Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
[Glavni forum] Tema: Biden ima dovolj glasov za demokratsko nominacijo
[#2849786] 07.06.20 18:44 · odgovor na: (#2849774)
Odgovori   +    4
Nekje sem nasel statitiko nasilja po rasah z navedenimi statistikami.
Dalec na prvem mestu - crni, kaj pa drugega.
Drugo mesto beli, zadnji pa azijci.
Pa se nekaj bogokletnega: Podsaharska Afrika ima povprecen IQ od 88 na dol do okrog 60. S tem se pac NE da narediti funkcionalne druzbe. Pa ne mi sedaj okolje, vzgoja, so svobodni ze skoraj 60 let, pa se vedno dalec najvecji shithouse od vseh. Pravkar iz prve roke dobivam novice, kako trdo delajo na tem, da bodo sesuli Juzno Afriko. Celo nekaj normalnih crncev od tam opozarja, da je normalneu cloveku jasno, da je dober standard odvisen izkljucno od belcev.
Pa ne se tolazit da tega v EU ne bo. Tu bo se mnogo slabse, saj so idiotski nemci uvozili MUSLIMANE, ki zahtevajo seriatsko pravo in enako kot v US crnci vecinaoma zivjo od sociale.

Ta stari pa je provociral moze, ki so pod maksimalnim stresom (ce sem spotoma prav pobral je ze znan provokator)in je pac dobil kar je iskal. Levi medji tam pa tega NE bodo napisali.
Pa NE pozabit da je bil dobri crni moz ze PETKRAT zaprt. Kaj si pa uspesni crnci mislijo o getih, pa pri nas itak ne bos nikoli prebral. Crn policaj je napisal da ga splujejo ko se tam pojavi. Tudi prav, bomo pa pocakali za vogalom, da streljanje poneha, zaradi mene se lahko vsi pobijete. Tista mesta kjer je najvecja stala ze desetletja upravljajo demokrati.
Misli da hocejo sprovocirati martial law, da bodo lahko srali po Trumpu. V kalifornji so nehali financirati policijo.....
Pa ne pozabit da kitajci tule obilo pomagajo s psiholosko vojno in nasveti, ker je Trump zadnji clovek na svetu, ki ga hocejo v Beli HIsi.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen