Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61706 sporočil: 6.178
...še jaz opažam, da je Slovenija na 3 tabore podeljena ... tretji rase iz dneva v dan in ta tatretji =ne verjame ne levemu na desnemu več...ker se je spoznalo, da sta si kr enako, podobno nesposobna...ko je Slovenija predsedovala EU, sem mislil, da se vsi naših izogibajo -tako je bilo videti na tujih tv ... sem mislil, da je kakšen drugi vzrok, zdaj se pa vidi kaj je bil vzrok...Slovenia je ukleta, zakleta, prekleta ... če se Delovk tekstilindusa spomnim, kako so klele, ko so po 35 letih dela prvo penzijo dobile ... in tekstilindus je bil kao velika, lepa in krasna firma...moram v Višjo silo verjet, ko vidim, kako se vse razvija, kakor so leta 1980 Eni napovedovali -ene dva...če Človek spomin delujoči ima - vidi, da gre vse kot namazano ... kdaj že sem rekel, napisal, da Slovenci, za Slovenijo urediti je najbolje, da se Tujci najamejo, tazadnjič, ko je potrč nekaj filozofiral-nove filozofije na starih temeljih ... no pa ni blo treba, so se zgleda kar sami najdli, zastonj, da to Deželco sredi Eu poštimajo... taki, z rumeno kravato-hohoho, ne znajo, ne zmorejo, nimajo nič - razen pohlepa...tm ena pa pravi, da ima dobrega stilista ... hehehe vse je zbolelo, kar še ni bolano in kar se pozdravi ... samo v tretjem taboru konča ... Slovenija Srtečno / začel sem vse spremljat, kako vam gre, v težkih časih, že 3x na dan = cc 180 minut ... kako Slovenijo rešujete -enako k0t leta 1985 ne bo šlo...takrat je pohlep vodil, danes je malo potešen, da gre pa naprej, da se ne vstavi, še malo več pohlepa, druge ideje ni...Zgodovina Slovenije je pa polna, prepolna preklinjanja Slovencev in želja Slovencev... no dokler smo avstroogrsko, italijo, srbijo kleli je še šlo, a ko smo sami sebe klet začeli ... pa ne gre več, kljub iluziji, da gre ... zgleda, da želje ni dosti več.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(