Strani: 1

trocki sporočil: 2.224
[#3083486] 03.06.26 14:21
Odgovori   +    5
Še sreča, da Petra nima tolikšne plače ;)
odvisnik sporočil: 4.582
[#3083488] 03.06.26 14:51
Odgovori   +    4
Svedska, belgija sta za nami .....
Ne vem zakaj primerjava z najrevnejsimi v eu
FIN-544124 sporočil: 6.626
[#3083503] 03.06.26 22:23
Odgovori   +    2
Ajajaj, uboga gospa Petra.

Še en članek, ko se primerja neprimerljivo.

Mogoče bi bilo bolj zanimivo raziskati, kako sploh zaslužiti 100 jurjev v Bolgariji, Sloveniji in Avstriji.

Me je pa presenetilo, da je Avstrija za nami in toliko naših ljudi leze gor na delo.

Le zakaj raje ne ostanejo v Sloveniji ?

Mogoče nas pa nova desna vlada počasi postavi ob bok Bolgariji.

Moram jutri prijatelju, ki dela v Avstriji to pokazati.

Najbolje, da gre v Bolgarijo.

Bo bistveno več zaslužil.

🤣🤣🤣
leben1 sporočil: 867
[#3083518] 04.06.26 08:02
Odgovori   +    2
Torej je v EU od 31 držav kar 26 pred nami, tako bogate kot revne države. Le 4 pa za nami.
rx170 sporočil: 6.985
[#3083519] 04.06.26 08:32
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: rx170 04.06.2026 08:33
Od nekod je potrebno financirati Golobe, Janše in Vrtovce.
odvisnik sporočil: 4.582
[#3083524] 04.06.26 10:14 · odgovor na: leben1 (#3083518)
Odgovori   +    0
[leben1]
Torej je v EU od 31 držav kar 26 pred nami, tako bogate kot revne države. Le 4 pa za nami.
Vecina tistih z visokimi placami voli goloba, saj se baje tako pocutijo varno ;).

Strani: 1


vm-kiva