Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-167600 sporočil: 140
Alice, Mojca, Helena,... in podobni branitelji javne uprave.
Se vam vidi da ste na plačilni listi.
Nihče, ki dela (resnično dela = proizvaja) se ne more strinjati z dvigom plač v teh časih.
Pa čeprav bi imeli enake plače že 20 let.
KLICAJ !!!!!!
Pa pokažite plačilno listo izpred 6 let in zadnjo.
Da vidimo kako se vam plača ni dvignila.
Ali mislite da v proizvodnji ljudje napredujejo??
Tako kot vi, vsakih nekaj let hop v višji razred.Pa saj vam vsi privoščimo višje plače. Samo potem bo treba pa koga na cesto poslat in ostalim dvigniti "produktivnost".
Če pa lastnik podjetja dviguje svojim delavcem plače je pa njegova stvar in njegov denar. Vi pa se pasete na nas.
V javni upravi se izplača delati. Kako lahko drugače komentirate da gre nekdo iz privat računovodstva v javno upravo?? Ker se tam zasluži bolj (z ranimi nazivi kot višji svetovalec...) dela pa se do največ treh popoldan, da ne omenjam kavic. Nobenih skrbi, nobene odgovornosti,... Plača pa enaka ali celo boljša. ???????????
In kaj bo ko bo vedno več ljudi na cesti in vedno manj tistih ki plačujemo davke.
Bomo šli vsi ven, zadnji bo pa luč ugasnil????
Bojim se, da se nam resnično bliža revolucija. In zaradi svojih majhnih otrok mi ni vseeno kam vse skupaj gre. In potem se bomo (zamerljivi kot smo in vedno skregani) še 100 let spraševali zakaj so Bavčarju, pa Šrotu in še komu odrobili glavo. Pa da ne bo pomote ne enačim bogatih z lopovi. Nič me ne moti bogastvo Pečečnikov, Akrapovičev in podobnih. Lopovi, ki pa so prišli politično na položaje in pokradli vse kar se je dalo, te je treba za zapahe. Tja pa tako ali tako ne bodo prišli. Zato je nažalost edina pravična stvar likvidacija kot posledica upora množic.Prva stranka, ki bo resnično naredila red v javni upravi in svoji lastni (proračunski) porabi in kakega tajkuna tudi razlastila dobi moj glas.
Prejšnja, zdajšnja, predprejšnja vlada. Ma vse so enake. Vedno isti ljudje so okrog korita, samo da menjajo položaj pri koritu. LOPOVI !!!!!!

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(