Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Časnik Finance: Nasilje je nedopustno!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[Glavni forum] Tema: Časnik Finance: Nasilje je nedopustno!
[#932119] 22.09.10 16:00 · odgovor na: anon-238182 (#932114)
Odgovori   +    21
[fUra]
> [novica]
> > [fUra]
> > Vsekakor, nasilje ni ok. Vendar je tole sprenevedanje in kalimerovstvo, če upoštevamo koncentracijo sovraštvo vzbujajočih člankov v Financah, vredno samo prezira. Čudno, da jih ni kdo od vaših tretjerazrednikov že prej dobil po buči.
>
> bili so trije džeksoni proti fotografinji...trije možakarji proti ženski! in takoj so se razbežali. kalimerovstvo bi bilo, če bi jaz jokal, da sem bil tepen. samo uni trije pajaci nimajo jajc se na moškega spravit. res, vredno samo prezira.
> novica

Hja, ne vem, če se nimajo jajc na moškega spravit - od kje ti ta informacija? Sicer pa, če se ne motim, so ji uničili nekaj opreme... mala cena pravzaprav, takile trije tipi bi ji lahko naredili marsikaj, če bi bili malo bolj premaknjeni, kajne? Jebat ga, če si novinar na terenu, se lahko zgodi kaj neprijetnega, velikokrat so novinarji za dobro zgodbo celo umirali. Tako, da je cviljenje zaradi enega fotoaparata tudi s tega vidika malce bedno.

Kljub temu zgoraj, še enkrat, nasilje ni v redu, ga pa vsaj jaz razumem. Sicer pa, misliš, da je fizično nasilje kaj hujše od psihičnega, ki ga izvajate na Financah (seveda pod pretvezo odkritega poročanja, razkrivanja resnice in podobnega sranja)? Isti ste vi mrhovinarji.
vem, da se nimajo jajc na moškega spravit. meni so takšni in podobni korenjak xkrat grozili. še vedno, ko sem jim dal vse podatke ali stopil nasproti, so se ponavadi povsem umirili in prijazno pogovarjali z mano.
to, da se ti pritožuješ nad nasiljem financ, me pa navaja na par vprašanj: halo, zoran, si ti? halo, bine, morda ti? kaj pa kriminalist/izterjevalec?
smolca, čeogledalo kaže grdo sliko, lahko razbiješ ogledalo, ali pa se greš umit.
novica

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen