Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo si upa: Finance.si

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-53517 sporočil: 293
[Glavni forum] Tema: Re: Kdo si upa: Finance.si
[#664071] 23.12.09 12:32 · odgovor na: (#663590)
Odgovori   +    0
minuteman,

osebno sem sledil forumu financ predvsem tako, da sem vsak dan pogledal, kaj je novega napisal shaman. Vsakodnevno me je presenetil z neverjetno kompleksnimi in razsežnimi, inteligentnimi odgovori. Doma in s prijatelji smo imeli diskusije o njegovih tezah. Sogovorniki, tudi ljudje zelo blizu sedanje visoke politike so kar obmolknili, ko sem ga citiral. Njegovo pojmovanje ustoličenega komunističnega sistema je odlična skica današnje slovenske politično gospodarske realnosti.

Zelo sem razočaran, ker so bili njegovi posti izbrisani. Zlasti zato, ker v enem od zadnjih je napisal v nekaj vrsticah vse, kar bi se moral zavedati vsak slovenski prebivalec. Sem celo želel upesniti tistih nekaj besed a sem zamudil vlak.

Na srečo se na netu še vedno najde nekaj njegovih mojstrovin:

http://pavel.blog.siol.net/category/liberalne-re forme/shamanove-umetnisko-mojstrske-crtice/

Njegove besede so zame najboljše pomirjevalo, ki pomaga po vsakem prelistanju dnevnikov, poslušanju radijskih oddaj in gledanju tv, saj praktično vse, kar se tiče politike je en sam kolektivni smrdeči bruh namenjen depersonificiranju in pasiviziranju bralcev, poslušalcev in gledalcev. In seveda, kot bi rekel shaman veliki, prikrivanju slovenistanskega komunističnega dekretnega gospodarjenja in podmiznega karteliranja.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(