Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Burleska na Trgu republike

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (1)

Strani: 1 2 3 4

kzupanc sporočil: 10.523
[#479698] 17.04.09 08:32
Odgovori   +    0
Ne verjamem več, da živim v isti državi kot še lansko leto. Slovenija danes je izjemno uspela burleska.
anon-176921 sporočil: 161
[#479701] 17.04.09 08:37
Odgovori   +    0
Veselinovič že dela nezakonito, samo je zakon tako napisan, da sankcji za to ni. To je neprava pravna norma (to učijo že v prvem letniku prava) in je popolnoma neuporabna.
Meni se zdi, da je vse skupaj ena burleska, da prenašajo okoli narod. Pahor je kao zgrožen, Križanič je zgrožen (ta je še nesposoben, kot vsi na EIPF), Veselinovič ne pospisuje, kredite pa vseen reprogramirajo. Na koncu se nobenemu ne bo zgodilo nič, ljudlje pa bodo na to ščitenje interesov lopovov pozabil.
anon-61961 sporočil: 1
[#479708] 17.04.09 08:44 · odgovor na: anon-197765 (#479497)
Odgovori   +    0
dobro si povedal
anon-164633 sporočil: 2.356
[#479709] 17.04.09 08:44
Odgovori   +    0
Ta vlada je dejansko skupek lumpov, barabonov, lenuhov in kvazi profesorskih nakladačev. Navadna banda skorumpirana do skrajnosti. Če ima Pahor kanček vesti in zdrave pameti naj odstopi in omogoči razpis predčasnih volitev, se pa bojim, da bo ta ladja norcev vztrajala do konca.
kzupanc sporočil: 10.523
[#479719] 17.04.09 08:47 · odgovor na: anon-1670 (#479595)
Odgovori   +    0

Maj je napisal(a):
Bogi Pahor. Sedaj mi je jasno zakaj ni bil prav nič vesel svoje zmage ne volitvah, saj je očitno dobro vedel koliko je na vseh možnih mestih janševe in ldsovske zalege ter kako zelo težko jo bo spucati.
 
:)
Težko je slepemu verniku, ko se pokaže, da je bila vsa vera utemeljena na prividu.
Tako krasno se počutim, ker nsiem bil nikoli vernik nikogar in sem vedno kritiziral tisto, kar se mi ni zdelo prav. Spomnim se, kako sem večkrat kritiziral ministre prejšnje vlade in Janšo. Proti koncu mandata je vendarle vlada delala vse bolje, upam pa, da te vlade ne bomo pustili 4 leta, da se uči. Ker izgleda popolnoma nekompetentna in (izjemno resno mišljeno) bolj smešne burleske o vladi si ne bi mogli izmisliti niti najboljši filmski scenaristi. Lahko VAS je sram vse, ki ste volili KGB+Desus. Zakopljite se, kolikor globoko gre, da nihče ne vidi vaše ponižanosti.
anon-161250 sporočil: 1.473
[#479742] 17.04.09 09:06
Odgovori   +    0
jaz bi rekel samo, da je res farsa, kaj se ga gredo okoli kupov potiskanega papirja in digitalnih številk.....v enem blogu, ki sem ga napisal sem poizkušal razložiti, kako globalni finančni sistem deluje :) pozor, branje samo za resne ekonomiste :)))))) ali pač?

ambasador21.wordpres...ni-sistem/
anon-102514 sporočil: 6.114
[#479743] 17.04.09 09:06 · odgovor na: kzupanc (#479719)
Odgovori   +    0

kzupanc je napisal(a):

 
:)
Težko je slepemu verniku, ko se pokaže, da je bila vsa vera utemeljena na prividu.
Tako krasno se počutim, ker nsiem bil nikoli vernik nikogar in sem vedno kritiziral tisto, kar se mi ni zdelo prav. Spomnim se, kako sem večkrat kritiziral ministre prejšnje vlade in Janšo. Proti koncu mandata je vendarle vlada delala vse bolje, upam pa, da te vlade ne bomo pustili 4 leta, da se uči. Ker izgleda popolnoma nekompetentna in (izjemno resno mišljeno) bolj smešne burleske o vladi si ne bi mogli izmisliti niti najboljši filmski scenaristi. Lahko VAS je sram vse, ki ste volili KGB+Desus. Zakopljite se, kolikor globoko gre, da nihče ne vidi vaše ponižanosti.
 Poznam jih kar nekaj. Zelo se jezijo nad današnjim dogajanjem: da je toliko ljudi na hrani pri RK in Karitasu, Janševi tajkuni pa si delijo milijonske nagrade. Jebiga, takle mamo...
flika sporočil: 256
[#479759] 17.04.09 09:13
Odgovori   +    0
Hrvaška televizija je včeraj poročala o hudi finančni krizi pri nas.
anon-50958 sporočil: 1.963
[#479766] 17.04.09 09:16
Odgovori   +    0
Predvčerajšnjim najboljši bankir, dan zatem mora iti....
anon-21219 sporočil: 1.230
[#479768] 17.04.09 09:17 · odgovor na: anon-55213 (#479628)
Odgovori   +    0

