Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Mubarakova sinova v Švici z 244 milijoni evrov

Strani: 1

anon-178775 sporočil: 2.193
[#1402731] 17.10.11 19:04
Odgovori   +    6
In koliko ga ima na ledu Janković?
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1402739] 17.10.11 19:07
Odgovori   +    8
Revčka v primerjavi z Brozom...
anon-185670 sporočil: 1.356
[#1402794] 17.10.11 19:53 · odgovor na: anon-105466 (#1402739)
Odgovori   +    1
[bricktop]
Revčka v primerjavi z Brozom...
ja res, skoraj vsaka tovarna v ex YU je še vedno v lasti družine Broz.....na Blejskem otoku pa še vedno gopoduje in uživa radosti pokojnine njegova vdova.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1402796] 17.10.11 19:54 · odgovor na: anon-185670 (#1402794)
Odgovori   +    5
[wood]
> [bricktop]
> Revčka v primerjavi z Brozom...

ja res, skoraj vsaka tovarna v ex YU je še vedno v lasti družine Broz.....na Blejskem otoku pa še vedno gopoduje in uživa radosti pokojnine njegova vdova.
Katera od mnogih?
anon-116591 sporočil: 2.641
[#1402803] 17.10.11 19:58
Odgovori   +    10
Toliko naša dva maturanta pokurita s karticami v letu...
anon-267387 sporočil: 666
[#1402830] 17.10.11 20:12
Odgovori   +    4
Švica je pametna država, njene banke dokapitalizirajo kar bivši diktatorji!
anon-185670 sporočil: 1.356
[#1402833] 17.10.11 20:16 · odgovor na: anon-105466 (#1402796)
Odgovori   +    2
[bricktop]
> [wood]
> > [bricktop]
> > Revčka v primerjavi z Brozom...
>
> ja res, skoraj vsaka tovarna v ex YU je še vedno v lasti družine Broz.....na Blejskem otoku pa še vedno gopoduje in uživa radosti pokojnine njegova vdova.

Katera od mnogih?
a si mu mau fouš, ker jih je ruknu en mal več kot ti ?
anon-198668 sporočil: 2.998
[#1402843] 17.10.11 20:20
Odgovori   +    1
Kdorkoli je pobral tistih 200 mio provizije pri prodaji SIJ, je takšno bogastvo pridobil z enim samim poslom. Mubaraki so delali desetletja, da so to nagrabili.
anon-253732 sporočil: 605
[#1402859] 17.10.11 20:37
Odgovori   +    2
I gospodine Zorane ima dva sina,i jedan isto ima otvorene neke raćune, jeli Kekci?
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1402860] 17.10.11 20:39 · odgovor na: anon-185670 (#1402833)
Odgovori   +    4
[wood]
> [bricktop]
> > [wood]
> > > [bricktop]
> > > Revčka v primerjavi z Brozom...
> >
> > ja res, skoraj vsaka tovarna v ex YU je še vedno v lasti družine Broz.....na Blejskem otoku pa še vedno gopoduje in uživa radosti pokojnine njegova vdova.
>
> Katera od mnogih?

a si mu mau fouš, ker jih je ruknu en mal več kot ti ?
Ne bit smešen, meni gre na jetra to, da so njegovo k.......o plačevali tudi moji starši. V javnosti pa toliko da mu parteigenossen niso narisali svetniški sij in so nas posiljevali s tem v šolah - itak pričakujem, da bojo v naslednjih 10 letih partijci začeli trditi, da je bil Tito v resnici reinkarnacija Jezusa in da so Jezusa ubili domobranci, potem ko so Nemci okupirali Jeruzalem pred 2000 leti.

PS: A si že slišal za Pelagijo Broz? Menda je bila hudo mladoletna...
fcajt sporočil: 4.335
[#1402870] 17.10.11 20:56
Odgovori   +    2
STA, al' pa kakšna druga tiskovna agencija, naj piše o naših "mubarakih" ... bo imela dosti dela ...
dani14 sporočil: 6.657
[#1402873] 17.10.11 20:59
Odgovori   +    2
Vsaka slučajnost z Jankovičem je zgolj naključje, že sedaj ima Jankovič vprašanje koliko premoženja po davčnih oazah in skritih računih, bedaki pred borzo bi ga pa še volili.

Tako kot da bi ovce same prihajale volkovom v gozd, niti loviti jih več ne rabijo, tako zelo so zjebali to državo in tudi civilizacijo na splošno. Kje so sodniki in tožilci, zakaj ne opravljajo svojega dela?
anon-185670 sporočil: 1.356
[#1402926] 17.10.11 21:37 · odgovor na: anon-105466 (#1402860)
Odgovori   +    0
[bricktop]
> [wood]
> > [bricktop]
> > > [wood]
> > > > [bricktop]
> > > > Revčka v primerjavi z Brozom...
> > >
> > > ja res, skoraj vsaka tovarna v ex YU je še vedno v lasti družine Broz.....na Blejskem otoku pa še vedno gopoduje in uživa radosti pokojnine njegova vdova.
> >
> > Katera od mnogih?
>
> a si mu mau fouš, ker jih je ruknu en mal več kot ti ?

Ne bit smešen, meni gre na jetra to, da so njegovo k.......o plačevali tudi moji starši. V javnosti pa toliko da mu parteigenossen niso narisali svetniški sij in so nas posiljevali s tem v šolah - itak pričakujem, da bojo v naslednjih 10 letih partijci začeli trditi, da je bil Tito v resnici reinkarnacija Jezusa in da so Jezusa ubili domobranci, potem ko so Nemci okupirali Jeruzalem pred 2000 leti.

PS: A si že slišal za Pelagijo Broz? Menda je bila hudo mladoletna...
A Pelagija - čuj sine, jest sem se v mladih letih tudi fukal s deklinami, ki so bila njenih let in niso imela prou nič proti sexu....sedaj so to večinoma zrele in zelo zadovoljne dame, meni pa se "tamali" tudi ni posušu zaradi nečistovanja v mladosti.
anon-267207 sporočil: 826
[#1402932] 17.10.11 21:40
Odgovori   +    2
Koliko jih imata Jankovićeva? Kdaj bo njemu sojeno kot Mubaraku?
anon-41298 sporočil: 606
[#1402970] 17.10.11 22:23
Odgovori   +    1
Uf sta pa garala
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1403357] 18.10.11 09:07 · odgovor na: anon-185670 (#1402926)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-105466 18.10.2011 09:14
[wood]
> [bricktop]
> > [wood]
> > > [bricktop]
> > > > [wood]
> > > > > [bricktop]
> > > > > Revčka v primerjavi z Brozom...
> > > >
> > > > ja res, skoraj vsaka tovarna v ex YU je še vedno v lasti družine Broz.....na Blejskem otoku pa še vedno gopoduje in uživa radosti pokojnine njegova vdova.
> > >
> > > Katera od mnogih?
> >
> > a si mu mau fouš, ker jih je ruknu en mal več kot ti ?
>
> Ne bit smešen, meni gre na jetra to, da so njegovo k.......o plačevali tudi moji starši. V javnosti pa toliko da mu parteigenossen niso narisali svetniški sij in so nas posiljevali s tem v šolah - itak pričakujem, da bojo v naslednjih 10 letih partijci začeli trditi, da je bil Tito v resnici reinkarnacija Jezusa in da so Jezusa ubili domobranci, potem ko so Nemci okupirali Jeruzalem pred 2000 leti.
>
> PS: A si že slišal za Pelagijo Broz? Menda je bila hudo mladoletna...

A Pelagija - čuj sine, jest sem se v mladih letih tudi fukal s deklinami, ki so bila njenih let in niso imela prou nič proti sexu....sedaj so to večinoma zrele in zelo

Zanimivo kako hitro nekateri najdete opravičilo za spolno zlorabo mladoletnih oseb (mislim da je bila stara okrog 14 let), samo če so storilci zlorabe pravi. Jelda? Nagnusno!

PS: Pa ne da je bil Jožek mladoleten v ruskem ujetništvu v prvi svetovni vojni? Dejmo malo računat, 1892 rojen, 1917 jo spozna - star 25 let, ona 13 let (Dnevnik). Wikipedija pravi da je bilo vse skupaj leta 1918. Kakorkoli že, a še vztrajaš pri svojem komentarju?
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1403402] 18.10.11 09:24 · odgovor na: anon-185670 (#1402833)
Odgovori   +    2
Še nekaj o tem, kakšen kvalir je bil Tito. Pravi biser, ni čudno da se je slovenska kompartija selekcionirala v to, kar nas tudi zdaj jaha na tako svinjski način:

"Nekaj dni potem, ko je septembra 1938 denunciral svoje partijske tovariše iz Jugoslavije, so agenti NKVD od Josipa Broza zahtevali, naj napiše tudi drugo izjavo. Tokrat izjavo o osebnih lastnostih svojih dveh dotedanjih žena: Pelagije Belousove - Polke in Anne Koenig - Lucije Bauer. O eni in drugi ženi je v tej osebni izjavi dal izrazito negativno oceno. Za svojo prvo ženo Pelagijo Belousovo - Polko je dejal, da je nemoralna oseba, ki da sovraži njunega sina Žarka in ki je, po njegovih besedah, kriva za to, da je Žarko postal propadel otrok in huligan. Polka naj bi svojega sina vtaknila v popravni dom samo zato, da se ga znebi in da ji ni bilo treba skrbeti zanj.

Tito je v svoji oceni Anne Koenig zapisal, da jo je ocenil za politično nerazvito in zelo naivno ter da ji je svetoval, naj se ne bi družila niti imela nikakršnih stikov z nemškimi emigranti. Tito se je tu posipal s pepelom in zase dejal, da je bil vsekakor premalo buden in da bo to velik madež v njegovem partijskem življenju. Menil je, da bi različni "saboterji naše partije" lahko zlorabili ta dejstva proti njemu in da s tem kaže računati."

www.dnevnik.si/tiska...ski/341683

PS: Anna Koenig je skrbela za njegovega sina.
anon-185670 sporočil: 1.356
[#1404270] 18.10.11 17:56 · odgovor na: anon-105466 (#1403357)
Odgovori   +    0
[bricktop]
> [wood]
> > [bricktop]
> > > [wood]
> > > > [bricktop]
> > > > > [wood]
> > > > > > [bricktop]
> > > > > > Revčka v primerjavi z Brozom...
> > > > >
> > > > > ja res, skoraj vsaka tovarna v ex YU je še vedno v lasti družine Broz.....na Blejskem otoku pa še vedno gopoduje in uživa radosti pokojnine njegova vdova.
> > > >
> > > > Katera od mnogih?
> > >
> > > a si mu mau fouš, ker jih je ruknu en mal več kot ti ?
> >
> > Ne bit smešen, meni gre na jetra to, da so njegovo k.......o plačevali tudi moji starši. V javnosti pa toliko da mu parteigenossen niso narisali svetniški sij in so nas posiljevali s tem v šolah - itak pričakujem, da bojo v naslednjih 10 letih partijci začeli trditi, da je bil Tito v resnici reinkarnacija Jezusa in da so Jezusa ubili domobranci, potem ko so Nemci okupirali Jeruzalem pred 2000 leti.
> >
> > PS: A si že slišal za Pelagijo Broz? Menda je bila hudo mladoletna...
>
> A Pelagija - čuj sine, jest sem se v mladih letih tudi fukal s deklinami, ki so bila njenih let in niso imela prou nič proti sexu....sedaj so to večinoma zrele in zelo
zadovoljne dame, meni pa se "tamali" tudi ni posušu zaradi nečistovanja v mladosti.

Zanimivo kako hitro nekateri najdete opravičilo za spolno zlorabo mladoletnih oseb (mislim da je bila stara okrog 14 let), samo če so storilci zlorabe pravi. Jelda? Nagnusno!

PS: Pa ne da je bil Jožek mladoleten v ruskem ujetništvu v prvi svetovni vojni? Dejmo malo računat, 1892 rojen, 1917 jo spozna - star 25 let, ona 13 let (Dnevnik). Wikipedija pravi da je bilo vse skupaj leta 1918. Kakorkoli že, a še vztrajaš pri svojem komentarju?
glej mene je pri 14 napadla sošolka in mi pokazala zakaj ga sploh imam in pri tem neznansko uživala - jetz pa tud. Če sva kej grešila, se bova pač svrla v peklu - Amen !
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1404428] 18.10.11 19:44 · odgovor na: anon-185670 (#1404270)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-105466 18.10.2011 19:44
[wood]
> [bricktop]
> > [wood]
> > > [bricktop]
> > > > [wood]
> > > > > [bricktop]
> > > > > > [wood]
> > > > > > > [bricktop]
> > > > > > > Revčka v primerjavi z Brozom...
> > > > > >
> > > > > > ja res, skoraj vsaka tovarna v ex YU je še vedno v lasti družine Broz.....na Blejskem otoku pa še vedno gopoduje in uživa radosti pokojnine njegova vdova.
> > > > >
> > > > > Katera od mnogih?
> > > >
> > > > a si mu mau fouš, ker jih je ruknu en mal več kot ti ?
> > >
> > > Ne bit smešen, meni gre na jetra to, da so njegovo k.......o plačevali tudi moji starši. V javnosti pa toliko da mu parteigenossen niso narisali svetniški sij in so nas posiljevali s tem v šolah - itak pričakujem, da bojo v naslednjih 10 letih partijci začeli trditi, da je bil Tito v resnici reinkarnacija Jezusa in da so Jezusa ubili domobranci, potem ko so Nemci okupirali Jeruzalem pred 2000 leti.
> > >
> > > PS: A si že slišal za Pelagijo Broz? Menda je bila hudo mladoletna...
> >
> > A Pelagija - čuj sine, jest sem se v mladih letih tudi fukal s deklinami, ki so bila njenih let in niso imela prou nič proti sexu....sedaj so to večinoma zrele in zelo
> zadovoljne dame, meni pa se "tamali" tudi ni posušu zaradi nečistovanja v mladosti.
>
> Zanimivo kako hitro nekateri najdete opravičilo za spolno zlorabo mladoletnih oseb (mislim da je bila stara okrog 14 let), samo če so storilci zlorabe pravi. Jelda? Nagnusno!
>
> PS: Pa ne da je bil Jožek mladoleten v ruskem ujetništvu v prvi svetovni vojni? Dejmo malo računat, 1892 rojen, 1917 jo spozna - star 25 let, ona 13 let (Dnevnik). Wikipedija pravi da je bilo vse skupaj leta 1918. Kakorkoli že, a še vztrajaš pri svojem komentarju?

glej mene je pri 14 napadla sošolka in mi pokazala zakaj ga sploh imam in pri tem neznansko uživala - jetz pa tud. Če sva kej grešila, se bova pač svrla v peklu - Amen !
A to je primerljivo s tem, da 25 letnik seksa s 13 letnico? A imaš ti težave z branjem?
anon-185670 sporočil: 1.356
[#1404800] 19.10.11 06:50 · odgovor na: anon-105466 (#1404428)
Odgovori   +    0

A to je primerljivo s tem, da 25 letnik seksa s 13 letnico? A imaš ti težave z branjem?
ti imaš očitno težave z realnim življenjem - vprašaj malo svoje sinove ali hčere, če jih imaš, kaj se v resnici dogaja "na terenu". Npr. moj mozoljast 15 letni vnukec bi recimo zelo rad pomečkal kakšno sošolko, ampak pravi, da le-te raje napadajo zrele in izkušene moške, še posebej, če jih zapeljejo na kakšne osamljene jase z BMW ali Poršejčkom.
Na srečo se moja predpubertetna vnukica zaenkrat še vedno raje igra z barbikami, kar pa ne bo dolgo trajalo - narava pač vse pokliče, prej ali slej ! S tem pa nikakor ne odobravam posilstev, vendar pa popolnoma razumem in se ne zgražam nad dejstvom, kot ti, da so lahko nekatera tudi zelo mlada dekleta enostavno potrebna sexa in zadevo same rešijo v svoje zadovoljstvo.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1404828] 19.10.11 07:28 · odgovor na: anon-185670 (#1404800)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-105466 19.10.2011 07:38
[wood]
>
> A to je primerljivo s tem, da 25 letnik seksa s 13 letnico? A imaš ti težave z branjem?

ti imaš očitno težave z realnim življenjem - vprašaj malo svoje sinove ali hčere, če jih imaš, kaj se v resnici dogaja "na terenu". Npr. moj mozoljast 15 letni vnukec bi recimo zelo rad pomečkal kakšno sošolko, ampak pravi, da le-te raje napadajo zrele in izkušene moške, še posebej, če jih zapeljejo na kakšne osamljene jase z BMW ali Poršejčkom.
Na srečo se moja predpubertetna vnukica zaenkrat še vedno raje igra z barbikami, kar pa ne bo dolgo trajalo - narava pač vse pokliče, prej ali slej ! S tem pa nikakor ne odobravam posilstev, vendar pa popolnoma razumem in se ne zgražam nad dejstvom, kot ti, da so lahko nekatera tudi zelo mlada dekleta enostavno potrebna sexa in zadevo same rešijo v svoje zadovoljstvo.
Dej ne seri in niti ne poskušaj opravičevati pedofilstva. Če ima 25 letna oseba spolne stike s 13 letno osebo, je zame pedofilski izmeček.

Tole sem zguglal, ti si pa lahko daš na svoj oltarček, ki ga imaš za Jožeka, da boš vedel pri čem si (razen če verjameš da si je z njo eno do dve leti po poroki samo dopisoval):

(1) Kdor spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo drugega ali istega spola, ki še ni stara petnajst let, pri čemer obstaja očitno nesorazmerje med zrelostjo storilca in žrtve, se kaznuje z zaporom od enega do osmih let.
(2) Kdor stori dejanje iz prejšnjega odstavka s slabotno osebo, ki še ni stara petnajst let, ali tako, da uporabi silo ali zagrozi z neposrednim napadom na življenje ali telo, se kaznuje z zaporom od petih do petnajstih let.
(3) Učitelj, vzgojitelj, skrbnik, posvojitelj, roditelj, duhovnik, zdravnik ali druga oseba, ki z zlorabo svojega položaja spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo, ki še ni stara petnajst let in mu je zaupana v učenje, vzgojo, varstvo ali oskrbo, se kaznuje z zaporom od treh do desetih let.
(4) Kdor v okoliščinah iz prvega, drugega in tretjega odstavka tega člena kako drugače prizadene spolno nedotakljivost osebe, ki še ni stara petnajst let, se kaznuje z zaporom do petih let.
anon-185670 sporočil: 1.356
[#1404986] 19.10.11 09:03 · odgovor na: anon-105466 (#1404828)
Odgovori   +    0

Dej ne seri in niti ne poskušaj opravičevati pedofilstva. Če ima 25 letna oseba spolne stike s 13 letno osebo, je zame pedofilski izmeček.

Tole sem zguglal, ti si pa lahko daš na svoj oltarček, ki ga imaš za Jožeka, da boš vedel pri čem si (razen če verjameš da si je z njo eno do dve leti po poroki samo dopisoval):

(1) Kdor spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo drugega ali istega spola, ki še ni stara petnajst let, pri čemer obstaja očitno nesorazmerje med zrelostjo storilca in žrtve, se kaznuje z zaporom od enega do osmih let.
(2) Kdor stori dejanje iz prejšnjega odstavka s slabotno osebo, ki še ni stara petnajst let, ali tako, da uporabi silo ali zagrozi z neposrednim napadom na življenje ali telo, se kaznuje z zaporom od petih do petnajstih let.
(3) Učitelj, vzgojitelj, skrbnik, posvojitelj, roditelj, duhovnik, zdravnik ali druga oseba, ki z zlorabo svojega položaja spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo, ki še ni stara petnajst let in mu je zaupana v učenje, vzgojo, varstvo ali oskrbo, se kaznuje z zaporom od treh do desetih let.
(4) Kdor v okoliščinah iz prvega, drugega in tretjega odstavka tega člena kako drugače prizadene spolno nedotakljivost osebe, ki še ni stara petnajst let, se kaznuje z zaporom do petih let.
Sine, jest Titovih sexualnih ali političnih podvigov ne obsojam, niti se jim ne divim - enostavno sem ti le razložil kako stvari potekajo v relanosti in so očitno tako potekale tudi v Titovih mladih letih. To seveda ne pomeni, da pubertetniki množično sexajo s starejšimi osebami, ampak vedno je bilo in bo tudi nekaj takih mladoletnih oseb, ki se bistveno prej spolno razvijejo in bistveno prej tudi začnejo z aktivno spolnostjo in to s partnerjem, ki si ga sami izberejo, ne glede na to, kaj piše v zakonu.
Se pa popolnoma strinjam, da je posilstvo ali spolno občevanje brez privolitve obeh strani, strogo kaznivo dejanje, ne glede na leta.
anon-105466 sporočil: 7.339
[#1406081] 19.10.11 16:53 · odgovor na: anon-185670 (#1404986)
Odgovori   +    2
[wood]
>
> Dej ne seri in niti ne poskušaj opravičevati pedofilstva. Če ima 25 letna oseba spolne stike s 13 letno osebo, je zame pedofilski izmeček.
>
> Tole sem zguglal, ti si pa lahko daš na svoj oltarček, ki ga imaš za Jožeka, da boš vedel pri čem si (razen če verjameš da si je z njo eno do dve leti po poroki samo dopisoval):
>
> (1) Kdor spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo drugega ali istega spola, ki še ni stara petnajst let, pri čemer obstaja očitno nesorazmerje med zrelostjo storilca in žrtve, se kaznuje z zaporom od enega do osmih let.
> (2) Kdor stori dejanje iz prejšnjega odstavka s slabotno osebo, ki še ni stara petnajst let, ali tako, da uporabi silo ali zagrozi z neposrednim napadom na življenje ali telo, se kaznuje z zaporom od petih do petnajstih let.
> (3) Učitelj, vzgojitelj, skrbnik, posvojitelj, roditelj, duhovnik, zdravnik ali druga oseba, ki z zlorabo svojega položaja spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo, ki še ni stara petnajst let in mu je zaupana v učenje, vzgojo, varstvo ali oskrbo, se kaznuje z zaporom od treh do desetih let.
> (4) Kdor v okoliščinah iz prvega, drugega in tretjega odstavka tega člena kako drugače prizadene spolno nedotakljivost osebe, ki še ni stara petnajst let, se kaznuje z zaporom do petih let.

Sine, jest Titovih sexualnih ali političnih podvigov ne obsojam, niti se jim ne divim - enostavno sem ti le razložil kako stvari potekajo v relanosti in so očitno tako potekale tudi v Titovih mladih letih. To seveda ne pomeni, da pubertetniki množično sexajo s starejšimi osebami, ampak vedno je bilo in bo tudi nekaj takih mladoletnih oseb, ki se bistveno prej spolno razvijejo in bistveno prej tudi začnejo z aktivno spolnostjo in to s partnerjem, ki si ga sami izberejo, ne glede na to, kaj piše v zakonu.
Se pa popolnoma strinjam, da je posilstvo ali spolno občevanje brez privolitve obeh strani, strogo kaznivo dejanje, ne glede na leta.
13 letnica nima kaj "prostovoljno privoliti" v spolni odnos s 25 letnikom. 25 letnik je intelektualno in psihološko v takšni premoči nad 13 letnim otrokom, da je to avtomatsko zloraba.
Nehaj iskatti izgovore za pedofilske izmečke, ker je to ogabno.
anon-185670 sporočil: 1.356
[#1406173] 19.10.11 18:07 · odgovor na: anon-105466 (#1406081)
Odgovori   +    0
[bricktop]
> [wood]
> >
> > Dej ne seri in niti ne poskušaj opravičevati pedofilstva. Če ima 25 letna oseba spolne stike s 13 letno osebo, je zame pedofilski izmeček.
> >
> > Tole sem zguglal, ti si pa lahko daš na svoj oltarček, ki ga imaš za Jožeka, da boš vedel pri čem si (razen če verjameš da si je z njo eno do dve leti po poroki samo dopisoval):
> >
> > (1) Kdor spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo drugega ali istega spola, ki še ni stara petnajst let, pri čemer obstaja očitno nesorazmerje med zrelostjo storilca in žrtve, se kaznuje z zaporom od enega do osmih let.
> > (2) Kdor stori dejanje iz prejšnjega odstavka s slabotno osebo, ki še ni stara petnajst let, ali tako, da uporabi silo ali zagrozi z neposrednim napadom na življenje ali telo, se kaznuje z zaporom od petih do petnajstih let.
> > (3) Učitelj, vzgojitelj, skrbnik, posvojitelj, roditelj, duhovnik, zdravnik ali druga oseba, ki z zlorabo svojega položaja spolno občuje ali stori kakšno drugo spolno dejanje z osebo, ki še ni stara petnajst let in mu je zaupana v učenje, vzgojo, varstvo ali oskrbo, se kaznuje z zaporom od treh do desetih let.
> > (4) Kdor v okoliščinah iz prvega, drugega in tretjega odstavka tega člena kako drugače prizadene spolno nedotakljivost osebe, ki še ni stara petnajst let, se kaznuje z zaporom do petih let.
>
> Sine, jest Titovih sexualnih ali političnih podvigov ne obsojam, niti se jim ne divim - enostavno sem ti le razložil kako stvari potekajo v relanosti in so očitno tako potekale tudi v Titovih mladih letih. To seveda ne pomeni, da pubertetniki množično sexajo s starejšimi osebami, ampak vedno je bilo in bo tudi nekaj takih mladoletnih oseb, ki se bistveno prej spolno razvijejo in bistveno prej tudi začnejo z aktivno spolnostjo in to s partnerjem, ki si ga sami izberejo, ne glede na to, kaj piše v zakonu.
> Se pa popolnoma strinjam, da je posilstvo ali spolno občevanje brez privolitve obeh strani, strogo kaznivo dejanje, ne glede na leta.

13 letnica nima kaj "prostovoljno privoliti" v spolni odnos s 25 letnikom. 25 letnik je intelektualno in psihološko v takšni premoči nad 13 letnim otrokom, da je to avtomatsko zloraba.
Nehaj iskatti izgovore za pedofilske izmečke, ker je to ogabno.
se strinjam in še enkrat ti ponavljam, da ne zagovarjam pedofile, ki jim je potrebno za taka dejanja odrezati jajca (posebno med učitelji, župniki itd.), vendar to ne zmanjšuje števila mladih pubertetnikov(ic) po svetu, ki bodo še naprej veselo sexali s svoji vrstniki ali starejšimi od sebe. In če oni sami nimajo nič proti temu, zakaj bi se jest tle neki razburjal in citiral zakone.... Na kakšen način se je Tito spečal z mladoletno Pelagio, pa lahko tudi samo ugibam.

Strani: 1