Zasebnost

Strani: 1 2 3 4 5 6 ... 11

anon-238577 sporočil: 14.015
[#2428534] 13.07.14 20:25
Odgovori   +    22
Cerar, sin Kučana in Janše
1. Šlo je za umetno oploditev.
2. Kljub temu je to bil velik greh, so rekli v.d. nadškofa.
3. Papež bo čestital novorojenemu sinu. (in ne staršem, xexe)
anon-202018 sporočil: 8.635
[#2428541] 13.07.14 20:29
Odgovori   +    100
Zadnja sprememba: anon-202018 13.07.2014 20:38
...................... nekateri so pa resnično obsedeni z jj!očitno jim to prinaša kakšne bonitete - nekako v stilu - če 1500 krat omenim janšo bom nagrajen(a) z 50 devicami ali pa 10 - imi žrebci!!
tasilo sporočil: 9.830
[#2428543] 13.07.14 20:29
Odgovori   +    61
"in nenazadnje tudi ŠENGENSKEGA sporazuma"

Eto, bio ja u Njujorku i u Vašinktonu. A đe ba taj neki Šengen?
shevchenko sporočil: 21.898
[#2428544] 13.07.14 20:30
Odgovori   +    9
bruseljska normalnost?????

žalostno, žalostno, nobene kritike EU ne bomo brali na roza straneh...
anon-214372 sporočil: 3.048
[#2428548] 13.07.14 20:30
Odgovori   +    61
Stranka, to sem jaz.
Desnica, to sem jaz.
Iz poraza v poraz do končne zmage.
Za menoj potop.

JJ je krasna tema za krilatice. Jaz pa lahko dopolnim seznam iz mojega starega posta še z eno vrstico:
[naporen]
Na tretjem kongresu maja 1993 je bil za predsednika SDS izvoljen Janez Janša, ki je bil ponovno izvoljen za predsednika na kongresih stranke leta 1995, 1999, 2001, 2005, 2009 in 2013. Leta 2003 se je stranka preimenovala v Slovensko demokratsko stranko.

Torej že 21 let je predsednik SDS in kakor kaže, bo to do smrti.

In ravno tega jaz ne razumem. V 21-ih letih so njegovi rezultati kot voditelja epskega boja proti Kučanu taki:
-izgubil 1996
-izgubil 2000
-zmagal 2004
-izgubil 2008
-izgubil 2011 (sicer oblikoval vlado, ki je trajala le dobro leto, torej poraz)
-izgubil 2014

Torej luzer. Ali je nesposoben za borbo proti komunizmu (kar je njegova osebna definicija obstoja) ali pa se bori s figo v žepu. Za nameček imajo njegovi nasprotniki po 21-ih letih poleg polnih sefov od Luksemburga do Cipra še prvič neomejeno odprt račun, in ta DUTB je zakoličil prav on. Rezultat njegove borbe za privatizacijo so nacionalizirane banke, kot da smo znova leta 1946.

In tega jaz ne razumem. Vseskozi govori o svoji borbi in velikih bitkah, ampak ta njegova borba je vse bolj srbska, od poraza do poraza do ... hm ... končnega poraza. In kljub vsemu padajo verniki na kolena in verjamejo, da nas lahko on reši pred komunisti. Obnašajo se kot kockarji, še dvajset let izgubljajo denar na stavah pa vseeno verjamejo, da zdaj zdaj bo pa njihov konj zmagal zgolj zato, ker že dvajset let ni zmagal in je bil enkrat favorit.

Rezultati, rezultati, rezultati. Kaj so njegovi rezultati? Vedno znova poraz, izguba in stečaj, in potem kot direktor propadle paradržavne firme dobi še eno priložnost, ker se je trudil - da ne rečem napredovanje, še bolj enotna stranka in še več verske blaznosti. V vsaki normalni zahodni demokraciji bi šef enega pola že zdavnaj odstopil in prepustil mesto drugemu, razen v Sloveniji je desni pol za večno obsojen na JJ. Tudi v vsaki normalni firmi bi tak že pobral šila in kopita, samo v Sloveniji so taki nesposobneži večni strokovnjaki in edini poklicani.

Evo Nemčija od 1993, ko je Janez Janša postal vodja ene od dveh največjih strank.

V Nemčiji imamo CDU na desni sredini in SPD na levi sredini. Torej CDU bi v Sloveniji lahko bila SDS (sicer samo deklarativno desna pa vseeno, CSU pa pogojno NSI vsaj v smislu da je vedno zraven), SDP pa LDS nato SD in sedaj PS (čeprav bo PS najbrž kratkega veka in bo spet glavna SD).

CDU je imel v tem času naslednje voditelje:
-Helmut Kohl (-1998), zmagal na volitvah 1991, 1994
-Wolfgang Schäuble (1998-2000), izgubil na volitvah 1998
-Angela Merkel (2000-), zmagala na volitvah 2005 (2002 je bil kandidat Stoiber ala Bajuk če vlečemo vzporednice) in 2009

Se pravi, v Nemčiji je luzer takoj po porazu prepustil mesto nasledniku v Sloveniji je pa vodja večen. Ker On je ne samo večji od stranke, ampak celo večji od celotnega desnega pola.

Vojščaki bodo rekli, Janše se bojijo kot hudič križa zato ga hočejo zjebat. Kdo se boji nasprotnika, ki vedno znova izgubi? Zakaj bi se Kučan bal nekoga, ki je idealna tarča za medijsko preusmerjanje pozornosti od resničnih problemov, hkrati pa popolnoma nenevaren? Ki se poleg tega vedno znova sam zakolje na okopih ideoloških prepucavanj domobranci-partizani, medtem ko si lahko levica svobodno postreže v državnih bankah in podjetjih, kar ji srce poželi?

Marsikdo ga ne voli zaradi njegovih osebnostnih lastnosti,: diktatorstvo; zamerljivost, ki prerašča v maščevalnost; zarotništvo, ki prerašča v paranojo. Jaz bi bil celo to pripravljen požreti (sem ga bolj na začetku tudi volil), če bi od njega bili kakšni rezultati. Pa jih ni, njegova borba je jalova, komunisti so vsak dan močnejši, za Kučanom prihajajo nove in nove vrste pravovernih skojevcev, še takrat ko vlada pa nas ustreli v koleno (copy-paste Pahorjeve ultrakomunistične pokojninske reforme, DUTB kot odprta denarnica za obstoječo skorumpirano elito). Ampak ne, še vedno je ogromno ljudi prepričanih, da nas on edini lahko reši.

