Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odgovor: Sloveniji grozi medijski totalitarizem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116591 sporočil: 2.641
[Karla1]
> [NICKNAME]
> > [Karla1]
> > > [jutri2052]
> > > ob vseh napadih dotične stranke + LDS me strašno zanima, kje je tistih fenomenalnih cca 600 novinarjev, ki so se pred par leti hodili jokat zaradi "nesvobode tiska" celo v EU:
> > > Danes- kot da jih ni.
> > >
> > > Še več: pišejo po nareku, da sebe prehitevajo!!
> >
> > To se tudi jaz sprašujem. Pa najbrž še kdo. Ampak zdi se, da je udinjanje v njihovh genih, samo pravega gospodarja rabijo.
> >
> > Seveda so pa tudi izjeme, to je treba priznati. Samo tiste Zaresovci sedaj (poleg direktno javno ožigosanih kot so novinarji Financ, Reporteja in Požarja) uvrščajo med "kanalizacijo".
>
> Vsi podpisniki so bil takrat carji in ponosni kot pavi so paradirali v smislu . to smo mu pokazali ! Enega imata tu prisotnega, velik raziskovalec predvsem odmevnih stvari:)
>
> ostala večina je padla v pozabo, od koder so tudi prišli in prav je tako. Zgaga brezposelen luta po brezplačnikih ugotavljajoč zakaj je pozabil veliko dejstvo : da revolucija žre lastne otroke.
>
> Ko je bil še poln samega sebe :
> www.videoarhiv.com/w...video/1750


Meni se zdi še nekaj groteskno. In sicer dejstvo, da niti zakulisni režiserji tovrstnih peticij ne cenijo novinarjev. Sklepam po spontani rekaciji Kučana, saj se spomniš njegovega izraza "pisunki".
Yep. Točno to sem med drugi tudi pomislil. Čeprav je tam šlo tudi za direktno zamero. Bavčar je bil namreč član F21 in tudi doživel da so se ga v celoti odrekli ko je padel v vodo...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen