Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek Analiza: Terme Čatež presegajo konkurenco

Strani: 1

anon-4731 sporočil: 1.585
[#63308] 27.03.07 22:35
Odgovori   +    0
Dobra dolgoročna naložba. Zaradi konstantne rast vrednosti delnice, premišljene politike vstopa na nove trge, neprekinjenega investicijskega cikla, relativno nizkih operativnih stroškov ter možnosti razvoja na Obali.
anon-115380 sporočil: 47
[#63408] 28.03.07 09:36
Odgovori   +    0
Terme Čatež nudijo največ in to po konkurenčnih cenah,za njihova prizadevanja si zaslužijo vse čestitke.
anon-24781 sporočil: 3.126
[#63454] 28.03.07 11:28 · odgovor na: anon-115380 (#63408)
Odgovori   +    0

ALOJZ2 je napisal(a):
Terme Čatež nudijo največ in to po konkurenčnih cenah,za njihova prizadevanja si zaslužijo vse čestitke.
 
Moja mama je tam legionelo fasala. Pozna kdo dobrega odvetnika, da bi tožila za odškodnino?
anon-36971 sporočil: 8.543
[#63456] 28.03.07 11:37 · odgovor na: anon-24781 (#63454)
Odgovori   +    0

Nejeverni je napisal(a):

 
Moja mama je tam legionelo fasala. Pozna kdo dobrega odvetnika, da bi tožila za odškodnino?
 
sam zelo obrajtam kranjsko odvetniško družbo Csipö-Kozamernik
Tel.: 04 236 29 28
anon-4731 sporočil: 1.585
[#63683] 28.03.07 19:22 · odgovor na: anon-24781 (#63454)
Odgovori   +    0

Nejeverni je napisal(a):

 
Moja mama je tam legionelo fasala. Pozna kdo dobrega odvetnika, da bi tožila za odškodnino?
 
Verjamem ti, da je tvoja mama 1) fasala neko bolezen; 2) fasala legionelo; 3) fasala legionelo tam.
Vendar, glede na to, da imam nekaj profesionalnega medicinskega znanja, če ni to v nasprotju z varovanjem osebnih podatkov tvoje mame, in - ker je to izredno redka infekcija, me vseeno zanima nekaj stvari:
a) ali je medicinsko dokazano, da je bila legionela?
b) ali je dokazano, da je dobila legionela v enem od hotelov Term Čatež?
c) ali je bilo to v Hotelu Koper predlani ali kje drugje in kdaj?
Č) kaj ste doslej ukrepali v zvezi s tem?
d) ali so mami ostale kakšne posledice?
e) ali ste dogodek prijavili Upravi Term Čatež?
f) kakšne odgovore ste dobivali v dosedanjih postopkih - če ste jih začeli, seveda.
Hočem ti pomagati - zato...
anon-24781 sporočil: 3.126
[#63693] 28.03.07 19:47 · odgovor na: anon-4731 (#63683)
Odgovori   +    0

XNOVA4 je napisal(a):

 
Verjamem ti, da je tvoja mama 1) fasala neko bolezen; 2) fasala legionelo; 3) fasala legionelo tam.
Vendar, glede na to, da imam nekaj profesionalnega medicinskega znanja, če ni to v nasprotju z varovanjem osebnih podatkov tvoje mame, in - ker je to izredno redka infekcija, me vseeno zanima nekaj stvari:
a) ali je medicinsko dokazano, da je bila legionela?
b) ali je dokazano, da je dobila legionela v enem od hotelov Term Čatež?
c) ali je bilo to v Hotelu Koper predlani ali kje drugje in kdaj?
Č) kaj ste doslej ukrepali v zvezi s tem?
d) ali so mami ostale kakšne posledice?
e) ali ste dogodek prijavili Upravi Term Čatež?
f) kakšne odgovore ste dobivali v dosedanjih postopkih - če ste jih začeli, seveda.
Hočem ti pomagati - zato...
 
a) je bilo dokazano
b) bila je v savnah v termah Čatež (v Čatežu)skupaj z še eno osebo. obe sta potem zboleli za legionelo (tretja ki je bila samo po bazenih ni zbolela).
c) glej odgovor b.
č) starša sta bila pri nekem odvetniku, ki pa je izjavil, da so pri nas odškodnine nizke. govoril je o smešnih zneskih, pod 2.000€.
d) mama je ležala več kot mesec dni v bolnici v Bruslju, kjer so se borili za njeno življenje. več mesecev ni smela na letalo, od takrat ima kronične težave s kašljem
e) so
f)  kolikor sem obveščen so v TČ predlagali naj pove svoje zahteve, vendar po pogovoru z omenjenim odvetnikom ne ve koliko naj pravzaprav zahteva. nam se zdijo zneski v rangu nekaj tisoč € absurdno nizki glede na vse prestano.

Takoj ko so bili v TČ o zadevi obveščeni, so izvedli dezinfekcijo s toplotnim šokom - tako je bilo rečeno.

Strani: 1