Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-125191 sporočil: 3.718
Zadnja sprememba: anon-125191 04.03.2010 12:55
Ja ma jaz bi na samo čelo te dolgo kolone besed, ki prikazuje navezo morilcev , izsiljevalcev in ne vem kaj še, dal Rothschilde, Jp Morgane in Rockefellerje.. Tam se VSE začne... Oni so sponzoriral vse vojne torej so omogočili vso morijo.. A vendarle o njih ne piše nihče...

Da se razumemo, vem da so bile hude svinjarije v našem prostoru, a vendarle niso bile enostranske..

PS: Ob omembi besede bog mi ni povsem nič nelagodno tako kot praviš.. Prej se mi zdi situacija duhovito/cinična , da se da naiven folk še vedno nategovati z nekimi pravljicami, kako na nebeškem oblačku sedi en možic, ki vse vidi in vse ve in nas bo kaznoval , če ne bomo ravnali po ukazih "neke institucije" :))

Tisti, ki verjame v boga bi se moral vsaj za 5 minut zamisliti, kakšen pa je tale bog? Očitno je Sadist, ker dopušča vse tragedije po svetu.. Al je pa morda med realizacijo Barbara rova zaspal na oblačku...

Vem, da ne bova glede te teme nikoli "prišla skupaj" zato je niti nimam namena poglabljat in na dolgo razpredat... Raje se osredotočim na trenutno (in še raje na potencialno prihodnje) stanje v naši državi... No zaenkrat ne vidim nobenega znaka izboljšanja, tako da se moram pač sam boriti po svojih najboljših močeh...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(