Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Bojan Gjura ne popušča: Moje so Dravlje in BS3

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (28)

Strani: 1

sporočil: 469
[#653947] 10.12.09 13:12
Odgovori   +    0
pa mamo ze spet primer izkoriscanja poznanstev, klientelizma,....in velikih lukenj v nasi zakonodaji...- le za koga je ta zakonodaja pripravlena? Mene to spominja na tisocletja znan vzorec o kraji, korupciji,... iz casov starih civilizacij Kitajcev, Indijcev, Japoncev, Rimljanov,...fevdalnega reda, kapitalizma, komunizma,... IN NISMO NARDIL NITI KORAKA NAPREJ - tolk o demokraciji in pravu...
anon-182910 sporočil: 1.666
[#655705] 13.12.09 15:13
Odgovori   +    0
Hmm ... zaradi takih pizdarij mi je kvadrat stanovanja v BS3 vreden precej manj kot bi bil brez tega. Se prodajalci tega zavedajo ? Dvomim. I
anon-215953 sporočil: 3
[#657383] 15.12.09 18:17
Odgovori   +    0
Ja, nepoznavanje prava škoduje pravijo. Vsi dravljčani in beestrijčani....

naše mame in atki so za pridno delo za tekočim trakom (ali v partijskih celicah) dobili solidarnostna stanovanja, ki so jih - zahvaljen bodi gospod Jazbinšek - kupili po smešno niskih cenah ... za 1/2 takrat popularne stoenke.

Kupili pa so stanovanja.... etažno nalstnino.... kuhinjo, sobo, kopalnico in WC in kabinet .... recimo, osalega pa niso potrebovali, dokler je bilo itak vse naše. Ko pa smo imeli poln kufer "gnilega socializma" in smo hoteli kapitalizem (celo borili smo se za to!!) smo ostali brez vsiljenih ugodnosti kapitalizma.

Ja dragi moji, zakaj pa tega nima Nemčija, pa Francija? Ja ker če ne kupiš pa nimaš.

Draveljčani smo za "male pare" prišli do stanovanj, v tistih časih. Vsi, ki danes kupujejo stanovanja drago kupijo še m2 parkirnega prostora.

ja ako to je. Gjura je lastnik, če kdo to potrebuje bo moral stopiti h Gjuri in se z njim pogovoriti. Pa ne na sodišču tam služi le Rok Koren in njegovi kolegi. Verjamem, da so se honorarji odvetnikov pribljižali vrednosti zemljišč ... in če bomo hoteli ta zemljišča imeti, jih bomo morali plačati.

:-) Balkanstvo pa je to, da veliko Slovencev in slovenceljnov še vedno ni dojelo, kaj je lastnina, razen, če gre za lastnino njih samih.

A bi kdo od vas pustil Gjuri, da bi imel kakšen parti v vaši dnevni sobi?

Pika(polonica)
anon-18898 sporočil: 1.048
[#659443] 17.12.09 22:15 · odgovor na: anon-215953 (#657383)
Odgovori   +    0
Hmmm... še en izmed množice veleumnikov, ki mu ni nič jasno.Dragi N 41  tudi Hudarkovski v Rusiji je imel v lasti ponavljam v lasti Yukos sedaj pa čimi v arestu, tudi Šrot je imel v lasti Laško ostal pa mu je še malo drobiža za lagodno življenje  in še bi ti lahko našteval take tiče.....vsi ti fantje so prišli do premoženja s finančnimi mahinacijami in s pomočjo korupcije  in eden izmed teh je tudi g Gjura ne domišljaj si da je prišel do Azimuta s pridnim delom ali pa do zemlje V Dravljah in Bs3 po legalni poti..... fant bo igral na orglice tako kot bodo ljudje diktiral (politika)i sicer bo on  dobil obisk v dnevni sobi (tako kot sta ga dobila zgoraj omenjena Hudarkovski in Šrot ki nista igrala po taktih politike).... :)

Strani: 1