Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kučan: Razmere v državi niso normalne

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-102514 sporočil: 6.114
[Glavni forum] Tema: Re: Kučan: Razmere v državi niso normalne
[#98626] 01.07.07 15:11 · odgovor na: (#98616)
Odgovori   +    0

dob je napisal(a):


No, saj si se prav izrazil.

Razvajenost je tipična za komunajzarje in njihove otroke. Občutek večvrednosti, brez podlage seveda, temelji samo na lastni sliki o samem sebi. Napihnjena samopodoba, ki se mora ohranjati z vsemi mogočimi in nemogočimi izmišljijami, obstaja le toliko časa, dokler lahko krade drugemu. Če mu to preprečiš, je takoj ogrožena in reagira nasilno. Najprej z grožnjami, nato s sabotažo vseh sistemov in podsistemov.

Dokler ne zadene ob življenjski minimum tistih, ki v skrbi zase in za svoje otroke, pristanejo na komunajzarsko izsiljevanje. Vendar samo, če nimajo izbire. Izključno in samo, če ni izbire.

Berem v cajtengu, kako Kresalova očita sedanji vladi, da "govori samo o preteklosti".
Tako mlada pa že prfuknjena! Jaz sem pa mislil, da je preteklost rezervirana za Kučana, Stanovnika, Ribičiča... da so oni stražarji naše Preteklosti in so z njo super zadovoljni! Zdaj je napovedala še naskok na našo sedanjost in, kaj bi se sprenevedali, tudi na Prihodnost!

Mater ste skromni, vi paradajzarji. In v zameno nas boste res pustili živeti? Presrečen sem, takšne milosti nisem pričakoval. Kaj piješ, nulto grupo? A? B?
grupa ni važna. samo, da je od mladih fantkov. al pa od še nedolžnih deklet. od takih starih dedcov, kot si ti, je dobra edinole za krvavice, ki jih hlapcem futramo...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(