Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2658031] 09.06.17 14:40
Odgovori   +    12
bo NLB torej po vsej verjetnosti prodajala druga banka.

Verjetno ste mislili druga VLADA?
anon-369385 sporočil: 34
[#2658032] 09.06.17 14:41
Odgovori   +    4
"Ob tem spomnimo, da bodo prihodnje leto parlamentarne volitve in bo NLB torej po vsej verjetnosti prodajala druga banka."

Verjetno ste mislili vlada?
FIN-527377 sporočil: 1.005
[#2658033] 09.06.17 14:52
Odgovori   +    26
Kakšna farsa, tole. Vsakomur z vsaj poprečnimi možgani, ki tule nima čisto osebnega materialnega interesa, je ves čas jasno, da Cerarjeva prehodna vlada nikoli ne bo prodala NLB, bankomata svojih dejanskih lutkarjev. Najbolj zabavna je bila zadnja faza pred uradnim prenosom v obdodbje naslednje vlade - odlični Q1 rezultati... Ob sproščanju rezervacij, zamrznitvi uvrščanja dodatnih dolgov med kritične, dviganju cen storitev. Pri takih indeksih tekočega poslovanja za tako nizko ceno prodajati največji nacionalni interes, celo samo četrtino le-tega? Saj nismo nori, kaj ne, Cerarče?

Ti pride nekdo kontrolirat poslovanje na osnovi celotne doslej znane resnice o NLB, ne pa tako kot nekoč naivni Belgijci. Groza, saj v poldrugem letu lahko pokrademo še lepe novce. Zato - čim kasneje, so rekli lutkarji. Saj veš, Miro, da se ne boš umazal, ne gre, če hočeš v Bruselj ali diplomacijo.

Ali smo Slovenci večinsko res taki debili, da ne razumemo pomena NLB za rdečo aristokracijo in za njihovo primarno akumulacijo kapitala po Marxu? Domnevam, da je odgovor klavrno jasen in da se bo videl drugo leto na volitvah. Če bo ovčjistan spet zmagal, in zelo možno je, da bo, se bo privatizacija NLB začela 2021. Do takrat mora biti pokradeno vse, kar ni z žeblji pritrjeno.
sopranos sporočil: 11.404
[#2658042] 09.06.17 17:03
Odgovori   +    18
Jaz bi še kakšen članek na temo neprodaje Telekoma napisal.

Danes sem od bob.si dobil ponudbo 5.000 min, 5.000 sms, 15 gb za 8,99€.

Ali pa info da ima HoT samo 4!!!! zaposlene.

In potem v ta kontekst postavimo Telekom Slovenije in njegovo vojsko zaposlenih. Saj preživel bo, imel bo še zaposlene. Samo veliko, veliko manj. Pa tudi vreden bo skoraj nič. Pa imeli smo možnost, da ga prodamo za nekaj milijard!!!

Z NLB bo podobno. Vsi ti "upravljalci tveganj" in podobni bodo odveč. To bo nadomestil računalnik. Klicni center bodo outsourcali. In bo na koncu banka imela nekaj deset zaposlenih. Že sedaj ima NLB čedalje manj komintentov. Počakajte, da enkrat pride resna konkurenca iz tujine.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2658044] 09.06.17 18:09 · odgovor na: sopranos (#2658042)
Odgovori   +    9
SpaceX has detailed ambitious plans to bring fast Internet access to the entire world with a new satellite system that offers greater speeds and lower latency than existing satellite networks.


arstechnica.com/info...bit-speed/

Tik tak....tik tak

Prej ali slej bo nek ponudnik naredil Telekom v hipu irelevanten.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2658045] 09.06.17 18:09 · odgovor na: sopranos (#2658042)
Odgovori   +    3
[sopranos]
Jaz bi še kakšen članek na temo neprodaje Telekoma napisal.

Danes sem od bob.si dobil ponudbo 5.000 min, 5.000 sms, 15 gb za 8,99€.

Ali pa info da ima HoT samo 4!!!! zaposlene.

In potem v ta kontekst postavimo Telekom Slovenije in njegovo vojsko zaposlenih. Saj preživel bo, imel bo še zaposlene. Samo veliko, veliko manj. Pa tudi vreden bo skoraj nič. Pa imeli smo možnost, da ga prodamo za nekaj milijard!!!
O odgovornosti politikov za nekaj milijardno škodo, ki smo jo utrpeli, ker nismo lani prodali Telekoma, že prej ali danes NLB, je že okoli leta 1640 pisal sir Robert Filmer...Nisem še slišal, da bi ljudstvo, ki je s svojimi glasovi izbralo viteze in zastopnike srenj, kdaj poklicalo na odgovornost tiste, ki jih je izvolilo (Robert Filmer »Patriarcha«, Ljubljana, Krtina 2008, str. 70)
anon-67839 sporočil: 648
[#2658056] 09.06.17 20:49
Odgovori   +    9
Četudi se naši politiki ne bodo držali zavez, ki so jih dali, četudi bodo spet blokirali prodajo, se jim ne bo zgodilo čisto nič. Nosili ne bodo nobene odgovornosti, prevzeli ne bodo niti moralne. In če bo zaradi tega s strani EK kaznovana država, bomo kaznovani zgolj mi, davkoplačevalci.
Ja, tako je to, ko v tej državi prav noben za nič ne odgovarja.
vrac sporočil: 11.068
[#2658075] 10.06.17 13:53 · odgovor na: anon-67839 (#2658056)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: vrac 10.06.2017 13:58
[GV-3361]
Četudi se naši politiki ne bodo držali zavez, ki so jih dali, četudi bodo spet blokirali prodajo, se jim ne bo zgodilo čisto nič. Nosili ne bodo nobene odgovornosti, prevzeli ne bodo niti moralne. In če bo zaradi tega s strani EK kaznovana država, bomo kaznovani zgolj mi, davkoplačevalci.
Ja, tako je to, ko v tej državi prav noben za nič ne odgovarja.
Si ti popolnama pri sebi? Zakaj je sploh Bratuškova dajala neke zaveze, če ni bilo s strani EK, razen da so nas nategnili za par milijard preplačane dokapitalizacije, nobene pomoči? Oni niso dali Sloveniji nobenega kapitala, naši veleumi so si sposojali potem po desetkrat dražji OM kot so jo dobli drugi, sedaj bi nam pa še prodajali našo banko? Pa ljudje, imate kaj samospoštovanja, predvsem pa pameti? Kje so jo vam skurili? Meni je sedaj popolnoma jasno, zakaj so Rupnik in domobranci prisegali pred SS krvnikom Rösenerjem samemu Hitlerju. Slovenci, predvsem pa desnica, imamo hlapčevsko naravo. Po domače povedano, smo butli. namesto da brcnemo v jajca prvega birokrata, ki bo pričel groziti, da bo on prodajal NLB, mi iščemo krivce, zakaj se ne uklonimo tem barabinom pokvarjenim. Vam ni zadosti nateg s prodajo NKBM nekim mednarodnim špekulantom?
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2658169] 11.06.17 14:49 · odgovor na: vrac (#2658075)
Odgovori   +    1
KOLIKO DELNIC NLB SI KUPIL IN JIH DRŽIŠ??
vrac sporočil: 11.068
[#2658211] 11.06.17 21:32 · odgovor na: PyotrNovak (#2658169)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]
KOLIKO DELNIC NLB SI KUPIL IN JIH DRŽIŠ??
Seveda nisem kupil nobene, le zakaj bi jih moral?

Strani: 1