Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odpravite banke!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Re: Odpravite banke!
[#456997] 17.03.09 15:15 · odgovor na: purinoli (#456975)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 17.03.2009 15:20

purinoli je napisal(a):

 
Zelo enostavno. Iz prihrankov kupi trabakulo in prevažaj karkoli. Iz dobička kupi 50 m barko z rezervoarji........in nato tanker za 250.000 ton tekočih tovorov .

Če pa želiš imeti tanker "preko vrste", pa vprašaj Bavčarja ali pa Schrota. V tej situaciji, ko dežuje denar iz helikopterjev, je še boljši naslov kar kak Križ ( anić). Pa še branje o fenomenalnem izumu Gasparija priporočam. Zjebal je Gregorjanski & Julijanski koledar in inštaliral leto s 13 meseci. Bi se znalo obnesti v kaki banki......

Lep pozdrav, Purinoli
 ... hahaha ... in živel bom tako "od oke" kakih 17.326 let, da mi bo ta "evolucijski pristop" v proizvodnji tankerjev ratal ... ja, boš moral že najprej ti kakšno tapravo arcnijo skupaj zvarit, da mi bo šlo brez bank, kaj praviš ? ... in to čisto nič "preko reda" ... khmm, kako si sploh lahko pomislil na kaj takega, ko govoriš o meni ? ... aja ... si nekaj dopolnjeval, pa moram še jaz ... veš, jaz sem še bolj skromen kot ti ... nimam takih ambicij ... sicer pa, saj veš, da moramo delavci v Muri s 400 ojri znat marsikaj potrpet ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(