Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[kalimba]
> [novica]
> dovoli, da ti olajšam domnevanje/ugibanje, resnični motiv ni denar, ne osebne zamere ali kapitalski interesi, ampak čista hudobija. vsaj za moje pisanje o jankoviću to velja, tega ne delam za denar, ampak zato, ker sem tako hudoben.
> če meni ne verjameš, vprašaj samega zorana jankovića...on se kot izvrsten voditelj, kot trdi sam, odlično spozna na psihologijo in me je zadnjič na enem razmeroma dolgem pogorvoru tako diagnosticiral. tako, ugank ni več, saj ni važno, kaj pišemo, važno je, zakaj pišemo, kar pišemo ane?
> zdaj pa hitro kak hlod na kup pa kake stare gume, da se bo bolj kadilo in gremo sežigat čarovnice.
> novica

Glej, kdor 4 leta napada gospoda župana Jankovića (upravičeno ali neuprevičeno) in na volilni večer ugotovi, da ta napadeni vseeno dobi, relativno gledano, več glasov kakor ob prvi izvolitvi, se mu razumljivo mora podreti svet. Določeni novinarji se takrat vprašajo, zakaj jih ljudje (volivci) ne poslušajo ... pa tako smo se trudili, samo za njih (ne iz lastnih, egoističnih interesov?!). Zelo dobro se spomnim vaših prvih histeričnih naslov, tukaj na internetu, takoj ob 19:00 uri, na volilni večer. Priznajte si, počil vam je film. Okey, se vsakemu kdaj zgodi. Baje se je isti večer nekaj podobnega zgodilo tudi Juretu Jankoviću - počil mu je film. Pa še pijan je bil, kar za vas novinarje ne morem reči. Ali pač?

Na tisti večer sem dokončno spoznal, da gre v tem dvoboju, Janković : Finance, za bolj globlji konflikt. Tak globlji konflikt lahko nastane samo iz dveh razlogov: osebne zamere ali pa denar.

Tvoj odgovor meni je sicer ironičen, v bistvu pa služi le ponovnemu spuščanju megle. Podobne odgovore poznam tudi od Jankovića, ko ta odgovarja na vaša provokativna vprašanja. Novica, bolj sta si podobna, kakor si želiš priznati. In take ne maram.

P.S. Jankovićeva dela sem jaz kritično opazoval že takrat, kot ste mu vi tukaj na Financah še kar v rit lezli. Vaš direktor in obenem odgovorni urednik, še pred 4 leti.
kalimba, to ni podoben odgovor kot od jankovića, to v resnici je odgovor jankovića samemu sebi na meni zastavljeno vprašanje, ki se je glasilo: "pa zakaj me ti jebeš, ko si isti čefur ko jaz?"
ali dopuščaš možnost, da ves ta čas pišemo o njegovih nepravilnostih zato, ker se pač dogajajo? ali dopuščaš možnost, da se tudi mi na financah zavedamo dosega našega časopisa, da nas bere dosti manj bralcev, kot je jankovićevih volivcev? in ali pri vseh svojih teorijah zarote dopuščaš možnost, da pri tako gnili konkurenci janković ni mogel ne zmagat na teh volitvah tudi, če bi hotel izgubiti?
torej ni nobenega razloga, da se nam novinarjem podre svet. roko na srce, imeti showmana, kot je janković ali recimo v zg bandić za župana, je za novinarja od boga poslano darilo...garant, da štorij ne bo zmanjkalo.
novica

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen