Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek O vnovični finančni regulaciji in demokraciji

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-167697 sporočil: 3.551
[althar]
> [kalimba]
>
> A je to vse, kar imaš povedati o tej "ekonomski" temi? Če da, ti želim lep dan.

He, he, potem se pa vedno izgovarjamo na "redakcijske" napake, kenede? (vidiš, jaz tudi znam)

Ampak to niti ni bistveno. Jaz se v ekonomske debate z ljudmi, ki operirajo z ad personam argumenti, kot so "hudičevi otroci", nizki IQ-ji ali "zavožene igralske kariere", pač ne mislim spuščati, ker vem, da iz njih govori žolč in ne "možgane". In to povesta tudi oba moja posta, če tega slučajno nisi razumel.

Sicer pa tudi tebi želim lep dan. Nimam namreč niti najmanjše želje, da bi na kogarkoli skušal vplivati, naj ponovno razmisli o svojih prepričanjih.
Na redakcijsko-vsebinske napake se bom jaz tudi v prihodnje vedno odzival, na slovnične nikoli. Škoda časa.

Sicer pa sploh nisem pozival, da debatiraš z mano. Želel bi pa vendarle prebrati tvoje mnenje o sami temi, ki jo je v svojem prispevku načel g. Stiglitz. Mojega si ti namreč lahko prebral, in mi potem v trenutku atestiral "psihične motnje". Tudi jaz bi rad malo "poanaliziral" tistega, ki je mene. To je vse.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(