Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek Prikrivanje dejstev pri oglaševanju zavarovanj

Strani: 1

anon-115781 sporočil: 8
[#61468] 20.03.07 22:04
Odgovori   +    0
Največ prikrivanja dejstev delajo ravno vaši zastopniki (Slovenica) pri Svetu Zavarovanj d.o.o., saj enačijo NŽZ z Investicijskimi skladi.Pred enim tednom mi je ravno eden vaših zastopnikov razlagal ravno to kar vi ne zagovarjate. Izgleda, da pa vaši zastopniki ravno to delajo! Sploh veste kaj govorijo po trgu? Mislim da ne. Vam in njim je važno samo število sklenjenih NZ. Delajo vam dolgoročno veliko škodo.
anon-104331 sporočil: 19
[#61888] 22.03.07 07:10 · odgovor na: anon-115781 (#61468)
Odgovori   +    0
Tudi jaz sem imel pred kratkim dva modela od sveta zavarovanj pri hiši in sta mi prala možgane z manjšimi upravljalskimi stroški pri zavarovanjih. Jima nisem uspel dopovedat, da zavajajo ljudi in mislim, da jih kar neki nasede (na žalost). Čez par let pa sledi razočaranje, saj so prva leta odkupne vrednosti zavarovanj zelo majhne, agenti pa reklamirajo, da lahko že po par letih vse pobereš ven. Zelo vžge tudi tista, da je denar neobdavčen. Ko sem jima rekel, da se trudim, da bi vsako leto plačal čim več kapitalskega davka (ker to pomeni, da sem imel precej dobička) jima sploh ni bilo nič jasno, a povprečen Slovencel raje dobi manj pol manj, samo da ni obdavčevo.
crt sporočil: 27.707
[#61891] 22.03.07 07:27 · odgovor na: anon-104331 (#61888)
Odgovori   +    0

dfu je napisal(a):
Tudi jaz sem imel pred kratkim dva modela od sveta zavarovanj pri hiši in sta mi prala možgane z manjšimi upravljalskimi stroški pri zavarovanjih.
ta je ultra specialna ja :)
lahko bi tudi nosili majico "nimam tri ciste, bodite usmiljeni in vseeno kupite".
anon-104331 sporočil: 19
[#61898] 22.03.07 08:10 · odgovor na: crt (#61891)
Odgovori   +    0
Pa predstavljajo se da so KD-group, sej poznaste Kd group. Jaz pa nazaj poznam, poznam Kmečko družbo, saj to je isto, a ne. Pa sta že začela jeclati, da je to pravzaprav isto.

Strani: 1