Zasebnost

Strani: 1 2 3 4

siap sporočil: 2.195
[#2811662] 13.01.20 12:33 · odgovor na: najobj (#2811659)
Odgovori   +    0
ej,ej,jejhata,..pa tako lepo sem ti povedal, da po sranju potegni vodo, sedaj pa se ti moram opraviciti, ker sem pozabil omeniti tisto krtaco za skoljko

ps Pa ventilacijo ne pozabi pa rokice umit pa ,...saj znas bolje
mimoidoci sporočil: 6.043
[#2811663] 13.01.20 12:59 · odgovor na: najobj (#2811659)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [mimoidoci]
> > > > [najobj]
> > > >
> > > > ... če bi bil žleht, bi zdaj napisal, da imaš neizkoriščene potenciale kot preiskovalec letalskih nesreč, vsekakor pa si boljši od iranskih obveščevalcev, ki z iranskimi podatki iranskih letalskih oblasti na iranskem letališču niso vedeli, da so dali nalog iranski vojski, naj pol ure po maščevalnem napadu na ameriške cilje v Iraku kot dodatno maščevanje Američanom sklatijo ukrajinsko letalo, na katerem je bilo med 167 potniki daleč največ kar 82 Irancev in niti enega samega Američana ...
> >
> > > ... čuj, če bi bil jaz sedaj žleht bi rekel, da se v tvojih 27.167 forumskih prispevkih lahko znajde tudi kakšna resnica. Namreč tista, da se slovensko pravilno reče "iranska raketa zadene civilno letalo", ne pa "iranska raketa zadane civilno letalo".

> > ... čuj, mimoidoči ... evo, ti pa to forum.finance.si/?m=...646&single preberi, da ne bom še enkrat isto pisal ...

> ... če bi bil še naprej žleht bi ti razložil, da ti niti ne očitam napačne (beri: ideološko pogojene) anticipacije nekega konkretnega dogodka, ampak način kako venomer pristransko konstruiraš katerakoli dejstva: bodisi prihodnja, pretekla ali sedanja. Seveda je dokaz za to bolj zanimiv in nazoren takrat, ko te diskreditirata realnost in konkretnost, kot je bilo to v tem primeru.

... alzo, noh ajn mal ... čuj, to forum.finance.si/?m=...653&single preberi in mi povej, kje ti vidiš kakšno ideologijo oziroma kaj imajo Iranci s partizani in domobranci, ki so za tebe osnova za ideološko delitev sveta ...
Ponovno. Ne očitam ti ideologije ampak to, da s pristranskim pisanjem in vsem vanj vloženim trudom -če je le možno- zajebeš. Če bi bila pri ideologiji, se mi ne bi smilil, tako pa se mi. Ker si baksuz.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2811666] 13.01.20 13:43
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: robi2107 13.01.2020 13:52
Ni kaj, Iranci so tukaj grdo zajebali, vendar so dokaj hitro priznali krivdo, po vsega skupaj le treh dneh. Kar pa njihove odgovornosti ne zmanjšuje. Naj spomnim tiste, ki tukaj zlivajo na litre žolča in nesramno serjejo po drugih uporabnikih foruma, da so Američani rabili celih 8 let, da so priznali krivdo, ko so leta '88 sestrelili iransko potniško letalo in povzročili smrt 290 ljudi. Ampak tisto je bilo nekaj drugega, mar ne? Takrat so branitelji svobode sestrelili teroriste. Na kozlanje mi gre, ko berem kakšni dvolični puhloglavci so nekateri. Ni nobene potrebe, da jih imenujem. Se bodo že prepoznali in se sami javili.
bc123a sporočil: 48.253
[#2811677] 13.01.20 15:10 · odgovor na: robi2107 (#2811666)
Odgovori   +    3
[robi2107]
Ni kaj, Iranci so tukaj grdo zajebali, vendar so dokaj hitro priznali krivdo, po vsega skupaj le treh dneh. Kar pa njihove odgovornosti ne zmanjšuje. Naj spomnim tiste, ki tukaj zlivajo na litre žolča in nesramno serjejo po drugih uporabnikih foruma, da so Američani rabili celih 8 let, da so priznali krivdo, ko so leta '88 sestrelili iransko potniško letalo in povzročili smrt 290 ljudi. Ampak tisto je bilo nekaj drugega, mar ne? Takrat so branitelji svobode sestrelili teroriste. Na kozlanje mi gre, ko berem kakšni dvolični puhloglavci so nekateri. Ni nobene potrebe, da jih imenujem. Se bodo že prepoznali in se sami javili.
Americani so 8 let trdili da niso sestrelili letala ali kaj hoces povedati?

The Pentagon initially denied the Iranian claim that the U.S. has shot down the airliner, and declared that information from the fleet indicated it had shot down an attacking Iranian F14, but within hours confirmed it shot down the Airbus.

Malo poznavanja zgodovine ne bi skodilo. Americani s v nekaj urah priznali da so sklatili avion, Iran pa v nekaj dneh.

Tisto kar se americanom ocita, je da se niso OPRAVICILI za sestrelitev (ceprav so placali visoke odskodnine druzinam zrtev). No, tudi to je tako samo na pol res:

The U.S. government issued notes of regret for the loss of human lives, but never formally apologized or acknowledged wrongdoing. Informally, on July 5 of 1988 President Ronald Reagan expressed regret; when directly asked if this statement was intended as an apology to Iran, Reagan replied "Yes.
najobj sporočil: 32.017
[#2811678] 13.01.20 15:21 · odgovor na: mimoidoci (#2811663)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.01.2020 15:23
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [najobj]
> > > > [mimoidoci]
> > > > > [najobj]
> > > > >
> > > > > ... če bi bil žleht, bi zdaj napisal, da imaš neizkoriščene potenciale kot preiskovalec letalskih nesreč, vsekakor pa si boljši od iranskih obveščevalcev, ki z iranskimi podatki iranskih letalskih oblasti na iranskem letališču niso vedeli, da so dali nalog iranski vojski, naj pol ure po maščevalnem napadu na ameriške cilje v Iraku kot dodatno maščevanje Američanom sklatijo ukrajinsko letalo, na katerem je bilo med 167 potniki daleč največ kar 82 Irancev in niti enega samega Američana ...
> > >
> > > > ... čuj, če bi bil jaz sedaj žleht bi rekel, da se v tvojih 27.167 forumskih prispevkih lahko znajde tudi kakšna resnica. Namreč tista, da se slovensko pravilno reče "iranska raketa zadene civilno letalo", ne pa "iranska raketa zadane civilno letalo".
> > > ... čuj, mimoidoči ... evo, ti pa to forum.finance.si/?m=...646&single preberi, da ne bom še enkrat isto pisal ...
> > ... če bi bil še naprej žleht bi ti razložil, da ti niti ne očitam napačne (beri: ideološko pogojene) anticipacije nekega konkretnega dogodka, ampak način kako venomer pristransko konstruiraš katerakoli dejstva: bodisi prihodnja, pretekla ali sedanja. Seveda je dokaz za to bolj zanimiv in nazoren takrat, ko te diskreditirata realnost in konkretnost, kot je bilo to v tem primeru.
> ... alzo, noh ajn mal ... čuj, to forum.finance.si/?m=...653&single preberi in mi povej, kje ti vidiš kakšno ideologijo oziroma kaj imajo Iranci s partizani in domobranci, ki so za tebe osnova za ideološko delitev sveta ...
Ponovno. Ne očitam ti ideologije ampak to, da s pristranskim pisanjem in vsem vanj vloženim trudom -če je le možno- zajebeš. Če bi bila pri ideologiji, se mi ne bi smilil, tako pa se mi. Ker si baksuz.
... čuj, mimoidoči ... evo, ne zameri, ampak ne ljubi se mi več, ker je moj trud za tebe očitno zaman in me pravzaprav čudi, da zadnjič tudi tukaj www.youtube.com/watc...IVe-rZBcm4 nisi iskal ideologije ... no, vsaj pretiraval nisi, ker si tudi moj glasbeni okus očitno forum.finance.si/?m=...006&single najprej povezal z vero ...
najobj sporočil: 32.017
[#2811679] 13.01.20 15:29 · odgovor na: siap (#2811662)
Odgovori   +    0
[siap]
ej,ej,jejhata,..pa tako lepo sem ti povedal, da po sranju potegni vodo, sedaj pa se ti moram opraviciti, ker sem pozabil omeniti tisto krtaco za skoljko

ps Pa ventilacijo ne pozabi pa rokice umit pa ,...saj znas bolje
... eh, nobena krtača ne bi pomagala, ker bi mi tvoje sranje ziher zamašilo WC, tako da raje serji kje drugje ...
siap sporočil: 2.195
[#2811683] 13.01.20 15:56 · odgovor na: najobj (#2811679)
Odgovori   +    1
Cuj, ti in oni tvoj alter ego "nazgano leseno-zelezo" sta pac eksemplar levosucnega sprenevedanja in potvarjanja,...
ps zatorej, ne serjita

pps ce je "sila" tudi sam akam smradu navkljub, nda??
robi2107 sporočil: 4.272
[#2811687] 13.01.20 16:46 · odgovor na: bc123a (#2811677)
Odgovori   +    2
[bc123a]
Americani s v nekaj urah priznali da so sklatili avion, Iran pa v nekaj dneh.
Urah, dneh, isti qurac. So se pa Iranci opravičili po treh dneh, ameri pa so za to nucali.... pa še dobro stotko več so dol sklatili. Kaj je zdaj hujše, kdo je večji zlikovac? Vse je to neko brezveze dlakocepljenje. Tisto, kar je pri tem bistveno, je da so zajebali eni in drugi pa oboji nenamerno. Vendar se bodo nekateri tukaj (pravzaprav mnogi, žal) v primeru, ko bodo zajebali tisti drugi, ne-njihovi, zgražali, obsojali....., praktično identičen zajeb njihovih pa relativizirali. Jaaaaa, mogoče so res....ampak .... Evo, to je tisto, kar mi gre na qurac, od takih talibanov se mi obrača želodec. In takih talibanov mrgoli tu gor na tem forumu.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2811688] 13.01.20 16:48 · odgovor na: (#2811680)
Odgovori   +    0
[kren]
> [robi2107]
> Ni kaj, Iranci so tukaj grdo zajebali, vendar so dokaj hitro priznali krivdo, po vsega skupaj le treh dneh.

Iranci še danes ne bi priznali, če jih ne bi dejstva in posnetki, ki so zaokrožili po netu postavili na laž. Do takrat so pa vztrajno lagali in trdili, da so obtožbe Američanov o sestrelitvi izmišljene in samo psihološka vojna proti njim.
forum.finance.si/?m=...687&single
robi2107 sporočil: 4.272
[#2811732] 13.01.20 22:22 · odgovor na: (#2811728)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: robi2107 13.01.2020 22:31
[kren]
Če je kdo pristranski in relativizira, si to ti. Ker ti gredo očitno Američani na kurac in navijaš za vsakega, ki se jim postavi po robu, tudi če ob tem sklati letalo in ubije 176 nedolžnih. Dobro, da nisi napisal, da so Američani krivi za sestrelitev ukrajinskega letala.
Očitno (namenoma) slabo bereš. Zapisal sem:
Ni kaj, Iranci so tukaj grdo zajebali, vendar so dokaj hitro priznali krivdo, po vsega skupaj le treh dneh. Kar pa njihove odgovornosti ne zmanjšuje.
Če iz tega nisi sposoben razbrati jasne in nedvoumne obsodbe iranske sestrelitve civilnega letala, pa čeprav je bila ta nenamerna, ti pač ni pomoči. Risati ti tukaj ne morem, da bi lahko to doumel. Lahko pa vprašaš koga drugega, če v citiranem zapisu razbere obsodbo, pa naj ti tisti to pove. V bistvu me prav en drek briga. Problem je, da očitno sodiš med tiste, ki v NOBENEM primeru niso sposobni obsoditi objekta oz. subjekta svojega oboževanja, pa naj ta naredi karkoli. Iz helikopterja strelja civile kot v videoigrici, izvaja mučenja.....You name it. Ne, to je vse OK, ker gre za "naše". Bom na tej točki nehal, ker nima smisla. Se mi kozla pa moram na sekret. Over and out.

P.S. Tistih 290 potnikov iz leta '88 si je sestrelitev očitno zaslužilo. Oni niso bili nedolžni. Gimme a break.
rx170 sporočil: 6.441
[#2811734] 13.01.20 22:57 · odgovor na: (#2811728)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: rx170 13.01.2020 22:58
[kren]
Če je kdo pristranski in relativizira, si to ti. Ker ti gredo očitno Američani na kurac in navijaš za vsakega, ki se jim postavi po robu, tudi če ob tem sklati letalo in ubije 176 nedolžnih. Dobro, da nisi napisal, da so Američani krivi za sestrelitev ukrajinskega letala.
Saj posredno so, ker so s svojo kriminalno podporo ukrofašističnemu režimu povzročili vojno v Donbassu.

Pa težko boš našel večjega amerikanofila od mene. Če ne verjameš, se lahko greva o končnici NFL pogovarjat.

Strani: 1 2 3 4