Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Časnik Finance: Nasilje je nedopustno!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-111103 sporočil: 797
[Glavni forum] Tema: Časnik Finance: Nasilje je nedopustno!
[#932189] 22.09.10 18:19 · odgovor na: novica (#932137)
Odgovori   +    3
[novica]
> [xelle2000]
> > [novica]
> > > [fUra]
> > > > [novica]
> > > > > [fUra]
> > > > > Vsekakor, nasilje ni ok. Vendar je tole sprenevedanje in kalimerovstvo, če upoštevamo koncentracijo sovraštvo vzbujajočih člankov v Financah, vredno samo prezira. Čudno, da jih ni kdo od vaših tretjerazrednikov že prej dobil po buči.
> > > >
> > > > bili so trije džeksoni proti fotografinji...trije možakarji proti ženski! in takoj so se razbežali. kalimerovstvo bi bilo, če bi jaz jokal, da sem bil tepen. samo uni trije pajaci nimajo jajc se na moškega spravit. res, vredno samo prezira.
> > > > novica
> > >
> > > Hja, ne vem, če se nimajo jajc na moškega spravit - od kje ti ta informacija? Sicer pa, če se ne motim, so ji uničili nekaj opreme... mala cena pravzaprav, takile trije tipi bi ji lahko naredili marsikaj, če bi bili malo bolj premaknjeni, kajne? Jebat ga, če si novinar na terenu, se lahko zgodi kaj neprijetnega, velikokrat so novinarji za dobro zgodbo celo umirali. Tako, da je cviljenje zaradi enega fotoaparata tudi s tega vidika malce bedno.
> > >
> > > Kljub temu zgoraj, še enkrat, nasilje ni v redu, ga pa vsaj jaz razumem. Sicer pa, misliš, da je fizično nasilje kaj hujše od psihičnega, ki ga izvajate na Financah (seveda pod pretvezo odkritega poročanja, razkrivanja resnice in podobnega sranja)? Isti ste vi mrhovinarji.
> >
> > vem, da se nimajo jajc na moškega spravit. meni so takšni in podobni korenjak xkrat grozili. še vedno, ko sem jim dal vse podatke ali stopil nasproti, so se ponavadi povsem umirili in prijazno pogovarjali z mano.
> > to, da se ti pritožuješ nad nasiljem financ, me pa navaja na par vprašanj: halo, zoran, si ti? halo, bine, morda ti? kaj pa kriminalist/izterjevalec?
> > smolca, čeogledalo kaže grdo sliko, lahko razbiješ ogledalo, ali pa se greš umit.
> > novica
>
>
> Lol, kakšno pomanjkanje samokritike s strani novinarja :). Vi samo ogledalo kažete, sploh nikoli ne izkrivljate resnic in vedno enakovredno pokažete več strani vsakega dogodka. Komedianti. Za en primer (ki mora biti kazensko preganjan!) greste odpirat posebno temo. Pa a se vam sanja, kolikokrat so nasilju na delovnem mestu izpostavljeni občinski redarji, policaji, medicinske sestre in tehniki, ki tudi samo svoje delo opravljajo, med njimi nekateri samo z namenom, da pomagajo soljudem, vendar jih ljudje v hudih stiskah tudi pretepejo, pa nikoli tega ne bomo brali po časopisih. Da pride do časopisov morajo nekoga zaklati (kot nesrečno zobozdravnico v zdrvstvenem domu). Ženski so pa samo razbili aparat lol. Pred leti je na psihiatrični kliniki noseči medicinski sestri na psihiatriji pacient zbrcal trebuh, da je splavila, jebatga, vendar otroka je ceneje naredit kot pa fotoaparat a ne (ok, tale zadnja je res bila podpasna in neprimerna, pač na nivoju Financ).

torej trdiš, da ker tepejo medicinske sestre, je prav, da kdajpakdaj pretepejo tudi kako fotografinjo? to zveni povsem podobno tisti holcarski logiki, da tepena ženska že ve, zakaj je bila tepena. ne nameravam več s tabo diskutirat, ker že vidim, da ti bom moral na koncu dajat svoje osebne podatke, da me boš lahko prišel malo prevzgojit.
papa,
novica.
Sem prav še enkrat šel prebrati tvoje besede. Dejansko ti je iz mojega teksta uspelo izluščiti, da je prav, da pretepejo kako fotografinjo, ker tepejo medicinske sestre? Fuck model! Bog ne daj, da bi poznal tvoje osebne podatke, s tabo res ne želim v življenju imet opravka, ker imam občutek, da bi ti bil sposoben objavit kako sliko, kjer poljubim svojo hčerko na lička z mastnim pripisom pod fotografijo - pedofil preganja otroke po Sloveniji (sem prepričan, da se ti bo ta moj nivo pisanja zdel primitiven, ker nimaš nobenega uvida v svoj nivo pisanja. Vidiš tudi sam ti skušam nastaviti ogledalo, a ga ti poskusiš le razbiti, zajeban ne?)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen