Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Hujšajmo skupaj: Tibetanski vrelec mladosti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-74826 sporočil: 1.680
Zadnja sprememba: anon-74826 09.04.2008 17:56

purinoli je napisal(a):


Pozdravljena, Vivi.

Ti si pa ja še mlada in ne potrebuješ takih nasilnih pomlajevanj, kot se jih grejo Tibetanci. ljubezen je najboljša pomlajevalka. Tista prava, skladna z Darwinom. Se strinjaš?

P.S. Pred časom sem ti dal en dolg odgovor ( v temi Muslimanske banke....). Še pupam, ki jih osebno poznam, nisem posvetil toliko besed, kot tebi. Daj, vzemi si pet minut in preberi, prosim. Tvoje strokovno mnenje me lahko še razsvetli, kdo ve, čeprav sem zakrknjen nevednež.
Hoj Pur in Oli! Joj, kar dve osebi v eni - praktično (tudi jaz imam iz praktičnih razlogov dve imeni, sem pa vedno ena oseba:))).
Kar se mladosti tiče - res se počutim mladostno kljub tegobam vsakdanjika, ker imam (sicer bistveno drugačen, kot v tem članku) vrelec mladosti.  Ljubezen pa nima samo pomlajevalne, ampak kar življenjsko funkcijo - kdo more res živeti brez nje? Polno živeti - nihče! Vendar se veselim, ker ima prav vsak človek Nekoga, ki ga ljubi z vsem srcem! Tistega o Darwinu nisem najboljše razumela, samo nikar o njegovi teoriji razvoja. Jaz sem drugega rodu :)))

V muslimanski banki se zagotovo oglasim, morda zvečer, ko pridem s sestanka, če ne bo takrat že jutri. Upam, da je tvoj šopek pup všeč tudi tvoji ženi. Kar se pa besedi tiče, verjamem, da bi jo morda lahko prekosila, ker imaš verjetno prijetno partnerico :)))  Najbrž te tudi nobena izmed pup ni tako vlačila za jezik, kot jaz. Moja (+ in -) lastnost pa je, da imam rada ljudi in si za vse želim samo dobro! Tudi "zakrknjenim nevednežem", kot ti :))) Rada izmenjujem mnenje, kar zame ni soljenje pameti, ampak bogatenje.
Se slišiva (tiste, ki bodo prijazno posluške pobirali, pa vabim v najino družbo)! Lepo bodi

Viviana

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(