Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zares pokleknil pred tajkuni?

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (1)

Strani: 1 2 3 4

anon-10003 sporočil: 2.478
[#505969] 25.05.09 22:53 · odgovor na: anon-91864 (#505961)
Odgovori   +    0
Pa saj to je super,enkrat ko imaš raka,ti preostane samo še 5 let,tu bo pa J.J.malo prej popucal.Slepijo samo sebe,preveč so zaštrikali......

Imam občutek,da se bo pri nas LUSTRACIJA zgodila sama od sebe.
anon-105453 sporočil: 96
[#505983] 25.05.09 23:06
Odgovori   +    0
kdor je mislil drugače ZARES debil
anon-161250 sporočil: 1.473
[#505986] 25.05.09 23:08 · odgovor na: anon-10003 (#505969)
Odgovori   +    0

0219Ju1 je napisal(a):
Pa saj to je super,enkrat ko imaš raka,ti preostane samo še 5 let,tu bo pa J.J.malo prej popucal.Slepijo samo sebe,preveč so zaštrikali......

Imam občutek,da se bo pri nas LUSTRACIJA zgodila sama od sebe.
 
življenje(kot biološki pojav, če temu lahko tako rečemo) je neskončno pretakanje energije levo in desno.....ima svoje zakone oziroma zakonitosti......eden od teh je, da se, preden zapustimo ta svet, vse "zgliha".....delaš dobro za druge ljudi, te življenje nagrajuje......delaš pizdarije drugim ljudem, te življenje kaznuje.....in tudi vsi politični zlikovci bodo plačali ceno v svojih privat življenjih......
anon-114864 sporočil: 31
[#505994] 25.05.09 23:20
Odgovori   +    0
Sestavili so komisijo, da bo preverilakdo je pomagal tajkunom. Sedaj jih pa bodo sami odkrito podpirali? Pa še nobenega problema nimajo lagati ljudem direktno v obraz.

ZARES poden.
anon-97761 sporočil: 5.181
[#506011] 25.05.09 23:50
Odgovori   +    0
p.... jim m...... kradl....
sopranos sporočil: 11.406
[#506020] 26.05.09 00:30
Odgovori   +    1
Ha ha ha. Tile Zaresovci so pa res pavlihe. Koliko laži, sprenavedanja, demagogije, korupcije je zbrano v tej stranki. Me prav čudi, da ljudje temu sploh še nasedajo.
Sta mi že boljša Janša in Kresalova. Se vsaj manj pretvarjata. Pri njiju vsaj veš kaj dobiš oz. kaj hočeta. SD in Zares pa sta samo mutna voda, leporečenje na kvadrat in nož v hrbet tudi lastni materi, če le prinese profit.
anon-178598 sporočil: 2.077
[#506030] 26.05.09 04:22
Odgovori   +    0
Tudi veliki GG nima jajc.
anon-7039 sporočil: 166
[#506033] 26.05.09 05:28
Odgovori   +    0
Zares "nova" politika...
bigl sporočil: 18.363
[#506034] 26.05.09 05:55
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: bigl 26.05.2009 06:02
Osnovni problem je ker banke ne opravljajo svojega posla. Zaradi zainvestiranja v "ta velikih" firmah, dejansko trpijo ostali zaradi opustitve kreditiranja, ki je sicer pogoj za delovanje in obstoj podjetij. Banke sedaj samo čakajao na dodatni zaslužek s strani države. Naj bi država ta denar drugače plasirala v "netajkunske" firme. Problem pa je v tem, da je tajkunizacija:-) (MBO) vseprisotna. Že od osamosvojitve SLO in celo prej. Lep dan.

P.S. da je in bo kreditranje MBO problem na račun poslovanja pa se je že davno vedelo in se je to tudi izpostavljalo.
Pri vračilu kredita je posameznik izpostavljen neizprosni izterjavi s strani bank (tudi male firme), pri MBO pa je vračilo in obnavljanje in najemanje novih kreditov odvisno od "zdravja prevzete":-) firme, samo večja mora bit. 
anon-16011 sporočil: 1.500
[#506035] 26.05.09 06:01
Odgovori   +    0
torej bomo davkoplačevalci, preko prihodnjih ponovnih sanacij bank, pohlepnim tajkunom kupili velika podjetja?

torej še vedno velja rek:
"najbolje so obuti tisti, ki se obuvajo na račun nas bosih!"
anon-43949 sporočil: 4.362
[#506036] 26.05.09 06:11
Odgovori   +    0
Zares pokleknil pred tajkuni?

Seveda, kaj pa bi drugega, saj so vsi tajkuni njihovi.
Kdo pa še ne ve, da so za ta položaj lahko konkurirali samo "preverjeni"?
Komu drugemu bi pa politično skorumpirane banke smele dati astronomska posojila?

Se pa njihovi debilni volivci lahko še naprej tolažijo, da je za tajkune kriv JJ, kar lansira in podpira tudi magična formula 571.
In še naprej volijo že stokrat razkrinkane lažnivce in tatove.
anon-71039 sporočil: 191
[#506037] 26.05.09 06:19
Odgovori   +    0
pojdite na volitve in volite ZARES in SD, zmaga je naša!!!!
anon-192977 sporočil: 979
[#506044] 26.05.09 06:37
Odgovori   +    0
Edina možna in dobra poteza.Naj vrnejo,kar so dobili,ne pa,da se gre v stečaj in se odpiše.Takšnih odpisov je že toliko,da bi lahko res postali insolventni.Ni pa dvoma,da tudi ustvarjajo prihodek,ki je pogoj za podaljšanje in od katerega je odvisno veliko zaposlenih.Torej nas le ne bodo kupili Hrvati.
anon-18671 sporočil: 197
[#506046] 26.05.09 06:43
Odgovori   +    0
Končno so prišli s ta pravo barvo na dan. Že vseskozi se je vedelo iz katerih strank prihajajo tajkuni. Mislim, da je podpora tajkunom, da ne rečem "uzmovičem", nacionalna stramota in bi bilo treba marsikoga zapreti, ne pa da jih podpirajo.
Bravo stranki ZARES (zares podiprate tajkune) in SD. Zmaga je res naša.
Smrt fašizmu, svoboda narodu!!!
anon-199692 sporočil: 4
[#506052] 26.05.09 07:17
Odgovori   +    0
ZARES LOPOVI in PIKA!
anon-199309 sporočil: 399
[#506059] 26.05.09 07:38
Odgovori   +    0
Problem je v tem, da dokler se večina državljanov ne zaveda kako grdo nam lažejo in nas kradejo, da se ne bo spremenilo čisto nič.

Večina ljudi še vedno gleda svoje španske nanizanke in ostale neumnosti, ker iz naše države počasi izginja koncept razmišljanja in osebne odgovoronosti za lastno življenje.

Tukaj smo tisti, ki nam za vse to ni vseeno, a še nas SO oziroma SMO SE razdelili na dva pola - Janševi in tadrugi, namesto, da bi se vsi skupaj združili v enem polu in to je, da smo vsi SLOVENCI in da je od nas sedaj odvisno kako bo v Sloveniji čez 40 let.

Razen, če se nameravamo vsi izseliti nekam v tujino, nas mora še kako skrbeti za to kaj nas čaka. Jaz sem za svojo penzijo čez 30 let že poskrbel in je tudi več ne pričakujem od države, kaj pa vi?

Bomo končno postali eno in nehali s tem komu pripadamo, kateremu politiku in stranki, ker pripadamo naši lepi deželi Sloveniji in samo njej in nam samim, njenim državljanom!
anon-104023 sporočil: 771
[#506066] 26.05.09 07:49
Odgovori   +    0
ZARES, že samo ime stranke pove, da mislijo resno.Kako bi pa izgledalo, če bi se imenovali NIZARES? So pa pokazali, da zares obvladujejo sceno.
lukamiha sporočil: 673
[#506074] 26.05.09 07:59
Odgovori   +    0
Ta Zares so pa res največje pavlihe. Same laži, sprenavedanja, demagogije, korupcija , prelomljene obljube so zbrane v tej stranki. Me prav čudi, da ljudje temu sploh še nasedajo. Pa še skoraj vsi tajkuni so njihovi.
anon-102514 sporočil: 6.114
[#506081] 26.05.09 08:08 · odgovor na: anon-199309 (#506059)
Odgovori   +    2

Cicko007 je napisal(a):
Problem je v tem, da dokler se večina državljanov ne zaveda kako grdo nam lažejo in nas kradejo, da se ne bo spremenilo čisto nič. Večina ljudi še vedno gleda svoje španske nanizanke in ostale neumnosti, ker iz naše države počasi izginja koncept razmišljanja in osebne odgovoronosti za lastno življenje. Tukaj smo tisti, ki nam za vse to ni vseeno, a še nas SO oziroma SMO SE razdelili na dva pola - Janševi in tadrugi, namesto, da bi se vsi skupaj združili v enem polu in to je, da smo vsi SLOVENCI in da je od nas sedaj odvisno kako bo v Sloveniji čez 40 let. Razen, če se nameravamo vsi izseliti nekam v tujino, nas mora še kako skrbeti za to kaj nas čaka. Jaz sem za svojo penzijo čez 30 let že poskrbel in je tudi več ne pričakujem od države, kaj pa vi? Bomo končno postali eno in nehali s tem komu pripadamo, kateremu politiku in stranki, ker pripadamo naši lepi deželi Sloveniji in samo njej in nam samim, njenim državljanom!
 
Jest ne pripadam nikomur!
P: Enfrice:"Pravemu liberalcu se jebe za druge."
anon-163159 sporočil: 434
[#506084] 26.05.09 08:09
Odgovori   +    2
Vsak tajkun je boljši, kot državni nadzorniki iz KAD in SOD, ki so do danes uničili trikrat več tovarn in pokradli njihovo premoženje, delavstvo pa poslali na ulice, kot pa lahko vsi tajkuni skupaj polastninijo v naslednjih petdeset letih. Hoteli smo, da ima vse svojo lastnino, pa naj jo ima. Sedaj bi vsi radi negirali lasten pohlep, ko ste glasovali za parlamentarno demokracijo in kapitalizem in se ukvarjate tukaj z nepomembnimi vprašanji ali bodo ali ne bodo "tajkuni" odplačali posojila. To bo pokazal čas. Če ne bodo, bodo pač njihove firme pobrale banke. Kdaj se boste začeli ukvarjati z resnimi problemi, odprli arhive KAD in SOD in za primer obesili enega akterjev na Trgu Republike na drogu s podplati na gor?? Mediji vas vodijo žejne preko vode in ukvarjate se s popolnoma nepomembnimi stvarmi. Logično, da je vlada proti "tajkunom", ker njihovih podjetij ne morejo razprodati in zgraditi nekaj, kar bo polnilo direktno njihove žepe na kratki rok, dolgi rok jim ni v interesu, ker se vlade prehitro menjajo. Igrajo igro turbo političnih kapitalistov. Niso kapitalisti-industrijalci ali kapitalisti-zemljiški posestniki. To je nova generacija kapitalistov-politikov, kateri pridejo, pokradejo in gredo, za bodočnost prihodnjih rodov pa jim je malo mar. Večina jih je tako neplodnih, impotentnih in ne bodo imeli potomstva. Nakradeno puščajo v tujini, v igralnicah in turističnih destinacijah, kjer spiješ pri večerji buteljko vina od 250 evrov na gor..
anon-6533 sporočil: 5.777
[#506092] 26.05.09 08:16 · odgovor na: anon-199309 (#506059)
Odgovori   +    0

Cicko007 je napisal(a):
Problem je v tem, da dokler se večina državljanov ne zaveda kako grdo nam lažejo in nas kradejo, da se ne bo spremenilo čisto nič. Večina ljudi še vedno gleda svoje španske nanizanke in ostale neumnosti, ker iz naše države počasi izginja koncept razmišljanja in osebne odgovoronosti za lastno življenje. Tukaj smo tisti, ki nam za vse to ni vseeno, a še nas SO oziroma SMO SE razdelili na dva pola - Janševi in tadrugi, namesto, da bi se vsi skupaj združili v enem polu in to je, da smo vsi SLOVENCI in da je od nas sedaj odvisno kako bo v Sloveniji čez 40 let. Razen, če se nameravamo vsi izseliti nekam v tujino, nas mora še kako skrbeti za to kaj nas čaka. Jaz sem za svojo penzijo čez 30 let že poskrbel in je tudi več ne pričakujem od države, kaj pa vi? Bomo končno postali eno in nehali s tem komu pripadamo, kateremu politiku in stranki, ker pripadamo naši lepi deželi Sloveniji in samo njej in nam samim, njenim državljanom!
 Ko ugotoviš, da je lepo domala povsod, te boli k. za procesije na triglav in boli k. da pripadaš tej lepi deželi, in boli k. za drenjanje na obhodih bleda in boli k. za proslave dražgoške bitke ter boli k. za bebaste analize na 24ur, ter boli k. za mencingerja in njemu podobne. Tako kot včasih tu le vegetiraš. Ali pa se odločiš, da boš postal neumen. In ti bo krasno.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#506093] 26.05.09 08:17 · odgovor na: anon-199309 (#506059)
Odgovori   +    5

Cicko007 je napisal(a):
Problem je v tem, da dokler se večina državljanov ne zaveda kako grdo nam lažejo in nas kradejo, da se ne bo spremenilo čisto nič. Večina ljudi še vedno gleda svoje španske nanizanke in ostale neumnosti, ker iz naše države počasi izginja koncept razmišljanja in osebne odgovoronosti za lastno življenje. Tukaj smo tisti, ki nam za vse to ni vseeno, a še nas SO oziroma SMO SE razdelili na dva pola - Janševi in tadrugi, namesto, da bi se vsi skupaj združili v enem polu in to je, da smo vsi SLOVENCI in da je od nas sedaj odvisno kako bo v Sloveniji čez 40 let. Razen, če se nameravamo vsi izseliti nekam v tujino, nas mora še kako skrbeti za to kaj nas čaka. Jaz sem za svojo penzijo čez 30 let že poskrbel in je tudi več ne pričakujem od države, kaj pa vi? Bomo končno postali eno in nehali s tem komu pripadamo, kateremu politiku in stranki, ker pripadamo naši lepi deželi Sloveniji in samo njej in nam samim, njenim državljanom!
 Moja kolegica mi je te dneve razlagala, da je hodila na fizioterapijo, kjer ji je fizioterapevtka pojambrala, da odkar je na oblasti KGB, naj bi Kresalkina mama delala cel kažin okoli licenc za fizioterapevte.

Ustanovila naj bi se fizioterapevtska zbornica, ki naj bi podeljevala obnovljive fizioterapevtske licence. Kdor je ne bo pridobil, ne bo mogel opravljati poklica. Licenco in njeno obnovo naj bi se plačalo - zbornici. Za obnavljanje licence je potrebno po vzoru revizorjev hoditi na nekakšne seminarje, ki jih organizira izključno zbornica. (Te seminarji naj bi stali nekaj sto evrov za eno dopoldansko posedanje v predavalnici). Za piko na I, pa se ti seminarji naj ne bi šteli kot izpolnjeni pogoj za obnavljanje licence, če nisi član zbornice in ne plačuješ članarine.

Taista fizioterapevtka je potem pol ure kasneje s svojo kolegico komentirala neko raziskavo javnega mnenja, da katera budala sploh glasuje za Janšo.

Potem pa go figure, kaj je narobe z Butalci.
anon-102514 sporočil: 6.114
[#506099] 26.05.09 08:24 · odgovor na: anon-6533 (#506092)
Odgovori   +    1

pavel je napisal(a):

 Ko ugotoviš, da je lepo domala povsod, te boli k. za procesije na triglav in boli k. da pripadaš tej lepi deželi, in boli k. za drenjanje na obhodih bleda in boli k. za proslave dražgoške bitke ter boli k. za bebaste analize na 24ur, ter boli k. za mencingerja in njemu podobne. Tako kot včasih tu le vegetiraš. Ali pa se odločiš, da boš postal neumen. In ti bo krasno.
Odkar smo v EU in obstaja internet (ter nizkocenovniki) ni nobene potrebe po vegetiranju. Skratka, ne jebeš niti pet posto večinske golazni. Je pa tako, povsod po svetu so različne kaste ljudi (razredi). Mi imamo smolo, da nas že od 1945-tega leta komandirajo lumpenproletarci.
P: Nikol ne bom pozabil, ko sem enkrat intervjujal tvojega prvorojenca. Sem rekel, M. veliko ljudi te ima za prepotentnega važiča. Te ne moti, če se jim boš zameril?
Odgovor: Tud, če se zamerim vsem Slovencem je to samo 2 mio folka. Na svetu je pa več milijard ljudi.
anon-6533 sporočil: 5.777
[#506104] 26.05.09 08:27 · odgovor na: anon-25464 (#506093)
Odgovori   +    0

EdiSce je napisal(a):

 Moja kolegica mi je te dneve razlagala, da je hodila na fizioterapijo, kjer ji je fizioterapevtka pojambrala, da odkar je na oblasti KGB, naj bi Kresalkina mama delala cel kažin okoli licenc za fizioterapevte.

Ustanovila naj bi se fizioterapevtska zbornica, ki naj bi podeljevala obnovljive fizioterapevtske licence. Kdor je ne bo pridobil, ne bo mogel opravljati poklica. Licenco in njeno obnovo naj bi se plačalo - zbornici. Za obnavljanje licence je potrebno po vzoru revizorjev hoditi na nekakšne seminarje, ki jih organizira izključno zbornica. (Te seminarji naj bi stali nekaj sto evrov za eno dopoldansko posedanje v predavalnici). Za piko na I, pa se ti seminarji naj ne bi šteli kot izpolnjeni pogoj za obnavljanje licence, če nisi član zbornice in ne plačuješ članarine.

Taista fizioterapevtka je potem pol ure kasneje s svojo kolegico komentirala neko raziskavo javnega mnenja, da katera budala sploh glasuje za Janšo.

Potem pa go figure, kaj je narobe z Butalci.
 Seveda, zbornice in licence nazaj v slovenski raj. za vse. Tudi doldajanje. Ko boš v baru tik pred tem, da se greš dobro dol dat, bo dama izrekla tisti zadnji "kaj pa licenca, dragi moj?"  Pa, a me ni priporočila tvoja dobra prijateljica?
Nak maestro, licenca je pri nas merilo znanja in obvladovanja.
Trg ni za butale. Za butale so diplome in nalepke. 
prixi sporočil: 285
[#506112] 26.05.09 08:34
Odgovori   +    0
Ne vem zakaj bi nekdo pokleknil pred tistim, kar je sam ustvaril.LDS je v svojih 12 letih vladavine ustvarili pogoje, vkaterih je slovenska tranzicija postala največji rop naroda, po brutalnosti enak srednjeveški grabežljivosti cerkve. In naenkrat glavni akterji tega dogodka s pomočjo skorumpiranih novinarčkov vzklijejo kot popolni nedolžni politični novinci na slovenskem političnem nebu, polni poštenja in maltene stalinističnega populizma v boju za delavske pravice in borbi proti tajkunom. Slovenčki smo res ovce, stalno nas strižejo, pa vedno znova se postavimo v vrsto za novo guljenje...., Za bruhat.
anon-6533 sporočil: 5.777
[#506113] 26.05.09 08:35 · odgovor na: anon-102514 (#506099)
Odgovori   +    2

schcuka je napisal(a):

Odkar smo v EU in obstaja internet (ter nizkocenovniki) ni nobene potrebe po vegetiranju. Skratka, ne jebeš niti pet posto večinske golazni. Je pa tako, povsod po svetu so različne kaste ljudi (razredi). Mi imamo smolo, da nas že od 1945-tega leta komandirajo lumpenproletarci.
P: Nikol ne bom pozabil, ko sem enkrat intervjujal tvojega prvorojenca. Sem rekel, M. veliko ljudi te ima za prepotentnega važiča. Te ne moti, če se jim boš zameril?
Odgovor: Tud, če se zamerim vsem Slovencem je to samo 2 mio folka. Na svetu je pa več milijard ljudi.
 Care, naj bo tudi tvojemu svet na dlani. BTW. Zameriš se tako vedno le zakomleksancem. Genetsko pohabljenim ritoliznikom in iskalcem rent ter načinov, kako nekoga pod mizo nategniti. če ta narod podpira cviklizme in si z njimi vsak dan maže oči, potem je jasno, da je genetka struktura iznakažena. kaj ne bi bila. Vedno ista hrana v koritu.
anon-114639 sporočil: 3
[#506115] 26.05.09 08:38
Odgovori   +    0
psi lajajo,karavana gre dalje,pa če tudi je lažnivi ZARES zraven
anon-44718 sporočil: 2.730
[#506135] 26.05.09 08:56
Odgovori   +    1
Vsak dodaten evro vložen s strani države, ki bo omogočil preživeti "tajkunskim" podjetjem, bi morali takoj, že vnaprej formalizirati kot državni lastniški delež.

Če pa bi ta delež država na vsak način rada komu podarila, naj ponovijo zgodbo s certifikati, da bomo imeli vsaj občutek dober, čeprav nas bodo spet gulili.
anon-184784 sporočil: 1.151
[#506139] 26.05.09 08:58
Odgovori   +    0
Tisti, ki so nasedli predvolilnim obljubam KGB-ja naj se cvrejo na tem ognju. I feel good.
anon-124940 sporočil: 7
[#506143] 26.05.09 09:00
Odgovori   +    0
banda..... drugega tako ne moreš reči ... obljubljajo eno deljajo drugo , volilci pa še tem verjamejo , pokvarjenci .... državo bodo spravili v zelo zelo neugoden položaj , verjetno na rob bankrota!!.

Strani: 1 2 3 4