Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-182066 sporočil: 11.068
Zadnja sprememba: anon-182066 10.06.2017 13:58
[GV-3361]
Četudi se naši politiki ne bodo držali zavez, ki so jih dali, četudi bodo spet blokirali prodajo, se jim ne bo zgodilo čisto nič. Nosili ne bodo nobene odgovornosti, prevzeli ne bodo niti moralne. In če bo zaradi tega s strani EK kaznovana država, bomo kaznovani zgolj mi, davkoplačevalci.
Ja, tako je to, ko v tej državi prav noben za nič ne odgovarja.
Si ti popolnama pri sebi? Zakaj je sploh Bratuškova dajala neke zaveze, če ni bilo s strani EK, razen da so nas nategnili za par milijard preplačane dokapitalizacije, nobene pomoči? Oni niso dali Sloveniji nobenega kapitala, naši veleumi so si sposojali potem po desetkrat dražji OM kot so jo dobli drugi, sedaj bi nam pa še prodajali našo banko? Pa ljudje, imate kaj samospoštovanja, predvsem pa pameti? Kje so jo vam skurili? Meni je sedaj popolnoma jasno, zakaj so Rupnik in domobranci prisegali pred SS krvnikom Rösenerjem samemu Hitlerju. Slovenci, predvsem pa desnica, imamo hlapčevsko naravo. Po domače povedano, smo butli. namesto da brcnemo v jajca prvega birokrata, ki bo pričel groziti, da bo on prodajal NLB, mi iščemo krivce, zakaj se ne uklonimo tem barabinom pokvarjenim. Vam ni zadosti nateg s prodajo NKBM nekim mednarodnim špekulantom?

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(