26 min
Box Now pri Zagrebu odprl center za 150 tisoč paketov na dan, na vrsti je Slovenija
1 ura
Nemčija opušča milijardni obrambni projekt: fregate F-126 ne bo
1 ura
Evropske borze večinoma v rdečem, delnice orožarjev strmo navzdol
1 ura
Kakšen mesec! Litostroj pobral za 60 milijonov naročil
1 ura
Bo iz K10+ zrasel slovenski zadružni trgovski velikan?
2 uri
Zakaj je SpaceX včeraj izdal za 25 milijard dolarjev obveznic
2 uri
Allianz: v Hormuški ožini je obtičalo za 125 milijard dolarjev tovora
3 ure
(reportaža) Kako digitalizacija in UI spreminjata proizvodne procese v slovenskih podjetjih
3 ure
Obvestilo imetnikom enot sklada »Eurizon Manager Selection Fund« (»FCP«), kolektivnega naložbenega podjema, ustanovljenega v skladu z luksemburško zakonodajo (Oglas)
4 ure
Mehika: konkurenčni so zaradi nizkih plač
6 ur
Kmetijsko ministrstvo našlo dodatni milijon evrov. Za koga?
6 ur
Na Štajerskem gradi enega največjih nasadov kivija v Sloveniji
8 ur
Zakaj bo Panvita prodala do petkrat več na Hrvaškem
8 ur
Koreja: najbolj vroča borza na svetu, kjer se za nakup delnic jemlje kredit
8 ur
Frida: glasna in vroča računska hrbtenica slovenske umetne inteligence
8 ur
Vogel z maržo, ki je večja od Krkine 1
8 ur
Podatkovni center, kdo bo tebe ljubil 1
9 ur
Od meritev do ukrepov: kako občine ugotovijo, kaj onesnažuje njihov zrak
13 ur
Bo Bruselj uslišal Cigler Kralja?
13 ur
Pregled ameriških trgov: Razprodaja delnic proizvajalcev čipov potisnila Nasdaq navzdol

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Najbolj nerazumno oglaševane nepremičnine

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

anon-118987 sporočil: 916
[#1097304] 14.02.11 12:18 · odgovor na: anon-214372 (#1097288)
Odgovori   +    4
To je super priložnost za tričlansko družino. Vsaka oseba v svojem nadstropju. Nepredstavljivo udobje. :)
blink sporočil: 3.523
[#1097340] 14.02.11 12:36 · odgovor na: anon-214372 (#1097288)
Odgovori   +    0
[naporen]
LOL. Si ne predstavljam etaže 2 x 2,5 m2, tudi z lestvijo ne :)
Se da, brez problema :)

Peglezen (by Jože Plečnik)
shrani.si/f/2O/111/2...glezen.jpg
anon-106499 sporočil: 3.507
[#1097365] 14.02.11 12:48 · odgovor na: anon-118987 (#1083829)
Odgovori   +    2
[hariharihari]
Problem skladovih stanovanj je, da imajo nemogoče faktorje, vse balkone ti spremenijo v lože(faktor 0,75), nepotrebno velike shrambe(faktor 0,5), parkišča ti tudi lepo zaračunajo, itd.
Tako, da tistih 2200 eur/m2 oz. nekaj podobnega te pride na koncu veliko več.
In ja vsi smo videli kaj sklad naredi, ko mu ne uspe prodati...spusti cene, malo morgen...
občine na juriš v nakup.
In na koncu potem dobiš tole :
www.siol.net/sloveni...osvet.aspx

Kaj bo šele v "dvorih" :))
anon-106499 sporočil: 3.507
[#1097387] 14.02.11 12:56 · odgovor na: anon-87375 (#1097278)
Odgovori   +    4
[Sunshine386]
Evo vam svetovni unikum; 15-kvadratna garsonjera v treh etažah: www.nepremicnine.net...il=5470123

Žal nima objavljenih fotografij. :(
Kaj to stopnišče oddajajo ? :))
anon-118987 sporočil: 916
[#1097392] 14.02.11 12:59 · odgovor na: anon-106499 (#1097365)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-118987 14.02.2011 13:09
[fastriff]
> [hariharihari]
> Problem skladovih stanovanj je, da imajo nemogoče faktorje, vse balkone ti spremenijo v lože(faktor 0,75), nepotrebno velike shrambe(faktor 0,5), parkišča ti tudi lepo zaračunajo, itd.
> Tako, da tistih 2200 eur/m2 oz. nekaj podobnega te pride na koncu veliko več.
> In ja vsi smo videli kaj sklad naredi, ko mu ne uspe prodati...spusti cene, malo morgen...
> občine na juriš v nakup.
>

In na koncu potem dobiš tole :
www.siol.net/sloveni...osvet.aspx

Kaj bo šele v "dvorih" :))
Zelo verjetno jim ne bo dolgčas. :)
anon-236986 sporočil: 30
[#1098731] 15.02.11 09:58 · odgovor na: (#1098554)
Odgovori   +    0

Je pa tale zanimiv, če ima kdo slučajno pri sebi 10M€:
www.nepremicnine.net...404730.jpg

Lepa, ampak potrebna osvežitve.
anon-232734 sporočil: 4.441
[#1098750] 15.02.11 10:07 · odgovor na: anon-236986 (#1098731)
Odgovori   +    3
Lepa ampak vsaj 10x predraga. Da ne govorim, koliko bi bilo še za vložit, da zasije tko ko je treba.
anon-95084 sporočil: 2.286
[#1098796] 15.02.11 10:36 · odgovor na: anon-232734 (#1098750)
Odgovori   +    2
[slep]
Lepa ampak vsaj 10x predraga. Da ne govorim, koliko bi bilo še za vložit, da zasije tko ko je treba.

tukaj je najbolj smiselno geldati velikost parcele in pa lokacijo, ki je center..

tako da sem prepirčan da je vredno in tudi bi šlo v promet za več kot 1 mio.
anon-166099 sporočil: 1.195
[#1098830] 15.02.11 10:53 · odgovor na: anon-95084 (#1098796)
Odgovori   +    0
Tole bo šlo v promet za 3-4 mio...
lp
anon-236986 sporočil: 30
[#1098853] 15.02.11 11:01 · odgovor na: anon-232734 (#1098750)
Odgovori   +    1
[slep]
Lepa ampak vsaj 10x predraga. Da ne govorim, koliko bi bilo še za vložit, da zasije tko ko je treba.
:-))) Hecala sem se. Včasih vidim kak oglas za totalno sesutno stanovanje, v opisu pa piše, da je simpatično stanovanje potrebno osvežitve.
anon-95084 sporočil: 2.286
[#1099166] 15.02.11 13:21 · odgovor na: anon-166099 (#1098830)
Odgovori   +    0
[Plavi]
Tole bo šlo v promet za 3-4 mio...
lp

možno ja.., težko rečem, sem pa uporabniku zgoraj povedal, da sem prepričan da bo šlo za več kot 1 mio:)
anon-205516 sporočil: 1.102
[#1099549] 15.02.11 17:17 · odgovor na: anon-95084 (#1099166)
Odgovori   +    5
Očitno je vrag vzel šalo, ker je še Jure Zdovc dal 50k EUR popusta:

www.nepremicnine.net...054706.jpg

:)
flajer sporočil: 101
[#1102437] 17.02.11 13:27 · odgovor na: anon-205516 (#1099549)
Odgovori   +    4
Nisem mogel, da ne bi:

Fužine, 59 m2, l.85, zastekljen balkon, 210.000 €.
goo.gl/WuXA5

120.000 € bi razumel, 210 jurjev pa ...
trance0 sporočil: 678
[#1103147] 17.02.11 22:09 · odgovor na: (#1103070)
Odgovori   +    1
Tole stanovanje sem opazil pred kratkim pa sem mislil, da so se lastniki zmotili v ceni. Sicer je luštno opremljeno in videti je, da ima funkcionalen tloris, samo je cena vseeno trikrat previsoka za moj okus. :D
anon-3325 sporočil: 1.092
[#1104250] 18.02.11 15:20 · odgovor na: flajer (#1102437)
Odgovori   +    1
OMG
anon-191393 sporočil: 1.021
[#1123984] 05.03.11 09:50 · odgovor na: anon-3325 (#1104250)
Odgovori   +    1
Še eni, ki ne znajo računati (780.000-50.000=590.000):

www.nepremicnine.net...038114.jpg

Verjetno so se tudi med gradnjo zakalkulirali, zato še vedno prodajajo.
Če bi na tej lokaciji delali garsonjere (do 30 kvadratov) in jih prodajali po 2600 eur (kot je sedaj cena za to stovanje), bi verjetno imeli že vse prodano.
anon-191393 sporočil: 1.021
[#1123992] 05.03.11 10:03 · odgovor na: anon-3325 (#1104250)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-191393 05.03.2011 10:12
Se mi pa pojavlja vprašanje, če so v "centru" toliko spustili, koliko so potem nižje cene drugod.
anon-232734 sporočil: 4.441
[#1124014] 05.03.11 10:20 · odgovor na: anon-191393 (#1123984)
Odgovori   +    1
Kolk je sploh prodanih v tej vili grad? Zacetne cene so bile okoli miljoncka zdej je pa ze ca 40% dol.
anon-87375 sporočil: 30
[#1124368] 05.03.11 17:33 · odgovor na: anon-232734 (#1124014)
Odgovori   +    0
Oddaja se hiša v Trnovem. Cena? Sitnica! 15.000 ojrof na mesec. :)

www.nepremicnine.net...442993.jpg
anon-166099 sporočil: 1.195
[#1124522] 05.03.11 20:44 · odgovor na: anon-87375 (#1124368)
Odgovori   +    0
Ah kakšno veleposlaništvo bo že odštelo ta denar.
NimbusN sporočil: 228
[#1124627] 06.03.11 04:03 · odgovor na: anon-166099 (#1124522)
Odgovori   +    0
[Plavi]
Ah kakšno veleposlaništvo bo že odštelo ta denar.
blink sporočil: 3.523
[#1127005] 08.03.11 12:11 · odgovor na: anon-87375 (#1124368)
Odgovori   +    2
[Sunshine386]
Oddaja se hiša v Trnovem. Cena? Sitnica! 15.000 ojrof na mesec. :)

www.nepremicnine.net...442993.jpg
Vsaj fotk niso naredili z mobitelom :)
anon-232734 sporočil: 4.441
[#1127252] 08.03.11 14:59 · odgovor na: blink (#1127005)
Odgovori   +    2
Moj zmagovalec tedna:

www.nepremicnine.net...446779.jpg

Prestižni del vukojebine heh...
anon-3325 sporočil: 1.092
[#1128101] 09.03.11 10:47 · odgovor na: anon-232734 (#1127252)
Odgovori   +    1
dobra...where the f* je sploh to? najdeš z google maps?
anon-191393 sporočil: 1.021
[#1132684] 13.03.11 09:10 · odgovor na: anon-3325 (#1128101)
Odgovori   +    3
Še ena idelana lokacija (v neposredni bližini zaporov na Povšetovi):

nepremicnine.si21.co...40687.html

Samo 5050 eur na kvadranti meter.;) Zgrajeno bo čez kakšno leto, investitor vmes en propade.
anon-74683 sporočil: 2.063
[#1134070] 14.03.11 15:24 · odgovor na: anon-87375 (#1124368)
Odgovori   +    3
[Sunshine386]
Oddaja se hiša v Trnovem. Cena? Sitnica! 15.000 ojrof na mesec. :)

www.nepremicnine.net...442993.jpg
lol, pa kdo to gradi, kak druglord brez okusa...
Vinci sporočil: 5.933
[#1136322] 15.03.11 23:05 · odgovor na: anon-74683 (#1134070)
Odgovori   +    3
Sem mislil zaključiti dan s kratkim pogledom na nepremičninski trg, kaj se trenutno prodaja, kaj je novega ... in prva stvar, ki jo odprem je tole: www.razgledi-perovo....ise-s/s-1/

Sem mislil, da bom direkt fertik že po 30. sekundah :))) Hiša v pizdi materni, tretja podaljšana faza, cena pa 2.050 EUR / m2. Za koga to gradijo?
anon-166099 sporočil: 1.195
[#1136328] 15.03.11 23:09 · odgovor na: Vinci (#1136322)
Odgovori   +    9
Za podizvajalce ;)
anon-1513 sporočil: 92
[#1136354] 15.03.11 23:42 · odgovor na: anon-166099 (#1136328)
Odgovori   +    2
tako kot ti reveži :) ?
www.sigmanova.si/ind..._stan.html
anon-205516 sporočil: 1.102
[#1136522] 16.03.11 08:13 · odgovor na: anon-1513 (#1136354)
Odgovori   +    5
[perom]
tako kot ti reveži :) ?
www.sigmanova.si/ind..._stan.html
:)

Pri kupovanju od teh revežev je treba biti zelo previden, ker lahko gre za primer, ko je lastnik še investitor, ki je v stečaju, na stanovanju pa ima hipoteko več bank. Temu primerno je veliko prostora za pogajanja.

Vsi ti podizvajalci so delali predvsem za velike gradbince. Tudi za njih zna biti še zanimivo, sedaj ko se največji rušijo kot domine. Vprašanje je samo koliko kompenzacijskih stanovanj se bo znašlo na dražbah.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


vm-qetesh