Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Boško Šrot, zaščitnik kulture

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[Glavni forum] Tema: Re: Boško Šrot, zaščitnik kulture
[#485862] 24.04.09 09:59 · odgovor na: anon-182066 (#485726)
Odgovori   +    0

vrac je napisal(a):

He, he, he.. Dobro si zadel. Sicer pa, kaj ste Slovenci sploh pričakovali, od kod pa naj tajkuni dobijo v tako kratkem času tako veliko goro denarja? Narod če sve platiti, nema problema...
Zato tudi Mićo malo bluzi, kakšne donacije, kakšna filantropija neki, če jim na vratu sedijo banke, ki hočejo kredite, ki so jim jih prej šakom i kapom dodeljevale in sedaj zahtevajo takojšnje vračilo?
Al Capone tudi ni naenkrat postal filantrop, prej je moral dokončati kup gangsterskih poslov, da je prišel do gotovine... Zato ljudje, počakajte pa boste videli.
 
MM poziva naše nouveau riche, naj bodo podobni Andrewu Carnegieju, vendar smo že pred dvema dnevoma obdelali temo s pomočjo Šušteršiča in še nekaj forumašev z žilico tvorbe izvirnih besed : SLO ekonomija = Friclonomika, kolega Parmak  je dodal še izvirno besedo Friclovladanje ( KGB et consortes).

In MM pride na dan s Prokofjevom. Verjetnost, da bo kak naš Friclobogataš poznal razliko med supernovo tip I in tip II ( da vseh podtipov ne omenjam), je enaka, kot poznavanje Prokofjeva, Vivaldija.... Ono prvo (ne)poznavanje bi jim ( in večini ljudi) seveda dobrohotno odpustili, nepoznavanje Vivaldija, Prokofjeva....pa tudi, saj so vendar Friclobogataši.

Pravkar dobil klic od enega Friclobogataša, ki mi je rekel, da ni tako neumen, kot ga opisujejo na forumu. Zatrdil mi je, da je Prokopij znameniti ruski metalec kopja. Malce sem mencal in rekel, da je to nek bizantinski zgodovinar iz 6. stoletja, pa mi je vseeno zatrjeval, da je ta tip na vsesovjetskih igrah Pivo in Cvetje vrgel kopje preko 489 sodčkov pira. Prekinil zvezo in si zavrtel Vivaldijeve Štiri letne čase......

Lep pozdrav, Purinoli

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(