Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[smity]
> [abohte]
> > [MarijanMacek]
> > en poslanec je že zamenjal poslansko skupino (to da je menjal že 5 strank ne pove dosti, skoz in skoz je bil v ideološko sorodnih, in če stranka spremeni usmeritev se jo pač zapusti
>
> Ta poslanec je že od samega začetka nasprotoval tej koaliciji. Torej nobeno ravnanje koalicije verjetno ni bilo trigger, da jo zapusti...
>
> Mi pa pojasni, kako lahko ideološko sorodna stranka (bistveno) spremeni usmeritev, da bi jo bil poslanec primoran zapustiti? Če se ves čas giba po ideološko sorodnih strankah, potem med njimi ni bistvenih razlik, in če med njimi ni bistvenih razlik, kakšni razlogi so ga potem prepričali, da se seli iz eno v drugo? Petkrat!
>
> Meni se svita, da je razlog precej neideološki :)

Jani je na misiji uničiti LMŠ. Reference ima dobre.

Na forumih že pišejo, da bodo SDS-ovci organizirali kontrademonstracije, samo čakajo da mine omejitev gibanja. Je že čas da se to zgodi, prepucavanje na forumih postaja že malo dolgočasno, se bo treba srečat v živo.
Tele kontra demonstracije bodo pa jako žalosten dogodek, kakor vse do sedaj v organizaciji Stranke.... Je hudič, če Stranka nima posebno velikega števila pristašev v prestolnici in jih je trba voziti iz Šentilja z obljubo senfviča in plačilom poti. In potem vidiš starostno strukturo podobno oni v DSO. Kot 70 letniku so mi veliko bolj v šeč mične demonstrantke na kolesarjenju kot pa oni iz nekega društva predjamcev. Sicer imajo pa vsi pravico demostrirati, samo počakajo naj, da nevarnost glede na starostno strukturo mine, kar se pa ne zgodi na ukaz vlade.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen