Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Hujšajmo skupaj: Tibetanski vrelec mladosti

Strani: 1

anon-74826 sporočil: 1.680
[#230690] 09.04.08 08:19
Odgovori   +    0
In kako izgleda šesti obred?
purinoli sporočil: 8.690
[#230733] 09.04.08 09:18 · odgovor na: anon-74826 (#230690)
Odgovori   +    0

Viviana je napisal(a):
In kako izgleda šesti obred?

Pozdravljena, Vivi.

Ti si pa ja še mlada in ne potrebuješ takih nasilnih pomlajevanj, kot se jih grejo Tibetanci. ljubezen je najboljša pomlajevalka. Tista prava, skladna z Darwinom. Se strinjaš?

P.S. Pred časom sem ti dal en dolg odgovor ( v temi Muslimanske banke....). Še pupam, ki jih osebno poznam, nisem posvetil toliko besed, kot tebi. Daj, vzemi si pet minut in preberi, prosim. Tvoje strokovno mnenje me lahko še razsvetli, kdo ve, čeprav sem zakrknjen nevednež.
anon-16741 sporočil: 3.984
[#230804] 09.04.08 10:23 · odgovor na: anon-74826 (#230690)
Odgovori   +    0

Viviana je napisal(a):
In kako izgleda šesti obred?

Bojda pride takrat naokoli šesti dalajlama, Nebeški Norec iz Butana, ki predlaga implementacijo prvih petih obredov v harmoniji z njegovim Svetim falusom, kar naj bi pripeljalo vadečo do spoznanja Bude.
anon-6533 sporočil: 5.777
[#230811] 09.04.08 10:30 · odgovor na: anon-16741 (#230804)
Odgovori   +    0

tekavec je napisal(a):


Bojda pride takrat naokoli šesti dalajlama, Nebeški Norec iz Butana, ki predlaga implementacijo prvih petih obredov v harmoniji z njegovim Svetim falusom, kar naj bi pripeljalo vadečo do spoznanja Bude.
 
Hehe, menim, da bi bilo lahko vse bolj preprosto, ko bi se tudi v evropi pričeli prijemati vzhodnjaški falični simboli in bi se stvari pričele vračati k svojemu izvoru. Lepemu, polnemu in dolgemu doldajanju. Saj je že velikokrat bilo zapisano, koliko kalorij se potroši pri dobremu sexu.
anon-6533 sporočil: 5.777
[#230842] 09.04.08 11:01 · odgovor na: (#230833)
Odgovori   +    0

velikidrobizek je napisal(a):

 
Nič, ni preprosto ;).

Fanta, Tekavec in Pavel, vidva bi sam' črpala, kaj pa dodajala; kalorije se trošijo, ma da se tudi nekako vrnejo ... pa  ne mi reči, še 1 x  sex  jovo no novo, hehe.
 Dragi drobižek, moram ti reči, da sem se takoj vprašal, zakaj sem po dobrem sexu tako dobre volje in v nirvani. Torej mora biti nekaj v vračanju. O čemer tudi govorijo vzhodnjaške bukle v nasprotju z evropsko miselnostjo, kjer je sex ponavadi le "kurjenje". kaj je tisto, v kar se kalorije pretvarjajo, mi pa ni jasno. Pravgotovo je kaj povezano z geni in reproduktivno slo.:--))
anon-6533 sporočil: 5.777
[#230907] 09.04.08 12:15 · odgovor na: (#230891)
Odgovori   +    0

velikidrobizek je napisal(a):

 Sam',  da se ne vžge. ;)

Sicer pa, še vprašaš'... :)

http://213.250.55.11...1105154442< /a>
 Sem prebral. Članek je odličen. Vidim, da si dobro podučena o lepotah ljubljenja. Mogoče je problem v kilah zaradi uvodne igre v dobri gostilni in številu redkih lokalov, kjer bi par lahko uvodno igro nadaljeval v plesu, pokuril del energije in seveda nato "zakurjen" izmenjal energetske seksualne naboje. In smo pri vrelcu mladosti. Bi še dodal, da nimam nič tudi proti "minutcem", ki popestrijo utrip in željo.
anon-25761 sporočil: 1.456
[#231084] 09.04.08 15:42
Odgovori   +    0
Am, uvrstite to v revijo Naša žena.
anon-74826 sporočil: 1.680
[#231139] 09.04.08 17:43 · odgovor na: purinoli (#230733)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-74826 09.04.2008 17:56

purinoli je napisal(a):


Pozdravljena, Vivi.

Ti si pa ja še mlada in ne potrebuješ takih nasilnih pomlajevanj, kot se jih grejo Tibetanci. ljubezen je najboljša pomlajevalka. Tista prava, skladna z Darwinom. Se strinjaš?

P.S. Pred časom sem ti dal en dolg odgovor ( v temi Muslimanske banke....). Še pupam, ki jih osebno poznam, nisem posvetil toliko besed, kot tebi. Daj, vzemi si pet minut in preberi, prosim. Tvoje strokovno mnenje me lahko še razsvetli, kdo ve, čeprav sem zakrknjen nevednež.
Hoj Pur in Oli! Joj, kar dve osebi v eni - praktično (tudi jaz imam iz praktičnih razlogov dve imeni, sem pa vedno ena oseba:))).
Kar se mladosti tiče - res se počutim mladostno kljub tegobam vsakdanjika, ker imam (sicer bistveno drugačen, kot v tem članku) vrelec mladosti.  Ljubezen pa nima samo pomlajevalne, ampak kar življenjsko funkcijo - kdo more res živeti brez nje? Polno živeti - nihče! Vendar se veselim, ker ima prav vsak človek Nekoga, ki ga ljubi z vsem srcem! Tistega o Darwinu nisem najboljše razumela, samo nikar o njegovi teoriji razvoja. Jaz sem drugega rodu :)))

V muslimanski banki se zagotovo oglasim, morda zvečer, ko pridem s sestanka, če ne bo takrat že jutri. Upam, da je tvoj šopek pup všeč tudi tvoji ženi. Kar se pa besedi tiče, verjamem, da bi jo morda lahko prekosila, ker imaš verjetno prijetno partnerico :)))  Najbrž te tudi nobena izmed pup ni tako vlačila za jezik, kot jaz. Moja (+ in -) lastnost pa je, da imam rada ljudi in si za vse želim samo dobro! Tudi "zakrknjenim nevednežem", kot ti :))) Rada izmenjujem mnenje, kar zame ni soljenje pameti, ampak bogatenje.
Se slišiva (tiste, ki bodo prijazno posluške pobirali, pa vabim v najino družbo)! Lepo bodi

Viviana
anon-74826 sporočil: 1.680
[#231144] 09.04.08 17:53 · odgovor na: anon-16741 (#230804)
Odgovori   +    0

tekavec je napisal(a):


Bojda pride takrat naokoli šesti dalajlama, Nebeški Norec iz Butana, ki predlaga implementacijo prvih petih obredov v harmoniji z njegovim Svetim falusom, kar naj bi pripeljalo vadečo do spoznanja Bude.
 
Tekavec, Tekavec! Uživam v družbi ljudi, ki se znajo kulturno pošaliti in člloveka nasmejati (če do solz, še toliko bolje). Ampak za vsak slučaj bi rada vedela - da morebiti tvoj vzdevek ne izhaja iz glagola teči kot npr. teči pred dolgonogo lamo svetleče dlake?! Všeč so mi divje živalce v neokrnjeni naravi. Glej, da boš imel prav lepe asociacije! :))) 
Zdaj pa še malce resno: želim izrecno povdariti, da spoštujem vse ljudi, tudi tiste, ki so popolnoma drugačnega pogleda in nazora od mojega. Zanje si le srčno želim, da bi spoznali Boga, ki je Ljubezen!
Lep dan ti želim!
Viviana
purinoli sporočil: 8.690
[#231530] 10.04.08 09:53 · odgovor na: anon-74826 (#231139)
Odgovori   +    0

Viviana je napisal(a):

Hoj Pur in Oli! Joj, kar dve osebi v eni - praktično (tudi jaz imam iz praktičnih razlogov dve imeni, sem pa vedno ena oseba:))).
Kar se mladosti tiče - res se počutim mladostno kljub tegobam vsakdanjika, ker imam (sicer bistveno drugačen, kot v tem članku) vrelec mladosti. Ljubezen pa nima samo pomlajevalne, ampak kar življenjsko funkcijo - kdo more res živeti brez nje? Polno živeti - nihče! Vendar se veselim, ker ima prav vsak človek Nekoga, ki ga ljubi z vsem srcem! Tistega o Darwinu nisem najboljše razumela, samo nikar o njegovi teoriji razvoja. Jaz sem drugega rodu :)))

V muslimanski banki se zagotovo oglasim, morda zvečer, ko pridem s sestanka, če ne bo takrat že jutri. Upam, da je tvoj šopek pup všeč tudi tvoji ženi. Kar se pa besedi tiče, verjamem, da bi jo morda lahko prekosila, ker imaš verjetno prijetno partnerico :))) Najbrž te tudi nobena izmed pup ni tako vlačila za jezik, kot jaz. Moja (+ in -) lastnost pa je, da imam rada ljudi in si za vse želim samo dobro! Tudi "zakrknjenim nevednežem", kot ti :))) Rada izmenjujem mnenje, kar zame ni soljenje pameti, ampak bogatenje.
Se slišiva (tiste, ki bodo prijazno posluške pobirali, pa vabim v najino družbo)! Lepo bodi

Viviana

Nak, Vivi, si zgrešila. Purinoli nista dve osebi. Ime je samo plural od trivialnega kem. imena za purine ( biciklične heterocikle) z OH skupino, ki jim pogojno lahko rečemo purinoli. Skratka, sem "naravna substanca" he he.

http://en.wikipedia.org/wiki/Purine

Moj šopek pup pa zamenjuješ s tvojimi ekspres asociacijami na kake prepovedane sadeže ( ti ti grešnica ti!!). Lepa slika, lepa narava, lepa glasba ali pa lepa pupa. Vse godi ušesom, očem in še čem.

Tudi jaz rad izmenjujem mnenja. Na temle forumu celo z Matajem, ki je M svetlobnih let od mojih percepcij.

Lep pozdrav, Purinoli
anon-74826 sporočil: 1.680
[#232257] 11.04.08 09:04 · odgovor na: purinoli (#231530)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):


Nak, Vivi, si zgrešila. Purinoli nista dve osebi. Ime je samo plural od trivialnega kem. imena za purine ( biciklične heterocikle) z OH skupino, ki jim pogojno lahko rečemo purinoli. Skratka, sem "naravna substanca" he he.

http://en.wikipedia.org/wiki/Purine

Moj šopek pup pa zamenjuješ s tvojimi ekspres asociacijami na kake prepovedane sadeže ( ti ti grešnica ti!!). Lepa slika, lepa narava, lepa glasba ali pa lepa pupa. Vse godi ušesom, očem in še čem.

Tudi jaz rad izmenjujem mnenja. Na temle forumu celo z Matajem, ki je M svetlobnih let od mojih percepcij.

Lep pozdrav, Purinoli
 Pozdravljen
nisem zgrešila, ampak sem se po mnenju nekatrih sogovornikov pregrešila, ker sem bila hudomušna.
LP
V
anon-74826 sporočil: 1.680
[#232262] 11.04.08 09:08
Odgovori   +    0
Spoštovani avtor članka! Še vedno čakam odgovor. Sicer me zanima, kako morete objavljati povabila k aktivnostim, ki niso primerne za objavo! S tem sporočate, da je izbor še kako pomemben in upam, da bodo bralci tudi tako razumeli!

Strani: 1