Razumi, kdor more.
Pa še 21 nadaljnjih let Janeza Janša, živel!
fcajt sporočil: 4.335
[#2428552] 13.07.14 20:31
Odgovori   +    79
Izjemna zmaga levice, ki je presegla celo najmočnejšo zmago Janeza Drnovška iz leta 2000, na prvi pogled daje slutiti, da se bomo od normalnosti odmikali.
... to ni slutnja, to je faqin dejstvo !!!
anon-301728 sporočil: 1.282
[#2428554] 13.07.14 20:32
Odgovori   +    93
Pakt o nenapadanju med takoimenovano levico in sektorji porabe; javna uprava, agencije, celoten občinski in državni parat, upokojenci, plus vsi strički iz ozadja in prikoritniki in paraziti prisesani na javni denar, plus še celotni ešalon prve mafijske kompanije, plus še vsi slovenci, ki ne razumejo ekonomijo gnano z dolgom in njene za bedake pogubne poledice, je zmagal. Zato je Miro Cerar molčal, saj tukaj je molk zlato, ane,slovenec ljubi to tišino, ki odmeva , pa še jodlati ni treba...
samo ni več zlatega standarda kot temelja ekomnomije in menjave, to zlato je drek in ta drek je drek, parafraza Srečka Kosovela...
Voodoodoktor
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2428557] 13.07.14 20:33
Odgovori   +    25
Zadnja sprememba: anon-317028 13.07.2014 20:41
Res je, potrebovali bi desno vlado, pa je ni in je ne bo. Politika me ne zanima. Od leta 90. sem le enkrat volil in kot podjetniku mi je všeč gospodarski program stranke SDS in bi jih volil. Na volitve nisem šel, ker preprosto nisem mogel voliti stranko, ki ima predsednika stranke v zaporu. Cerar, škodljivca Erjavca in novinca Meseca nikakor ne potrebuje v vladi in brez njiju smo dobili nekakšen podjetniški približek. Stavimo na Cerarja, Bratuškovo, Židana in na NSi. Cerar in njegovi novoliberalci skupaj z NSi bodo delali, Židanovi in Bratuvškini pa spremljali. Proračunski primanjkljaj je več kot 5%...septembra pride nov paket nezaposlenih...Zahteve Bruslja so jasne. Kdo že bo novi finančni minister?
dronyx sporočil: 4.602
[#2428558] 13.07.14 20:34
Odgovori   +    19
Zadnja sprememba: dronyx 13.07.2014 20:38
Izjemna zmaga levice...
je posledica strahu pred zmago čedalje bolj nevarne politike SDS. Morate razumeti, da se ljudje takih bojijo (marsikateri komentarji na tem forumu plastno predstavljajo problem) in na koncu bodo ostali na desnici res samo še fanatiki. JJ-ja jaz sicer razumem, ker se pač bori predvsem za svoje interese, ne razumem pa vseh ostalih, ki mu pri tem držijo štango. Kakšna bo dejansko usoda Slovenije pa je odvisno predvsem od EU. Če bo EU vztrajala na zahtevah, potem tudi nova vlada dejansko ne bo imela veliko možnosti in bo morala izvajati njihov program točko po točko. To pa sploh ni najslabša možnost. Čas nam v bistvu tik-taka in če pride še do ene resnejše gospodarske krize smo takoj nova Grčija.
anon-284823 sporočil: 2.300
[#2428563] 13.07.14 20:37
Odgovori   +    100
Od Frankla bi pričakovl vsaj mace bolj trezen komentar.
Sicer pa kot sem že rekel levaška norost je porinila Slovenijo na prag državljanske vojne,in nabijanja o socializmu,NE Janši ipd,pelje državo v sindrom SFRj in to neizbežen.
Vsa filozofiranja o Cerarju in o tem ,da edaj pa bo-so puhlice ,streznjenje nas čaka kmalu.
In še eno dejstvo-če se JJ umakne SDS -a ni-to pa je cilj levice.Zelo pa me je razočaralo razmišljanje Frankla o neki desni vladi.
Ampak kdo jobo vodil?Bogovič;Tonin,Pehta?
Skratka jasno je nekaj Slovenijo kmalu-v parih mesecih čaka bankrot in Jugo sindrom z vsemi posledicami in tisti ,ki sedaj še upajo nato da je to možno zaobiti,bodo hudo razočarani in verjetno tudi Slovenija kot ržava je vse bolj vprašljiva ali bo del Avstrije ali pa prepolovljena med Avstrijo in Italijo,ki bosta pokrili pufe levakov.
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2428571] 13.07.14 20:42 · odgovor na: (#2428547)
Odgovori   +    15
[Petunija1]
Janša vam ni bil všeč, sedaj ste dobili Cerarja, torej kaj bi še radi?
Samo ne zdaj v jok, globoko dihaj, vse bo še v redu, jutri bo nov dan ...
153 sporočil: 9.333
[#2428572] 13.07.14 20:42
Odgovori   +    5
Naslov: "Cerar, sin Kučana in Janše, med normalnostjo in norostjo"

Mar res, da tja vmes naj bi
zmagovalni spadali zares ?
Ljudstvo neumorno išče zrela
imena, ki jih ima naša srenja.

Sodražan
anon-55246 sporočil: 796
[#2428575] 13.07.14 20:44
Odgovori   +    68
Vem da bi bilo pravilno počakat in potem presojat ampak moja pamet mi tega ne dovoli... bye bye Slovenija se vidimo, ko se boste prejedli trave.
Gustl sporočil: 13.632
[#2428584] 13.07.14 20:48
Odgovori   +    107
"Prepričani smo, da bo Miro Cerar izbral normalnost pred norostjo, in upamo, da bo to naredil hitro."

No, jaz nisem prav nic preprican v to, da bo on kaj izbral. Se svoje ekipe ni in ne bo sam izbral.

Sem pa preprican, da bo prisel ko cucek nazaj iz prvega tripa v Bruselj ali Berlin, tako kot je AB. Potem se bo pa zacela koalicijska veselica, ki bo vse prej kot normalna.
peterfrankl sporočil: 436
[#2428587] 13.07.14 20:49 · odgovor na: tasilo (#2428543)
Odgovori   +    13
E, bolan, sad si me zajebo. Ja ništa ne razumijem. Bio sam na zapadu SAD, tamo pišu California, a mi Bosanci pišemo Kalifornija. Kako vi Slovenci to pišete, objasni mi prijatelju, majke ti.
Pozdravlja te Pero!
anon-238577 sporočil: 14.015
[#2428589] 13.07.14 20:50 · odgovor na: anon-214372 (#2428548)
Odgovori   +    21
[naporen]
Stranka, to sem jaz.
Desnica, to sem jaz.
Iz poraza v poraz do končne zmage.
Za menoj potop.

JJ je krasna tema za krilatice. Jaz pa lahko dopolnim seznam iz mojega starega posta še z eno vrstico:

> [naporen]
> Na tretjem kongresu maja 1993 je bil za predsednika SDS izvoljen Janez Janša, ki je bil ponovno izvoljen za predsednika na kongresih stranke leta 1995, 1999, 2001, 2005, 2009 in 2013. Leta 2003 se je stranka preimenovala v Slovensko demokratsko stranko.
>
> Torej že 21 let je predsednik SDS in kakor kaže, bo to do smrti.
>
> In ravno tega jaz ne razumem. V 21-ih letih so njegovi rezultati kot voditelja epskega boja proti Kučanu taki:
> -izgubil 1996
> -izgubil 2000
> -zmagal 2004
> -izgubil 2008
> -izgubil 2011 (sicer oblikoval vlado, ki je trajala le dobro leto, torej poraz)
>-izgubil 2014
>
> Torej luzer. Ali je nesposoben za borbo proti komunizmu (kar je njegova osebna definicija obstoja) ali pa se bori s figo v žepu. Za nameček imajo njegovi nasprotniki po 21-ih letih poleg polnih sefov od Luksemburga do Cipra še prvič neomejeno odprt račun, in ta DUTB je zakoličil prav on. Rezultat njegove borbe za privatizacijo so nacionalizirane banke, kot da smo znova leta 1946.
>
> In tega jaz ne razumem. Vseskozi govori o svoji borbi in velikih bitkah, ampak ta njegova borba je vse bolj srbska, od poraza do poraza do ... hm ... končnega poraza. In kljub vsemu padajo verniki na kolena in verjamejo, da nas lahko on reši pred komunisti. Obnašajo se kot kockarji, še dvajset let izgubljajo denar na stavah pa vseeno verjamejo, da zdaj zdaj bo pa njihov konj zmagal zgolj zato, ker že dvajset let ni zmagal in je bil enkrat favorit.
>
> Rezultati, rezultati, rezultati. Kaj so njegovi rezultati? Vedno znova poraz, izguba in stečaj, in potem kot direktor propadle paradržavne firme dobi še eno priložnost, ker se je trudil - da ne rečem napredovanje, še bolj enotna stranka in še več verske blaznosti. V vsaki normalni zahodni demokraciji bi šef enega pola že zdavnaj odstopil in prepustil mesto drugemu, razen v Sloveniji je desni pol za večno obsojen na JJ. Tudi v vsaki normalni firmi bi tak že pobral šila in kopita, samo v Sloveniji so taki nesposobneži večni strokovnjaki in edini poklicani.
>
> Evo Nemčija od 1993, ko je Janez Janša postal vodja ene od dveh največjih strank.
>
> V Nemčiji imamo CDU na desni sredini in SPD na levi sredini. Torej CDU bi v Sloveniji lahko bila SDS (sicer samo deklarativno desna pa vseeno, CSU pa pogojno NSI vsaj v smislu da je vedno zraven), SDP pa LDS nato SD in sedaj PS (čeprav bo PS najbrž kratkega veka in bo spet glavna SD).
>
> CDU je imel v tem času naslednje voditelje:
> -Helmut Kohl (-1998), zmagal na volitvah 1991, 1994
> -Wolfgang Schäuble (1998-2000), izgubil na volitvah 1998
> -Angela Merkel (2000-), zmagala na volitvah 2005 (2002 je bil kandidat Stoiber ala Bajuk če vlečemo vzporednice) in 2009
>
> Se pravi, v Nemčiji je luzer takoj po porazu prepustil mesto nasledniku v Sloveniji je pa vodja večen. Ker On je ne samo večji od stranke, ampak celo večji od celotnega desnega pola.
>
> Vojščaki bodo rekli, Janše se bojijo kot hudič križa zato ga hočejo zjebat. Kdo se boji nasprotnika, ki vedno znova izgubi? Zakaj bi se Kučan bal nekoga, ki je idealna tarča za medijsko preusmerjanje pozornosti od resničnih problemov, hkrati pa popolnoma nenevaren? Ki se poleg tega vedno znova sam zakolje na okopih ideoloških prepucavanj domobranci-partizani, medtem ko si lahko levica svobodno postreže v državnih bankah in podjetjih, kar ji srce poželi?
>
> Marsikdo ga ne voli zaradi njegovih osebnostnih lastnosti,: diktatorstvo; zamerljivost, ki prerašča v maščevalnost; zarotništvo, ki prerašča v paranojo. Jaz bi bil celo to pripravljen požreti (sem ga bolj na začetku tudi volil), če bi od njega bili kakšni rezultati. Pa jih ni, njegova borba je jalova, komunisti so vsak dan močnejši, za Kučanom prihajajo nove in nove vrste pravovernih skojevcev, še takrat ko vlada pa nas ustreli v koleno (copy-paste Pahorjeve ultrakomunistične pokojninske reforme, DUTB kot odprta denarnica za obstoječo skorumpirano elito). Ampak ne, še vedno je ogromno ljudi prepričanih, da nas on edini lahko reši.
>
> Razumi, kdor more.

Pa še 21 nadaljnjih let Janeza Janša, živel!
Dobro si to spravil skupaj. Če gledaš to kronologijo je vse jasno: glavna naloga Janeza Janše je, da Slovenija ne dobi normalne desnice.
Janez zelo dobro služi botru Milanu.
anon-272616 sporočil: 104
[#2428590] 13.07.14 20:50
Odgovori   +    125
Zadnja sprememba: anon-272616 13.07.2014 20:53
Pa kaj je s tabo Frankl? Janša je v zaporu, njegova stranka je poražena. Levica ima verjetno 2/3 podporo in ti ne moreš napisati članka, brez da bi malce pljuval po Janši. Pa saj ste zmagali. Bodi priden, par dobrih besed o Mesecu in bodo oglaševalci sami potrkali na duri financ.

Še enkrat 20%, v trenutni konstelaciji parlamenta, lahko rečemo obskurnih dvajset odstotokov. Kaj bi se moralo zgoditi, da bi tvoja osebna obsedenost z Janšo pojenjala. Bi bilo dovolj, če bi SDS izpadla iz parlamenta ali bi ti bilo tudi v tem primeru še nekaj na poti?

What the fuck? Finance, tudi vaš časnik je tlakoval pot do današnjega dneva. Imeli smo vlado Janša Šušteršič, ki je po svojih najboljših močeh začenjala početi tisto, kar je treba, pa sta ti in Simonca nekaj nergala.

Raje poglej, če imaš še kje spravljeno pionirsko rutico in kapico iz osnovnošolskih dni, se zna zgoditi, da ti bo prišla prav.
anon-88574 sporočil: 933
[#2428596] 13.07.14 20:53
Odgovori   +    67
Sreča da smo v EU in € coni in Natu. To bo edino otežilo levičarjem razsutje Slovenije. Cerarja čim prej na izlet v Bruselj, če so Alenko dali v red bojo pa še njega.
XTAXA sporočil: 2.304
[#2428597] 13.07.14 20:54 · odgovor na: anon-214372 (#2428548)
Odgovori   +    77
Volijo volilci! In če volilci na vsak način želijo demokratični socializem, naj ga imajo. Samo potem tisto - za vse je kriv JJ - naj si kučanisti nekam vtaknejo.

lp
Robert

PS Razloži mi, kako lahko več kot 4% ljudi voli AB, ki je Slovenjo zapufala za par desetletij?
dzoni2k2 sporočil: 679
[#2428603] 13.07.14 20:55 · odgovor na: tasilo (#2428543)
Odgovori   +    37
[tasilo]
"in nenazadnje tudi ŠENGENSKEGA sporazuma"

Eto, bio ja u Njujorku i u Vašinktonu. A đe ba taj neki Šengen?
Pisi kao sto govoris, jebote. Finance ne jebe samo funkcionalna nepismenost (ne znajo niti ustavne vecine zracunat), jebe jih vsesplosna nepismenost.
anon-292616 sporočil: 606
[#2428604] 13.07.14 20:56
Odgovori   +    82
Zadnja sprememba: anon-292616 13.07.2014 20:56
Slovenija bi potrebovala razumno vlado desne usmerjenosti, a ta z Janšo ni mogoča.
Seveda tudi Frankl še vedno za podnaslov ključni problem vidi v Janši.

Čestitam Finance!

Ob ustavni večini (z zalogo) levice je najbrž res idealni čas, za to, da še enkrat odločno pourinirate Janšo, ki da vam je to zakuhal, baraba butasta pokvarjena skorumpirana antipatična, a ne.

Smart!

PS:
Seveda, "razumna vlada desne usmeritve", to bi vi gurmani naročili iz menija. Ampak konobar vam sporoča, da je kuhinja za naslednjih N let zaprta.

Enjoy your meal!
tasilo sporočil: 9.830
[#2428605] 13.07.14 20:56 · odgovor na: anon-301728 (#2428554)
Odgovori   +    26
[beriberi]
Pakt o nenapadanju med takoimenovano levico in sektorji porabe; javna uprava, agencije, celoten občinski in državni parat, upokojenci, plus vsi strički iz ozadja in prikoritniki in paraziti prisesani na javni denar, plus še celotni ešalon prve mafijske kompanije, plus še vsi slovenci, ki ne razumejo ekonomijo gnano z dolgom in njene za bedake pogubne poledice, je zmagal. Zato je Miro Cerar molčal, saj tukaj je molk zlato, ane,slovenec ljubi to tišino, ki odmeva , pa še jodlati ni treba...
samo ni več zlatega standarda kot temelja ekomnomije in menjave, to zlato je drek in ta drek je drek, parafraza Srečka Kosovela...
Voodoodoktor
Srečko je dobro vedel, da če ekonomijo utemljiš na dreku, ne moreš nikoli bankrotirati ali biti nelikviden, saj je producija tega "monetarnega standarda" neizčrpna. Kot najbrž veš, je tudi Erazem Rotterdamski že nekaj pisal o tem v izgubljeni znanstveni razpravi Encomium excrementi.
anon-272616 sporočil: 104
[#2428606] 13.07.14 20:56 · odgovor na: anon-88574 (#2428596)
Odgovori   +    66
A si upaš predvideti, kakšen bi bil rezultat referendumov o izstopu iz EU in NATO, če bi jih izvedli danes?
peterfrankl sporočil: 436
[#2428607] 13.07.14 20:57 · odgovor na: anon-272616 (#2428590)
Odgovori   +    9
Ne bom iskal rutice in kapice, tudi če bi ju našel, bi mi bili premajhni. Morda bi mi prav prišla knjižica ZKJ? Ah, te nikoli nisem imel pa sem dovolj star. Kdo pa jo bo mogoče šel iskat in jo morda tudi našel?
Lepo se imej,
Peter
shevchenko sporočil: 21.898
[#2428609] 13.07.14 20:59 · odgovor na: Gustl (#2428584)
Odgovori   +    1
Sem pa preprican, da bo prisel ko cucek nazaj iz prvega tripa v Bruselj ali Berlin, tako kot je AB. Potem se bo pa zacela koalicijska veselica, ki bo vse prej kot normalna.
to se pa strinjam. je pač cucek. pa mu ne bi bilo treba biti.
anon-293311 sporočil: 177
[#2428610] 13.07.14 20:59 · odgovor na: peterfrankl (#2428587)
Odgovori   +    14
Si tacuisses, philosophus mansisses (velja tako za članek, kot za pripombo)
anon-88574 sporočil: 933
[#2428612] 13.07.14 21:00 · odgovor na: anon-272616 (#2428606)
Odgovori   +    37
Zadnja sprememba: anon-88574 13.07.2014 21:00
[HiTech3]
A si upaš predvideti, kakšen bi bil rezultat referendumov o izstopu iz EU in NATO, če bi jih izvedli danes?
V podporo EU/€ nekje okrog 60%, Nato vprašanje če bi šel skozi. Še 10 let propagande in vsegliharstva pa bojo padli vsi trije. Če danes 7% voli ZL sem pomoje še optimist.
anon-124452 sporočil: 6.934
[#2428614] 13.07.14 21:00
Odgovori   +    6
čas vnosa: 13.07.14 20:43
"Se bo kdo v SDS končno razumsko zganil in uvidel, da v politiki štejejo rezultati, tudi volilni?"
tasilo sporočil: 9.830
[#2428617] 13.07.14 21:01 · odgovor na: (#2428581)
Odgovori   +    38
[Oscilious]
Funkcionalno in svetovnonazorsko nepismena podalpska komuna z idelogijo 20. stoletja na volitvah 21. stoletja izvrže:

-zmagovalca iz legla javno-sektorskega klana brez dneva dela v realnem sektorju in ene konkretne programske točke
-drugovrščenega v zaporu na račun več kot pol desetletja trajajočega sodno-medijske kalvarije, ki še ni zaključena
-tretje mesto utemeljeno na laži, da se bodo prihodki iz Ponzi sheme, ki 1/3 izplačil nima več utemljenih v vplačilih, še povečali
-četrto je koalicija revolucionarno-kulturnih-javnosektorašev, ki glasove dobi na račun obljube terminacije osebnih in iz tega izhajajočih lastninskih pravic (!!!)
-sledijo rdeči zagovorniki ustanavljanja državnih kolhozov in nacionalsocialističnega merkantelizma
-slabotna lučka normalnosti je krščansko liberalna struja, ki pa jo tepejo idejo o družbeni ureditvi iz predprejšnjega stoletja
-za posladek pa se v parlament usede še šopek serijskih izmenjevalcev strank na čelu s profesionalno zavajalko mednarodnih institucij in podpisnico menice, ki jo bodo plačali vnuki

Mediji pa to grotesko komunistične zblojenosti še vedno tehtajo na relaciji Janša vs kdorkoli ta mesec ustanovi stranko.

MI IMAMO PROBLEM DOJEMANJA BAZIČNIH EKONOMSKIH NAČEL, LIBERALNIH IDEJ IZ ČASA FRANCOSKE REVOLUCIJE IN USTAVNIH DOLOČIL IZ ČASA AMERIŠKE OSAMOSVOJITVE TER NJIH NEDOTAKLJIVOSTI.

Brez znanja štetja do pet s prsti usranimi od brisanja lastnega dreka rišemo linearno funkcijo...
... ki se vedno konča pod absciso.

PS: Odličen zapis! Bravo!
anon-293311 sporočil: 177
[#2428621] 13.07.14 21:02 · odgovor na: peterfrankl (#2428587)
Odgovori   +    25
a tebe pozdravlja Febo!

Strani: 1 2 3 4 5 6 ... 11