Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dela in služb ni dovolj, samo še huje bo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[Glavni forum] Tema: Re: Dela in služb ni dovolj, samo še huje bo
[#625174] 05.11.09 16:16 · odgovor na: purinoli (#624534)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):

 Mislim, da ta vlada utegne dobiti še 41 mandatov. Potem bo Maj, legendarno kritično pero Dementiostana, leta 2092 v pivovarskem glasilu pisal takole ( Finance bodo likvidirane že zdavnaj zaradi sovražne propagande) :

"Poglejte, cel svet se je iz krize izkopal hitro, mi pa še vedno, po 88 letih odkar je nekdo arogantno prekinil kontinuiteto ljudske oblasti, saniramo njegove napake. Skoraj vsi akterji  in celo marsikateri vnuk so že pod rušo, nam se pa še vedno vlečejo rdeče številke v bilancah. Izključitev SLO iz EU leta 2020 je bila posledica katastrofalnega nagajanja JJ našim lepim, mladim in lepo oblečenim inteligentnim skojevcem. Res, da je večina simpatizerjev emigrirala že pred 2020, vendar se po deželi še vedno potikajo ostanki nazadnjaških elementov, ki zamujajo na proslave obletnic prvega delavskega sveta ali jih pa celo špricajo.
Slabo me poznaš.

Sem kritičen do vseh in sem bil eden večjih kritikov ropove lds, potem so prišli na obklast še bolj lopovski janševci in seveda moram biti izjemno kritičen do njih še posebej zato, ker so obljubljali ogromno naredili pa čisto nič koristnega.

Čez Pahorja pa zaenkrat nimam kaj dosti za pripomnit(hrvate bi res lahko nekam poslal ampak po drugi strani je pa tudi slab sporazum boljši kot pa "vojna"), itak bom pa Pahorjevo delo kritično ocenjeval proti koncu mandata, ko se bodo že lepo videli učinki njegovega vladanja.

janševci pa, če želijo v doglednem času še kdaj videti oblast svetujem, da po hitrem postopku zamenjajo svoje lopovsko vodstvo.

Sicer pa moj časovni stroj kaže na še dva do tri Pahorjeve mandate, nato pa pride na oblast SLS.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(