Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek S spletnim pokrom do 5.000 evrov na mesec

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-95084 sporočil: 2.286

Pia je napisal(a):

Bravo akm1, preveč je zavajanj s strani igralcev pokra, da bi človek bil kar tako tiho. Taki promotorji pokra, ki lažejo, da o tako velikih zaslužkih, potem še zavajajo novince, da vsak lahko zasluži, le vztrajati je treba. In fol vztraja, denar pa kopni. Predno se bližnji zavedo, kaj se dogaja, je tak novinec že zasvojenec, družina pa na robu bankrota. 

 

Bom ti povedal svoje mnenje. Poleg blagih promocij takšnih ljudi, v smislu poglej kakšen avto si je kupil ko je zmagal, a veš koliko služi ta pa on pa tretji. O tem sem nehote slišal že mnogo tega in se mi sploh ne da o tem več poslušati. Hočem povedati, da opažam da ljudje hočejo to govoriti, si želijo o tem govoriti, te govorice še napihujejo in iz 10k potem na hitro pride ven 500k zaslužka, folk samo trajba svoje in si želi.

Poleg že same zasvojenosti o igrah njim niti ni treba dati preveč spodbude, dovolj je že nek avto in folk postane čisto nor, usekan, upaljen, zaslepljen, sploh jih ne moreš prepričati da mogoče pa le ni tako, po moji oceni si veliko takšnih zasluži biti nategnjenih.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(