Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[rename]
Jaz s strahom opazujem ZDA.
ZDA znajo imeti še hudo sranje, ja. Tudi sicer je tam argument "hrana za otroke ali zdravje" po moje problematičen. Kaj bodo pa jedli, če oče, ki v družini edini služi, umre ali je prizadet zaradi koronavirusa? Enkrat sem čez palec računal, v sloveniji ima četrtina prebivalstva komorbidnosti ki se jih izpostavlja pri koronavirusu, v ZDA pa pomoje še kar nekaj več...polovica?
In najnovejše ugotovitve glede otrok (v vrtcih), Kawasakijev sindrom potem, ko že prebolijo covid19.
In mi odpiramo vrtce.
Jah, vedno je treba gledati cost-benefit in benefit je pri solah v prvi triadi ter vrtcih hudo velik, ker brez tega ljudje ne morejo delat. Pomembno pa je, da se zares upošteva standarde NIJZ kateri otroci ne smejo vrtec, in se starše tudi z globami kaznuje, in njihove delodajalce tudi, če ne dajo bolniške.

Ker prej so bile vzgojiteljice popolnoma nemočne, so jim otroka starši pripelali, ki so ga nafilali doma z antipiretiki, že po kosilu pa je imel 38 vročine... in se delali neumne. Naredijo to enkrat s koronavirus bolanim otrokom, bo cel vrtec moral v karanteno.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen