Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Mubarakova sinova v Švici z 244 milijoni evrov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-105466 sporočil: 7.339
Zadnja sprememba: anon-105466 18.10.2011 09:14
[wood]
> [bricktop]
> > [wood]
> > > [bricktop]
> > > > [wood]
> > > > > [bricktop]
> > > > > Revčka v primerjavi z Brozom...
> > > >
> > > > ja res, skoraj vsaka tovarna v ex YU je še vedno v lasti družine Broz.....na Blejskem otoku pa še vedno gopoduje in uživa radosti pokojnine njegova vdova.
> > >
> > > Katera od mnogih?
> >
> > a si mu mau fouš, ker jih je ruknu en mal več kot ti ?
>
> Ne bit smešen, meni gre na jetra to, da so njegovo k.......o plačevali tudi moji starši. V javnosti pa toliko da mu parteigenossen niso narisali svetniški sij in so nas posiljevali s tem v šolah - itak pričakujem, da bojo v naslednjih 10 letih partijci začeli trditi, da je bil Tito v resnici reinkarnacija Jezusa in da so Jezusa ubili domobranci, potem ko so Nemci okupirali Jeruzalem pred 2000 leti.
>
> PS: A si že slišal za Pelagijo Broz? Menda je bila hudo mladoletna...

A Pelagija - čuj sine, jest sem se v mladih letih tudi fukal s deklinami, ki so bila njenih let in niso imela prou nič proti sexu....sedaj so to večinoma zrele in zelo

Zanimivo kako hitro nekateri najdete opravičilo za spolno zlorabo mladoletnih oseb (mislim da je bila stara okrog 14 let), samo če so storilci zlorabe pravi. Jelda? Nagnusno!

PS: Pa ne da je bil Jožek mladoleten v ruskem ujetništvu v prvi svetovni vojni? Dejmo malo računat, 1892 rojen, 1917 jo spozna - star 25 let, ona 13 let (Dnevnik). Wikipedija pravi da je bilo vse skupaj leta 1918. Kakorkoli že, a še vztrajaš pri svojem komentarju?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen