Zasebnost
3 min
Bayer v prvem četrtletju odpustil 1.500 ljudi
3 min
Kitajski Shein je uspešen pri prodaji poceni oblačil, borznega pristana pa kar ne najde
39 min
Cene bencina in dizla naj bi se po novem določale na štiri tedne
42 min
Podjetja lahko pridobijo vavčer za področje intelektualne lastnine
3 ure
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
3 ure
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
4 ure
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja
4 ure
Kolumna o vinu: Odraščanje vinske regije
4 ure
Ekonomičen, a športnega videza 8
4 ure
(intervju) Jan Štefe, Eurosender: Vesel sem, da nas je Google prisilil v spremembo poslovnega modela
8 ur
Kakšna bo prihodnost slovenskih letališč? 5
9 ur
Zemljišča na dražbi: kje bo mogoče graditi hiše, apartmaje in hotele
12 ur
Trenutno najboljši električni volkswagen
14 ur
Pozeba v Podravju povsem uničila vinograde, zavarovalnice se umikajo
16 ur
Najbolj brani članki danes
18 ur
Povpraševanje po redkih kovinah bo eksplodiralo. So rudarji dobra naložba? 4
20 ur
Pred SMK: v B2B-marketingu je najpomembnejše zaupanje
21 ur
Hibridno delo: glavni izzivi pri njegovi organizaciji (Oglas)
21 ur
V Kopru je pristala druga ladja na utekočinjen zemeljski plin, ki je v Kopru naložila 3.500 avtomobilov 9
21 ur
Omejitve pri Airbnbju: župani ploskajo, dobili bodo absolutno oblast, sobodajalci pa nove ovire 19

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bomo res vsi žrtve velike manipulacije?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-161250 sporočil: 1.473
[Glavni forum] Tema: Re: Bomo res vsi žrtve velike manipulacije?
[#308840] 04.09.08 09:23 · odgovor na: anon-98571 (#308807)
Odgovori   +    0

jurijj je napisal(a):
Resnica je samo ena. Ali bo ta prišla na dan, ali pa ne bo. Bomo videli, kaj je s temi dokumenti, ki se bodo razkrili na finskem sodišču.Tukaj pa ste se postavila dva tabora, ki "vesta vse". Je kriv , ni kriv, komunistična zarota, ni zarota, naši, vaši. Me zanima od kod vam podatki, da tako suvereno komentirate. Vse bolj se mi zdi, da iz koša rekla-kazala.Je pa zanimivo, da naš veliki vodja toži vse, ki kaj rečejo čez  njega.Kaj če se dokaže, da ima finska TV prav? Kakšna bo šele takrat blamaža, da slovenska vlada toži TV.Prošnjo za tožbo je vlada posredovala večjem številu odvetniškim pisarn. Ne vem katera velika renomirana odvetniška pisarna se bi spustila v tožbo na besedo velikega vodja, ko pa ne ve kaj imajo finski novinarji v roki. Zakaj pa naš vodja ne toži sam, ampak z davkoplačevalskim denarjem?Naša policija je bila preko finske policije obveščena o podkupovanju, pa ni reagirala.Tudi Wolfa ni poklicala na informativni razgovor.Je pa zelo hitro opravila pogovor s četverico iz oddaje.Če je vse tako čisto, zakaj se pogodba tako skriva?Zakaj naši novinarji niso mogli posneti proizvodnje hale, finski pa brez problema?Še bo hec. 
 točn tko jurijj......tole kar si naštel je blo tudi meni čudno.....ker slovenski novinarji ne morejo niti blizu nikomur, finci so se pa kr sprehodil mim Erjavca, Bavčarja, direktorja Rotisa al sistemske tehnike al kdo je že bil tist model.....skratka pol  pa še reakcija.....tožba.......moje osebno mnenje je, da vsak, ki nekaj skriva, ki je nekaj storil, reagira burno in čustveno predvsem pa igra grešnega kozla in pripisuje to polni luni alpa menstrualnemu ciklusu, ko s prstom pokažejo nanj. Tko da jaz mislim da so ujel telefonske pogovore, da so ene par dokumentov najdl k jih noben ni utegnu pospravt, pa hvala bogu za Finsko, ker drgač bi mi v našmu pljunku na južni strani alp še zmeri živel v prepričanju kako se mamo super klele, POPtv bi nas pa še naprej futral z 24urami k nimajo veze z realnostjo.....

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(