6256 je napisal(a):
Ali smo Slovenci res tako umskoprizadet narod, da si nas lahko privoščijo na tako burlesken način?!

Slovenci? http://forum.finance...399#476399< /a>

Težko najdeš boljšo karakterizacijo.
anon-44984 sporočil: 607
[#479815] 17.04.09 09:50
Odgovori   +    0
Mogoce je sala za Ropa za nas bi bila to samo korist.
Rop je eden najsposobnejsih,mogoce je premalo glasen ali pa se ne zna smejati kot je bil primer Gasparija.
Mi imamo pac cudne kriterije.
najobj sporočil: 32.056
[#479816] 17.04.09 09:50 · odgovor na: anon-21219 (#479768)
Odgovori   +    0

soc je napisal(a):


Slovenci? http://forum.finance...399#476399< /a>

Težko najdeš boljšo karakterizacijo.
 
... nekaj za cenjenega "pesnika" ... khmm, če on sam sploh ve, kaj je želel povedati ...


Prepis iz Svetega pisma (5 Mz 5,1-22)

»Jaz sem GOSPOD, tvoj Bog, ki sem te izpeljal iz egiptovske dežele, iz hiše sužnosti. Ne imej drugih bogov poleg mene! Ne delaj si rezane podobe, ničesar, kar bi imelo obliko tega, kar je zgoraj na nebu, spodaj na zemlji ali v vodah pod zemljo! Ne priklanjaj se jim in jim ne služi, kajti jaz, GOSPOD, tvoj Bog, sem ljubosumen Bog, ki obiskujem krivdo očetov na sinovih in na tretjih in na četrtih, tistih, ki me sovražijo, toda izkazujem dobroto tisočem, tistim, ki me ljubijo in izpolnjujejo moje zapovedi.

Ne izgovarjaj po nemarnem imena GOSPODA, svojega Boga! Kajti GOSPOD ne bo pustil brez kazni tistega, ki po nemarnem izgovarja njegovo ime.

Pazi na sobotni dan in ga posvečuj, kakor je zapovedal GOSPOD, tvoj Bog! Šest dni delaj in opravljaj vsa svoja dela, sedmi dan pa je sobota za GOSPODA, tvojega Boga: ne opravljaj nobenega dela, ne ti ne tvoj sin ne hči ne hlapec ne dekla ne tvoj vol ne osel ne katero tvoje živinče ne tujec, ki biva znotraj tvojih vrat, da si odpočijeta tvoj hlapec in tvoja dekla kakor ti. Spominjaj se, da si bil suženj v egiptovski deželi in te je GOSPOD, tvoj Bog, od tam izpeljal z močno roko in z iztegnjenim laktom! Zato ti je GOSPOD, tvoj Bog, zapovedal obhajati sobotni dan.

Spoštuj očeta in mater, kakor ti je zapovedal GOSPOD, tvoj Bog, da se podaljšajo tvoji dnevi in da ti bo dobro na zemlji, ki ti jo daje GOSPOD, tvoj Bog!

Ne ubijaj!

Ne prešuštvuj!

Ne kradi!

Ne pričaj po krivem proti svojemu bližnjemu!

Ne žêli žene svojega bližnjega!

Ne bodi pohlepen po hiši svojega bližnjega, po njegovem polju, hlapcu, dekli, volu, oslu ali čemer koli, kar pripada tvojemu bližnjemu.«


... aja ... pa še vir, kot se spodobi ... če slučajno kdo dvomi v verodostojnost citiranega ...

http://sl.wikipedia....h_zapovedi< /a>
anon-21219 sporočil: 1.230
[#479821] 17.04.09 09:55 · odgovor na: najobj (#479816)
Odgovori   +    0
Sorry, sam ne razumem povezave ovac, Boga in zapovedi. Misliš, da jo bo shaman?
kzupanc sporočil: 10.523
[#479839] 17.04.09 10:03 · odgovor na: anon-44984 (#479815)
Odgovori   +    0

charly777 je napisal(a):
Mogoce je sala za Ropa za nas bi bila to samo korist. Rop je eden najsposobnejsih,mogoce je premalo glasen ali pa se ne zna smejati kot je bil primer Gasparija. Mi imamo pac cudne kriterije.
 
Rop je prav gotovo bolj sposoben od večine obstoječih ministrov, je pa politično skrajen, odkar je prišel izpod Drnovškove sence.
anon-48972 sporočil: 1.443
[#479841] 17.04.09 10:04
Odgovori   +    0
Res je težko nabrati tak šopek veleumov,kot so ti, ki sedaj vladajo ali rovarijo po Sloveniji! Kar poglejmo : maneken je predsednik vlade,finančni minister je tudi profesor za uničevanje novih generacij,pravni strokovnjaki kot R.Pirnat,J.Jerovšek in Jambrek merijo pravico in ne nazadnje,iz zaledja vneto sodelujejo Grimsi,Janše,Časarji,Bavčarji,Peterleti in Ljudmile ter podobna zalega!
Ni nam rešitve!!?
najobj sporočil: 32.056
[#479859] 17.04.09 10:10 · odgovor na: anon-21219 (#479821)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 17.04.2009 10:27

soc je napisal(a):
Sorry, sam ne razumem povezave ovac, Boga in zapovedi. Misliš, da jo bo shaman?
 
... če razmišlja podobno hudomušno kot jaz ... no, ja ... z nekaj nujnimi izjemami ... v kar pa po najini dosedanji konverzaciji tukaj sploh več ne dvomim ... mislim, da jo bo ...
anon-169620 sporočil: 997
[#479886] 17.04.09 10:26
Odgovori   +    0
Naše politike bi brez vsake škode izvozili. Samo popraševanja po njih ni. Morda bi jih z veseljem sprejeli na Kubi ali pa v S.Koreji. Človek se sprašuje, če so vsi ti obiskovali šolo s posebnimi potrebami. Naj se že speljejo, da ne bo še več škode kot so jo že naredili.
anon-159528 sporočil: 4.450
[#479896] 17.04.09 10:34 · odgovor na: anon-151429 (#479668)
Odgovori   +    0

RAFAELUS je napisal(a):
Barabe na kvadrat. Rabim za zamenjavo strehe 15.000,00 evrov in že cel teden letam po bankah, ker plača 700 evrov ne zadostuje.Študiram, da bi kot varščino zastavil sosedovo vilo. barabe na četrto.
Zastavi "dobro ime", zagotovo ti bo uspelo

[/sarkazem]
purinoli sporočil: 8.690
[#479907] 17.04.09 10:46 · odgovor na: najobj (#479859)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: purinoli 17.04.2009 10:57

najobj je napisal(a):

 
... če razmišlja podobno hudomušno kot jaz ... no, ja ... z nekaj nujnimi izjemami ... v kar pa po najini dosedanji konverzaciji tukaj sploh več ne dvomim ... mislim, da jo bo ...
 
Cотруднl 0;к трех точек,

Oni tvoj post, kjer navajaš domnevnih 10 božjastnih zapovedi, je kot hiša brez temeljev. Ruševina prej, kot v eni generaciji. Stvar gre takole ( mi je pripovedoval nek bivši astronavt v Philadelphiji, ki se je osebno pogovarjal z bogecom tam zgoraj nad luftom) :

Mojzesu je bilo pod nujno naročeno, naj naredi hitri tečaj alpinizma in se takoj zatem odpravi na goro Sinaj. Tam so mu ET astronavti predali klinopis 20 zapovedi z navodili za uporabo večje od dveh glav. XX punce niso šmirglali, razen za neke prostočasno-zabavne psihološko-genetske igrice v svojih šotorih. Mojster Mojzes si je naložil onih 20 zapovedi na težkem kamnu, rinil v dolino in na sredi obupal od utrujenosti. Rekel si je : klinc klanc Stane Dolanc, men se ne da, pretežko.

Meni vse, tebi nič oni tip trešči kamen na tla, da se prepolovi. S prvo polovico jo primaha v dolino in danes še cel kup begavčkov verjame, da je bilo zapovedi samo 10. Tisti, ki imamo dostop do originala, vemo, da je prvih 10 čisti plagijat od prejšnjih civilizacij, ostalih 10 pa ljubosumno čuvamo in jih zaupamo samo tajnemu društvu GEM. In še to samo kot trampo za ustrezen volumen refoška.

Tak nam GEM pomahaj. Lep pozdrav, Purinoli
anon-105119 sporočil: 3.426
[#479908] 17.04.09 10:46
Odgovori   +    0
Šrot in Pahor
pivo in cvetje,
ali cvetje v pivu,
istrabenz, Bavčar in Janša,
vse levo-desna kleptokratska kamarilja,
ki se ji je čas že zdavnaj iztekel na smetišče zgodovine.
anon-168823 sporočil: 2.661
[#479933] 17.04.09 10:57 · odgovor na: flika (#479759)
Odgovori   +    0
Morda Hrvatje vedo, kaj več kot mi???
anon-16011 sporočil: 1.500
[#479947] 17.04.09 11:07
Odgovori   +    0
res je težko gasiti gorečo hišo in
pri tem nezmočiti pohištva...
anon-115852 sporočil: 3.610
[#479958] 17.04.09 11:14
Odgovori   +    0
Veselinović je slepomišil zato, ker je prejel nagrado "NAJBOLJŠEGA FINANČNIKA" in je mislil, da bo ta dogodek zasenčil podpis reprogramiranja tajkunskih kreditov.

Več kot na mestu je vprašanje ALI JE VESELINOVIĆ ŠE LAHKO DIREKTOR NLB??
sporočil: 110
[#479959] 17.04.09 11:14
Odgovori   +    0
Vse skupaj je samo dokaz, da ni važna barva politike - le oblast si lahko krojiš z velikimi, pa je. Klinc gleda male, pa čeprav največ (naj več)prispevajo v ta ljubi proračun, ki mu ga dobesedno kradejo. Pa penzijske blagajne in zdravstvene blagajne, pa še kake blagajne brez dna, ki so slovenska dodana vrednost, s tem kar jemljejo - le dajejo skoraj nič več... Ubogi narod - tebe pa strašijo, da boš ostal brez dela za usranih 400 - 500 evrov.A ni že dovolj tega zastraševanja - bi bil čas, da pokažemo zobe...
anon-155496 sporočil: 1.801
[#479972] 17.04.09 11:21
Odgovori   +    0
Danes sem prikinil račun na NLB in grem drugam. Nagrade, Šrot, provizije,... Ta banka mora propast.
najobj sporočil: 32.056
[#479974] 17.04.09 11:22 · odgovor na: purinoli (#479907)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):

 
Cотруднl 0;к трех точек,

Oni tvoj post, kjer navajaš domnevnih 10 božjastnih zapovedi, je kot hiša brez temeljev. Ruševina prej, kot v eni generaciji. Stvar gre takole ( mi je pripovedoval nek bivši astronavt v Philadelphiji, ki se je osebno pogovarjal z bogecom tam zgoraj nad luftom) :

Mojzesu je bilo pod nujno naročeno, naj naredi hitri tečaj alpinizma in se takoj zatem odpravi na goro Sinaj. Tam so mu ET astronavti predali klinopis 20 zapovedi z navodili za uporabo večje od dveh glav. XX punce niso šmirglali, razen za neke prostočasno-zabavne psihološko-genetske igrice v svojih šotorih. Mojster Mojzes si je naložil onih 20 zapovedi na težkem kamnu, rinil v dolino in na sredi obupal od utrujenosti. Rekel si je : klinc klanc Stane Dolanc, men se ne da, pretežko.

Meni vse, tebi nič oni tip trešči kamen na tla, da se prepolovi. S prvo polovico jo primaha v dolino in danes še cel kup begavčkov verjame, da je bilo zapovedi samo 10. Tisti, ki imamo dostop do originala, vemo, da je prvih 10 čisti plagijat od prejšnjih civilizacij, ostalih 10 pa ljubosumno čuvamo in jih zaupamo samo tajnemu društvu GEM. In še to samo kot trampo za ustrezen volumen refoška.

Tak nam GEM pomahaj. Lep pozdrav, Purinoli
 
... hja, sem že nekaj slišal o tem ... ampak za manipuliranje z iztrganimi citati, po čemer sem znan daleč naokoli, pa čisto prav pridejo ... aja ... ob ponudbi iz zadnjega stavka sem pripravljen priznati vse ... pa i više od toga ... kar seveda dovolj pove o moji verodostojnosti ... ampak, psst ... ne govori zdaj tega naokoli ... jaz bi še rad kdaj pa kdaj malo pomanipuliral tudi tukaj, na tem forumu ...
anon-168823 sporočil: 2.661
[#479985] 17.04.09 11:34
Odgovori   +    2
V Sloveniji imamo samo eno elito. Elito iz ozadja. Ta ima tako moč, da lahko zamenja vsako formalno oblast, če le ta poseže v njene interese in privilegije. Res je, da ima ta elita iz ozadja, po navadi manj problemov z levico. Iz preprostega razloga, ker je nekaj članov te elite, hkrati tudi formalno na oblasti. Če bo Pahor, ki ni član te elite iz ozadja, slučajno posegel v njene interese, ga bodo odstavili.

Mehanizmov imajo dovolj (mediji, sindikati, namerno poslabšanje gospodarskega stanja). Rešitelj bo tisti, ki bo uspel uničiti to elito iz ozadja. Janši to ni uspelo. Naivno je mislil, da lahko z njo trguje. Sesuli so ga, ker se je sam zoperstavil(vse afere so mu postavili ravno ti ljudje z nami pa manipulirali s pomočjo medijev) Trenutno vidim samo eno možnost, da se to elito sesuje. Vendar je ta možnost zelo kruta. Ekonomsko in socialno poslabšanje stanja v Sloveniji do te mere, da bo ljudstvu zares prekipelo. Do tega pa je še daleč ...

Verjetno vas zanima, kdo je ta elita iz ozadja. V vladi sedi gospod Golobič. Znana imena so še: Šrot, Jankovič, Kučan, Semulič, Štrukelj, Toš ...
anon-159060 sporočil: 2.115
[#480001] 17.04.09 11:46
Odgovori   +    0
Inflacija »doktorskih disertacij«, faliranih »profesorjev« in nesposobnežev vseh vrst v sedanji vladi. Ko pogledaš njihovo uporabnost ugotoviš, vsaj 10000 ljudi je v Sloveniji, ki bi njihovo delo bolje opravilo. A ne gre, ali nimajo Dr. ali pa nimajo pravih imen in prave pripadnosti raznim združbam za samovšečno občudovanje (vseeno katere barve ali smeri). Spoštovani in nespoštovani komentatorji, vprašanje: Bi leteli z letalom katerega pilotira oseba brez licence in bi to vedeli? Državo pa lahko vodijo nesposobni voditelji, ki so že prave nepremičnine naše družbe. Samo ozrite se okoli sebe, vedno ista imena med politiki, menegerji, nadzorniki in... povsod samo eni in isti kolovratijo okoli, neglede koliko so sposobni in uspešni. Še bolje če to niso, važno je, da so »naši«. Napačno je to, da se učimo na svojih napakah namesto na tujih. Ko ugotovijo, da je nekaj napačno so to že vsaj dvakrat ponovili. Kdaj se bodo volivci iz ovc prelevili v osle? Vsaj več kot enkrat na led ne bi šli! Mišljenje in predlogi, da bodo to ljudje na cesti spremenili je napačno. Tudi njih bodo vodile starodavne nepremičnine (Semoliči, Štruklji) ali njihovi mladiči. He, he.
anon-148528 sporočil: 126
[#480079] 17.04.09 12:43 · odgovor na: anon-1670 (#479595)
Odgovori   +    0
Vprašanje, če je sploh kje še kaj za spucat. Saj so že vse pospravili in nastavili same buhtlje, mislim sedanja vlada.
anon-107825 sporočil: 64
[#480091] 17.04.09 12:52
Odgovori   +    0
Tile tipi sploh ne vedo kaj hočejo. Ali bi radi razstrelili državo na prafaktorje ali pa so oblastniki na ravni otroškega vrtca? Le igrače, ki jih premetavajo in razstavljajo so nekolikanj predrage. Zelene banane dajo v zorilnico, tu pa..........

Strani: 1 2 3 4