Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

alan123 sporočil: 350
Ženske so vedno in povsod priviligirane. Meni gre od vsega tega resnično že na bruhanje. Moške povsod izrinjajo - zlepa ali zgrda. Ženske so že zdavnaj prevzele šolstvo, novinarstvo, sodstvo, splošno medicino...... Povsod veljajo dvojni standardi v škodo moških. Ženske se vrinejo v vsak sistem in ga uničijo. Kar poglejte si, v kakšnem stanju je sodstvo - da o šolstvu in novinarstvu ne govorimo. Tudi policija in vojska sta že podvržena temu uničevalnemu procesu. Pri znanosti in tehniki je stvar nekoliko težja, ker se ne da vsega doseči samo z manipuliranjem in izkoriščanjem moške dobronamernosti glede žensk. Dejstvo je namreč, da ženske ne prispevajo ničesar k človeški civilizaciji. Naj mi kdo pove kakšno stvar, ki so si jo izmislile ali zgradile ženske. Feministke ne sovražijo moških zaradi tega, ker se počutijo zatirane, ampak zato, ker vidijo, da so moški visoko nad njimi. Zaman vse zvijače, zaman vsi privilegiji..... svet še vedno gradijo moški. Se morda motim? Naj me kdo popravi. Z veseljem se bom opravičil, če nimam prav.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen