Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kateri internetni brskalnik izbrati?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-197765 sporočil: 6.444
[Glavni forum] Tema: Kateri internetni brskalnik izbrati?
[#732195] 03.03.10 09:44 · odgovor na: Gdobni (#732186)
Odgovori   +    0
[Gdobni]
Predvsem je potrebno uporabljati kombinacijo vseh brskalnikov in ne samo enega. Ker recimo za e-upravo lahko uporabljamo samo Interent Explorer, za spletno bančništvo lahko uporabljamo samo Mozillo in IE, sicer pa sam že vrsto let najraje uporabljam Opero, ker omogoča ogromno hitrosti pri brskanju in uporabi interneta in ker so razvijalci tega programa inovativni, za razliko od ostalih, ki potem samo kopirajo od drugih.

"Jaz uporabljam microsoftov IE8. Ta je namreč kar par korakov pred konkurenti trenutno."
Si ti sploh resnično sprobal Mozillo ali Opero ali Chrome? Dvomim, ne omogoča nikakršnih prednosti, ki jih ne nudijo že omenjeni. Sicer pa mislim da je varnost bisvena za delo na interentu se ti ne zdi?

Glede na to da lahko avto voziš tudi če nimaš strehe in vrat... pa si z vidika varnosti na istem kot če maš vse to?
Brez skrbi, da sem sprobal in imam vse naložene. Povem ti tudi to, da lahko spletno bančništvo uporabljaš tudi v Operi, če mogoče ne veš. Sem pa prepričan, da TI ne veš kaj ti nudi Interent explorer 8. Nekaj stvari sem opisal zgoraj v prejšnjem postu, pa še zdaleč ne vseh.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(