Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
Strani: 1
sporočil: 15
čas vnosa: 22.06.26 09:19
Malo preveč filozofiranja in veliko premalo statistike. V koroni so
po merklovi teoriji natresli enormne količine denarja in s tem
ustavili delovne procese. Če že tako želite, množice do takrat še
nekako humaniziranega človeštva so postale samo še vegetativni
osebki, ki nasilno zahtevajo in pričakujejo prestiž za nedelo.
Sicer kaj učijo v šolah ??
Strani: 1
