Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[shevchenko]
> In spet je problem trg dela, kjer je 100k duš, ki iščejo delo. Tako se tvoj kapitalist lahko dela norca in vedno se nekdo najde ki rabi delo. Čeprav na ta način bi moral propasti razen če ne dobi kako državno pomoč ali se drugače znajde in mu je vseeno kako posluje.

med temi 100jurji prav veliko zelo sposobnih in zelo delovnih pac ni. in ja, bo propadel, prej ali slej..
Pozabil sem napisat da lahko delavce pobira tudi iz tujine, se več pritiska na domače ljudi.
> Glih to da se bo nekdo sprijaznil pač z nižjim standardom pobral utd in ležal doma je narobe. Ker marsikdo ki se ne premakne točno to razmišlja. Podpora lenobi bo znižala standard ljudi.

ni narobe. ce ne morem normalno preziveti z delom, bom pac z nedelom. treba se je pac prilagoditi situaciji.
Točno to bo folk naredil.
> Nimam plače kot čistilka jasno toda čutiti je pritisk točno na moj razred ko ne dobiš čez 2k kar mislim da je meja za neko normalno brezskrbno povprečno življenje.

2k je danes zal premalo. mogoce, ce imas reseno stanovanjsko vprasanje, potem ja. sicer pa niti slucajno.
Imam in za moj način življenja bi to bilo dovolj. Je pa to res nižji srednji razred.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen