Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: FINANČNI PORTALI

Strani: 1

anon-16012 sporočil: 66
[#18264] 17.11.06 14:40
Odgovori   +    0

Zanima me, katere finančne portale uporabljate pri svojem akademsko - poslovem odločanju v finančnih vodah?

Torej, ali imate kakšen portal, kjer imate možnost dobiti ogromno novih informacij IN morebiti spremljati borzo v živo IN možnosti analitike v širšem smislu kot samo prikaz grafa in volumna IN še veliko več...?

Je vse to na enem portalu?
Za ZDA bo verjetno še najlažje, kaj pa za druge trge po svetu???

Kateri so takšni portali na naslednjih trgih:
ZDA, RUSIJO, LIT-LAT-EST, UKRAJIN, POLJSKA, BALKAN, TURČIJA, EU, KITAJSKA, INDIJA, ostala AZIJA,
LAT. AMERIKA...?
anon-16012 sporočil: 66
[#18639] 20.11.06 00:45 · odgovor na: anon-16012 (#18264)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-16012 20.11.2006 00:46
BORZA V ŽIVO - ANALITIKA - INFORMACIJE

No, moje videnje je tako:
OK, borze se da spremljat v živo na strani vsake posamezne borze

ZDA - Yahoo Finance, Barchart.com... - tukaj je na vsaki vse našteto možno spremljati!!!
SRB - Ekonomist, broker.co.yu (bivši MVI), senzal,... - eni imajo informacije drugi še možnosti grafov
BH - strani ob obeh borz - informacije od Investiitor.ba (bivši Bhbiznis), SEEbiz.net, SEENews, analitike praktično ni,
MK - možnost analitike ni, informacije so v dnevnih (tedenskih) cajtengih, finančne e-strani so tabula rasa

Te trge jaz spremljam in lahko podam mnenje. Skratka - moti me, da je treba spremljat več strani za en trg.


Aha, še forumi - finance-on.net, mojnovac, economy,

Na katerih ameriških/evropskih/azijskih finančnih (borznih) forumih izmenjujete mnenja?

Strani: 1