Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Vladna impotenca v času recesije

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (13)

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531
[#396749] 29.12.08 00:24 · odgovor na: (#396747)
Odgovori   +    0

gsavli je napisal(a):
Najbolj bodo prizadeta tista podjetja, katerih prodaja je vezana na izvoz trajnih in investicijskih dobrin (denimo Gorenje [GRVG 10,95 -1,53%], Revoz , Adria Mobil ) ali pa dobavljajo vmesne dobrine za proizvodnjo takšnih dobrin.

Edina podjetja, ki ne bodo prizadeta, bodo gradbene in nepremičninske firme :) OK, ok sem zloben, ampak odkar je bluzil o cenah nepremičnin v Lj in to natančno, ekonomsko tudi utemeljil, je bolj tko tko stručko zame.
Napovedovati ekonomska gibanja brez temelja ekonomije, delnice države, je isto kot vedeževanje iz kave. 
anon-87530 sporočil: 556
[#397131] 29.12.08 15:01 · odgovor na: (#396747)
Odgovori   +    0

gsavli je napisal(a):
Najbolj bodo prizadeta tista podjetja, katerih prodaja je vezana na izvoz trajnih in investicijskih dobrin (denimo Gorenje [GRVG 10,95 -1,53%], Revoz , Adria Mobil ) ali pa dobavljajo vmesne dobrine za proizvodnjo takšnih dobrin.

Edina podjetja, ki ne bodo prizadeta, bodo gradbene in nepremičninske firme :) OK, ok sem zloben, ampak odkar je bluzil o cenah nepremičnin v Lj in to natančno, ekonomsko tudi utemeljil, je bolj tko tko stručko zame.

Tisti clanek je bil res "bolj tko tko" :-), milo receno, je pa treba priznati, da je tale par svetlobnih let stran.
anon-180418 sporočil: 301
[#397270] 29.12.08 17:39 · odgovor na: (#396747)
Odgovori   +    0

gsavli je napisal(a):
Najbolj bodo prizadeta tista podjetja, katerih prodaja je vezana na izvoz trajnih in investicijskih dobrin (denimo Gorenje [GRVG 10,95 -1,53%], Revoz , Adria Mobil ) ali pa dobavljajo vmesne dobrine za proizvodnjo takšnih dobrin.

Edina podjetja, ki ne bodo prizadeta, bodo gradbene in nepremičninske firme :) OK, ok sem zloben, ampak odkar je bluzil o cenah nepremičnin v Lj in to natančno, ekonomsko tudi utemeljil, je bolj tko tko stručko zame.
 
Tko tko stručko??? Ti pa si prizanesljiv, gsavli.. Vse kar pogosto pove o prihodnosti g. Polanec je zaenkrat b.z..
Je pa lep. Gledljiv. Za na TV.
Je kot kakšen novinar, ki svetuje v revijah o opremljanju stanovanj.... "Bodite pozorni, ne pretiravajte, pohištvo naj bo ravno prav uporabno in pravilno oblikovano ipd." ali pa kot slaba vedeževalka... NIČ ni povedal...Škoda let, ki mu jih je družba plačala za študij...še bolj žalostno da predava na faksu in krade uporaben čas dokaj (upam!) inteligentnim mladim ljudem.

Sem že pošteno sita raznih ekonomistov "stručkotov", ko pa pogledaš v čem se skriva pravzaprav ta " strokovnost" ugotoviš da nimajo česa povedat in se ves čas obnašajo kot kustosi v muzejih... Njihova "strokovnost" se nanaša na navajanje raznih podatkov. Idej, svojih, svežih idej v zvezi s tem, kar so nekje prebrali pa v resnici ne premorejo. V bistvu vsi podatki očitno ne služijo ničemur. Žalostno, a resnično.  

Strani: 1