Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija v \'\'narobesvetu\'\'

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-212029 sporočil: 13
[Glavni forum] Tema: Re: Slovenija v ''narobesvetu''
[#625513] 06.11.09 06:13
Odgovori   +    2
No, jaz pa se absolutno strinjam z komentarjem Alan-a Hilburg.

Slovenija ima vse možnosti, da postane zgled in pokaže idejo tretje poti v resničnosti. A zakaj?

Enostavno, ti komunisti kakor jih zmerjate, so s svojo previdnostjo (ne vem ali namerno ali slučajno) Slovenijo obdržali zunaj nevarnosti kapitalskih in bančnih zlomov, kot to vidimo po svetu. Naprimer v Islandiji, kjer niso bili komunisti (kjer so na hitro nastali novodobni kapitalisti, ki so razprodali vso državno lastnino) prišli do točke, ko jim je država bankrotirala.

No v Sloveniji se to ni zgodilo. Edini problem v Sloveniji je, da se je nekaj pohlepnih (pa niso komunisti Bavčar, Šrot, Senica, Pavček, Virant, ...itn) želeli prilastiti premoženje v vrtoglavih cifrah, in če sedaj uspe državi pridobiti vsaj polovico tega nakradenega denarja nazaj, potem se Slovenija (tako kot pravi Alen) lahko iz-kapultira med najrazvitejše države.

Jaz iskreno verjamem v to, in imam tudi ideje in rešitve kako to doseči, ... ker pa vem da sem samo Peter Pan in me nihče ne bo vprašal za mišljenje, se tudi ne mislim truditi, da bi razložil uspešno formulo za izstrelitev slovenije med najuspešnejše, po forumih pa tudi ne mislim razlagati kako do tega priti v letu ali dveh. Vsekakor pa se strinjam z komentarjem Alena!

No blogerji zdaj pa ste dobili kost za glodat, čim bolj me glodajte, da boste potešeni v vaši omejeni, zaslepljeni in dolgočasni domišljiji.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen