Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[kzupanc]
> [notomi]
> Tale sprostitev bo lahko predvsem iz Italije povzročila porast okužb. To bo katastrofa. Na obalo bodo italijanski državljani množično prihajali saj nikamor ne morejo...bojimo se primorci tegale odpiranja meje z Italijo...zelo!

Jaz pa mislim, da je ta odločitev sicer precej pogumna, a zelo dobra. Smo prvi v Evropi, imamo dobre razloge za odprtje, smo lahko tudi nekakšen poskusni zajček kot smo bili (uspešno) pri zaviranju epidemije z zapiranjem meje. Po 7 ali 14 dneh, če bo kakšen lokalni izbruh, bodo pač ukrepi spet poostreni.
Bodo kurac poostreni. Bo treba folk s pendreki mlatit, da jih nazaj spraviš k spoštovanju ukrepov.

Drugače niti ne gre, če hočemo turizem poleti in ne diskriminirati EU državljanov.
Je pa situacija sedaj ob vseh ukrepi bistveno drugačna kot pred meseci.
Spet smo bolj papeški od papeža. Ti lahko povem, da bodo kužne švede kar vsi lepo zavračali. Sploh pa njihove sosede, ki so epidemijo že zatrle, a res misliš da bodo dovolili švedom na delo v Kopenhagen? Bodo rajši klinčevi most minirali.

In že spet ta kurčevi šengen. Lej, ostalih ne briga ali diskriminirajo, mi pa moramo biti bolj papeški od papeža? Boš videl, da bodo čisto lepo diskriminirali nas če bo spet izbruhnilo.

In meni ni jasno, upad BDP za 8%, baje eksplodirala brezposelnost, folk pa masovno za vikend na hrvaško!?

Jaz sem se spraševal, kakšen klinčevi jamr za to "ne bom mogel na morje", ker veliko ljudi ne bodo imeli od kje za morje plačat. Ampak slovenci so debili tipa catch the cash... ko jih bo upad BDP kresnil po denarnicah, se bodo šele zavedli da je vrag vzel šalo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen