Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-220443 sporočil: 745
[kalimba]
Mater, ste sami pametnjakoviči tukaj. Pogodba samo pove, da Dimičeva ni v pogodbenem razmerju z Vegradom. Točno to, kar je izjavila na TV-ju. Pika!
???

Če jaz pokažem račun za jabolko, je to dokaz, da hruške nisem kupil? Jaka ti logika...
Sam Vegrad, kakor tudi druge gradbene firme v Sloveniji, so v zadnjih letih najemale delavce. To so delale preko določenih posredniških firm. Možno je, da je kakšen takšen najemniški delavec delal na dveh gradbiščih. Zakaj pa ne? Ostaja problem materiala, ki da je baje bil pripeljan iz Vegradovih gradbišč. O tem še nisem slišal nič konkretnega, pa tudi če bi, kaj ima to veze z obnovo? Če mene vprašate, je edini razlog, da Dimičeva takoj ni razkrila izvajalca obnove, povsem davčne narave (črno delo, problemi z inšpekcijo, ...).
Pomoje je tudi praksa, da delavci, ki delajo skoraj po 2 šihta, v "prostem času" skačejo še na druga dela, ja. Saj se najbrž da iz kakšnih evidenc v Vegradu videti, če so ti isti delavci uradno takrat delali na kakšnem njihovem gradbišču, ali ne? Hkrati pa je človek težko na 2 različnih mestih...
Nekdo je tukaj napisal, da je tistih 350.000,00 € kredita v bistvu bil namenjen za nakup jahte in ne za obnovo dotične nepremičnine ... in da je obnova le fake. Aleluja, še Hollywood se ne bi sramovel takega scenarija.
Če to, kar se dogaja pri nas zadnji 2 leti, ne bi bilo za razviti svet preveč neverjetno, bi bila ta naša banana država (s to trenutno oblastjo sploh) zlata jama idej za Hollywood. Razen tega pa se Hollywood ne sramuje ničesar, tak ko ti naši...
Okrog Dimičeve me moti predvem business njenega partnerja. Rast prihodkov je tam bil vendarle preveč skokovit in me spominja samo še na rast prihodkov familije Petek v Janševem mandatu. Tukaj bi jaz zastavil preiskavo in prepričan sem, da je to tudi glavna točka preiskave komisije proti korupciji.
Ta biznis je kar se tiče partnerja verjetno še najmanj sporen (tak ko one avtomobilske nalepke pred leti, recimo). Če ti država da posel (in sprejme tvoje pogoje za izvedbo), boš valjda naredil (in zaslužil). Problem je bolj delo Dimičeve, ne njenega partnerja.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen