Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 18.05.2020 19:43
[shevchenko]
pocivalskova smc je izdajalka lastnih volilcev, programa in ljudi ki so delali v stranki. navadna slovenska sramota, ki ima v najnovejsih raziskavah toliko kot ji pritice: 1%. osebno sem seveda takoj zavohal pocivalska, zato se stranke niti pod razno nisem dotaknil.

sedaj jedalec od parlamenta, dalec od vladanja, celo dalec od ivanove sence, kamor se je skrila.

je pa seveda vse legalno in po regelcih. srecno naprej, vlada!
... čuj, če bi jaz bil Janša, bi se s Počivalškom zmenil, da ga zaradi "ugotovljenih novih dejstev v okviru interne vladne preiskave" zamenjam in na "iniciativo" SMC za gospodarskega ministra najdem "nepolitičnega" človeka direkt iz gospodarstva, potem pa Počivalšek - če je kaj dobil, je s kitajskimi "posli" itak že dobil in zdaj več ne more dobiti - vrže svojo rezervo Gregorja Židana iz parlamenta, Janša v parlamentu dobi en glas nazaj in za prihodnje (predčasne) volitve dobi politične točke zaradi "nepolitičnega" kadrovanja in "pokončnega" ravnanja ob najmanjšem sumu korupcije, opoziciji pa izbije pomembnega aduta "koruptivnosti" vlade iz rok ... evo, in če še malo pogledam v svojo kristalno kroglo za prihodnje (predčasne) volitve, ker SMC parlamenta od znotraj ne bo več videla, Počivalšek lepo pravočasno prestopi v SDS in ima izvoljen na listi SDS že spet štiri leta lagodnega življenja na lepi poslanski plači, če ne celo na še lepši plači - nekaj se bo že našlo, za zaslužne se vedno najde - kot od SDS-a kandidiran predstavnik Slovenije v Bruslju ...

P.S.: naj me kura brcne, če sem vedel, da Židan sedi v parlamentu, pa se ga iz najboljše sl.wikipedia.org/wik...%80%932000 sezone Maribora in slovenskega klubskega fuzbala v zgodovini kot odličnega igralca po 20 letih še vedno zelo dobro spomnim ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen