovori   +    9
[0219K21]
> [avgustdrho]
> > [0219K21]
> > > [tenstankrompir]
> > > > [0219K21]
> > > > > [peterfrankl]
> > > > > Spoštovani gospod Bulat,
> > > > > dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
> > > > > Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
> > > > > Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
> > > > > Peter Frankl, direktor in urednik
> > > >
> > > > Hvala obema za prijazen odgovor.
> > > >
> > > > Humbly yours...
> > >
> > >
> > > Kar gre okoli, pride okoli 2.
> >
> > To bi mogel nasloviti ali vprašati SDS-ove "guruje spletnega komuniciranja".
> >
> > Tukaj jih kar mrgoli, pa imajo po več uporabniških imen, prepoznaš jih po orgazmiranju ob omembi teoretične možnosti, da Ivan Janša nekoč postane predsednik vlade.
>
> hahaha
> nisem sicer nek pristaš JJ-ja
> ampak tebi stopi na trdo samo še ob tem imenu
Čakaj malo, kaj bi pa naj?! Impotentno in bledo gledal ob njegoven naskoku na oblast (in to z 50+), ki je zame podoben tistemu, ki ga je storil Mussolini leta 1922 v Italiji.
... čuj, pa kaj ti res verjameš, da je pisanje na totem forumu kaj drugega, ha ? ...
"Naš program je enostaven. Želimo oblast!"
... ja, in kaj je po tvojem narobe s tem ? ...


P.S.: čuj, roko na srce, ti ga zdaj res že malo serješ, če mene kaj vprašaš ... khmm, pa veš, da jaz glih nisem neki silni Janšoljubac ...
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1223841] 26.05.11 14:00 · odgovor na: najobj (#1223831)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [0219K21]
> > [avgustdrho]
> > > [0219K21]
> > > > [tenstankrompir]
> > > > > [0219K21]
> > > > > > [peterfrankl]
> > > > > > Spoštovani gospod Bulat,
> > > > > > dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
> > > > > > Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
> > > > > > Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
> > > > > > Peter Frankl, direktor in urednik
> > > > >
> > > > > Hvala obema za prijazen odgovor.
> > > > >
> > > > > Humbly yours...
> > > >
> > > >
> > > > Kar gre okoli, pride okoli 2.
> > >
> > > To bi mogel nasloviti ali vprašati SDS-ove "guruje spletnega komuniciranja".
> > >
> > > Tukaj jih kar mrgoli, pa imajo po več uporabniških imen, prepoznaš jih po orgazmiranju ob omembi teoretične možnosti, da Ivan Janša nekoč postane predsednik vlade.
> >
> > hahaha
> > nisem sicer nek pristaš JJ-ja
> > ampak tebi stopi na trdo samo še ob tem imenu


> Čakaj malo, kaj bi pa naj?! Impotentno in bledo gledal ob njegoven naskoku na oblast (in to z 50+), ki je zame podoben tistemu, ki ga je storil Mussolini leta 1922 v Italiji.

... čuj, pa kaj ti res verjameš, da je pisanje na totem forumu kaj drugega, ha ? ...

> "Naš program je enostaven. Želimo oblast!"

... ja, in kaj je po tvojem narobe s tem ? ...
Vse.
P.S.: čuj, roko na srce, ti ga zdaj res že malo serješ, če mene kaj vprašaš ... khmm, pa veš, da jaz glih nisem neki silni Janšoljubac ...
najobj sporočil: 32.035
[#1223850] 26.05.11 14:04 · odgovor na: anon-9939 (#1223841)
Odgovori   +    5
[0219K21]
> [najobj]
> > [0219K21]
> > > [avgustdrho]
> > > > [0219K21]
> > > > > [tenstankrompir]
> > > > > > [0219K21]
> > > > > > > [peterfrankl]
> > > > > > > Spoštovani gospod Bulat,
> > > > > > > dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
> > > > > > > Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
> > > > > > > Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
> > > > > > > Peter Frankl, direktor in urednik
> > > > > >
> > > > > > Hvala obema za prijazen odgovor.
> > > > > >
> > > > > > Humbly yours...
> > > > >
> > > > >
> > > > > Kar gre okoli, pride okoli 2.
> > > >
> > > > To bi mogel nasloviti ali vprašati SDS-ove "guruje spletnega komuniciranja".
> > > >
> > > > Tukaj jih kar mrgoli, pa imajo po več uporabniških imen, prepoznaš jih po orgazmiranju ob omembi teoretične možnosti, da Ivan Janša nekoč postane predsednik vlade.
> > >
> > > hahaha
> > > nisem sicer nek pristaš JJ-ja
> > > ampak tebi stopi na trdo samo še ob tem imenu
>
>
> > Čakaj malo, kaj bi pa naj?! Impotentno in bledo gledal ob njegoven naskoku na oblast (in to z 50+), ki je zame podoben tistemu, ki ga je storil Mussolini leta 1922 v Italiji.
>
> ... čuj, pa kaj ti res verjameš, da je pisanje na totem forumu kaj drugega, ha ? ...
>
> > "Naš program je enostaven. Želimo oblast!"
>
> ... ja, in kaj je po tvojem narobe s tem ? ...

Vse.


> P.S.: čuj, roko na srce, ti ga zdaj res že malo serješ, če mene kaj vprašaš ... khmm, pa veš, da jaz glih nisem neki silni Janšoljubac ...

... zakaj ? ...


P.S.: pa vsaj v dveh stavkih z več kot eno besedo v vsakem ... khmm, če lahko ...
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1223863] 26.05.11 14:10 · odgovor na: najobj (#1223850)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [0219K21]
> > [najobj]
> > > [0219K21]
> > > > [avgustdrho]
> > > > > [0219K21]
> > > > > > [tenstankrompir]
> > > > > > > [0219K21]
> > > > > > > > [peterfrankl]
> > > > > > > > Spoštovani gospod Bulat,
> > > > > > > > dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
> > > > > > > > Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
> > > > > > > > Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
> > > > > > > > Peter Frankl, direktor in urednik
> > > > > > >
> > > > > > > Hvala obema za prijazen odgovor.
> > > > > > >
> > > > > > > Humbly yours...
> > > > > >
> > > > > >
> > > > > > Kar gre okoli, pride okoli 2.
> > > > >
> > > > > To bi mogel nasloviti ali vprašati SDS-ove "guruje spletnega komuniciranja".
> > > > >
> > > > > Tukaj jih kar mrgoli, pa imajo po več uporabniških imen, prepoznaš jih po orgazmiranju ob omembi teoretične možnosti, da Ivan Janša nekoč postane predsednik vlade.
> > > >
> > > > hahaha
> > > > nisem sicer nek pristaš JJ-ja
> > > > ampak tebi stopi na trdo samo še ob tem imenu
> >
> >
> > > Čakaj malo, kaj bi pa naj?! Impotentno in bledo gledal ob njegoven naskoku na oblast (in to z 50+), ki je zame podoben tistemu, ki ga je storil Mussolini leta 1922 v Italiji.
> >
> > ... čuj, pa kaj ti res verjameš, da je pisanje na totem forumu kaj drugega, ha ? ...
> >
> > > "Naš program je enostaven. Želimo oblast!"
> >
> > ... ja, in kaj je po tvojem narobe s tem ? ...
>
> Vse.

>
> > P.S.: čuj, roko na srce, ti ga zdaj res že malo serješ, če mene kaj vprašaš ... khmm, pa veš, da jaz glih nisem neki silni Janšoljubac ...


... zakaj ? ...


P.S.: pa vsaj v dveh stavkih z več kot eno besedo v vsakem ... khmm, če lahko ...
Z uvedbo diktature izgine demokracija. Komaj smo se dokopali do demokracije (ki, seveda, ni idealna, a je po vsem najboljša izmed ponujenih možnostih), je že nekdo želi spodkopati tako, da nasprotuje vsem zgolj in samo zato, da bi zadeve bile slabe, črnoglede, nerešljive, konfliktne.

Da bi potem on (IJ) dobil oblast in se šel česa? Mar reševalca?!

Povej mi, ali piromanu zaupamo gašenje in ga trepljamo po rami, ali ga, če ugotovimo, da je podtikal požare, preprosto zapremo kot osebo, ki je nevarna za okolje in družbo?
anon-239951 sporočil: 1.832
[#1223866] 26.05.11 14:15 · odgovor na: anon-73026 (#1223548)
Odgovori   +    1
.
slovenski politiki sami sebe jemljejo preveč resno, vsi po vrsti, od Kučana do Janše. poglej, kam je to pripeljalo Pahorja - pa to je prava tragedija! in še vedno se jemlje resno.
Ja problem je, da jih mi ne jemljemo preveč resno.To kam je pripeljalo Pahorja me ne gane prav dosti,tragedija je kam je nas pripeljal (pa ostali pred njim tudi, da ne bo pomote)
anon-9939 sporočil: 17.846
[#1223869] 26.05.11 14:17 · odgovor na: (#1223865)
Odgovori   +    2
[rename]
> [0219K21]
>
> Z uvedbo diktature izgine demokracija. Komaj smo se dokopali do demokracije (ki, seveda, ni idealna, a je po vsem najboljša izmed ponujenih možnostih), je že nekdo želi spodkopati tako, da nasprotuje vsem zgolj in samo zato, da bi zadeve bile slabe, črnoglede, nerešljive, konfliktne.
>
> Da bi potem on (IJ) dobil oblast in se šel česa? Mar reševalca?!
>
> Povej mi, ali piromanu zaupamo gašenje in ga trepljamo po rami, ali ga, če ugotovimo, da je podtikal požare, preprosto zapremo kot osebo, ki je nevarna za okolje in družbo?

Ti torej trdiš, da bi Janša v primeru zmage na volitvah 50+ uvedel diktaturo in odpravil večstrankarski parlamentarni sistem?
Madžarska, anyone?!
prerok sporočil: 3.248
[#1223872] 26.05.11 14:17 · odgovor na: anon-54454 (#1223693)
Odgovori   +    5
[tmatej]
> [janezpizdek]

> Moja nona bi Bojanu, če je res rdeči talibanček f srčki, rekla: "Tako pameten, čeden in luciden pob, zraven pa to sez totim lopovskim levičarstvom. Kaj ti je tega treba, pob, da iz sebe delaš mono?!"

Ma dobro, od kje je tvoja nona??? :)))
Sklepam, da je Primorka, katere familija je po prvi vojski emigrirala f Lenart.
SimonB sporočil: 35
[#1223876] 26.05.11 14:19
Odgovori   +    2
Odgovor je sicer napisan v ironičnem slogu.
Kaj pa če je vse dejansko res?!
prerok sporočil: 3.248
[#1223886] 26.05.11 14:27 · odgovor na: anon-9939 (#1223863)
Odgovori   +    6
[0219K21]
> [najobj]
> > [0219K21]
> > > [najobj]
> > > > [0219K21]
> > > > > [avgustdrho]
> > > > > > [0219K21]
> > > > > > > [tenstankrompir]
> > > > > > > > [0219K21]
> > > > > > > > > [peterfrankl]
> > > > > > > > > Spoštovani gospod Bulat,
> > > > > > > > > dovolite, mi, prosim, da odgovorim na vaše vprašanje. Poklical sem gospoda Korsiko in ga vprašal, ali se strinja, da na forumu objavim odgovor na vpašanje, ali dobiva za svoje odgovore in druge prispevke, ki jih pošilja edicijam Časnika Finance, honorar. Gospod Korsika se strinja, da odgovorim na vprašnje.
> > > > > > > > > Gospod Bojan Korsika ne dobiva honorarjev.
> > > > > > > > > Je pa po opravljenem pogovoru z menoj dodal: "Saj mi tudi tokrat ne boste plačali, ne?" Verjetno se je ustrašil, da bi mu tokrat plačali in bi tako zavedli gospoda Bulata.
> > > > > > > > > Peter Frankl, direktor in urednik
> > > > > > > >
> > > > > > > > Hvala obema za prijazen odgovor.
> > > > > > > >
> > > > > > > > Humbly yours...
> > > > > > >
> > > > > > >
> > > > > > > Kar gre okoli, pride okoli 2.
> > > > > >
> > > > > > To bi mogel nasloviti ali vprašati SDS-ove "guruje spletnega komuniciranja".
> > > > > >
> > > > > > Tukaj jih kar mrgoli, pa imajo po več uporabniških imen, prepoznaš jih po orgazmiranju ob omembi teoretične možnosti, da Ivan Janša nekoč postane predsednik vlade.
> > > > >
> > > > > hahaha
> > > > > nisem sicer nek pristaš JJ-ja
> > > > > ampak tebi stopi na trdo samo še ob tem imenu
> > >
> > >
> > > > Čakaj malo, kaj bi pa naj?! Impotentno in bledo gledal ob njegoven naskoku na oblast (in to z 50+), ki je zame podoben tistemu, ki ga je storil Mussolini leta 1922 v Italiji.
> > >
> > > ... čuj, pa kaj ti res verjameš, da je pisanje na totem forumu kaj drugega, ha ? ...
> > >
> > > > "Naš program je enostaven. Želimo oblast!"
> > >
> > > ... ja, in kaj je po tvojem narobe s tem ? ...
> >
> > Vse.

> >
> > > P.S.: čuj, roko na srce, ti ga zdaj res že malo serješ, če mene kaj vprašaš ... khmm, pa veš, da jaz glih nisem neki silni Janšoljubac ...
>
>
> ... zakaj ? ...
>
>
> P.S.: pa vsaj v dveh stavkih z več kot eno besedo v vsakem ... khmm, če lahko ...

Z uvedbo diktature izgine demokracija. Komaj smo se dokopali do demokracije (ki, seveda, ni idealna, a je po vsem najboljša izmed ponujenih možnostih), je že nekdo želi spodkopati tako, da nasprotuje vsem zgolj in samo zato, da bi zadeve bile slabe, črnoglede, nerešljive, konfliktne.

Da bi potem on (IJ) dobil oblast in se šel česa? Mar reševalca?!

Povej mi, ali piromanu zaupamo gašenje in ga trepljamo po rami, ali ga, če ugotovimo, da je podtikal požare, preprosto zapremo kot osebo, ki je nevarna za okolje in družbo?
Imamo fevdalni sistem ne pa demokracijo. Svobodne volitve niso zadosten pogoj za demokracijo.

Hint: brez ekonomske svobode ni politične svobode. Brez politične svobode ni demokracije. Va bene?

Strani: 1 2 3